Puikipaskola.lt yra greitųjų kreditų, paskolų refinansavimo bei kitų trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų palyginimų puslapis. Čia galite sužinoti geriausiai Lietuvoje įvertintų greitųjų kreditų bendrovių siūlomų paskolų sąlygas bei jas palyginti tarpusavyje. Puslapyje pateikiama ne tik bendrinė informacija, tačiau ir labiau specifinė informacija apie siūlomas akcijas bei kitas nuolaidas. Pateiktų pasiūlymų sąlygas yra nuolatos stengiamasi atnaujinti, kad informacija atitiktų realybę. Rašome ir bendrinius straipsnius bei naujienas, susijusias su greitaisiais kreditais.

Nuo 2018 metų vasaros mes pradėjome koncentruotis ne tik į greituosius kreditus bei kitas internetu suteikiamas paskolas. Dabar lankytojams taip pat pateikiame ir kitų rūšių paskolų aprašymus bei palyginimus. Dabar kiekvienas norintis paskolos refinansavimo ar paprastos paskolos dirbantiems užsienyje gali tiesiog apsilankyti viename iš mūsų įrašų. Ten rasite ne tik visą reikalingą informaciją apie konkrečią paskolos rūšį, bet ir pigiausią kreditą, susijusį su pasirinkta rūšimi. Mes siekiama, kad mūsų lankytojai, nepriklausomai nuo jų poreikių, galėtų išsirinkti pigiausią kreditą ir gauti jį mažiausiomis palūkanomis.

Puikipaskola.lt puslapyje taip pat rasite įvairiausių patarimų kaip gauti greitąjį kreditą net jei jūsų aplinkybės atrodytų neleidžia jo gauti. Pavyzdžiui, mes aprašome kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija ar paskolą be pajamų, kurios šiuo metu nėra taip lengvai suteikiamos. Trumpai tariant, čia rasite viską, ko gali prireikti norint gauti pigiausią greitąjį kreditą.

Norėdami su mumis susisiekti, galite mums rašyti žemiau pateiktu el. pašto adresu:

puikipask@puikipaskola.lt