Šiandien kiekvienas nori pasiskolinti. Ir šiaip sau pasiskolinti, bet pasiskolinti pigiai. Visi ieško, kur kreditai visiems būtų suteikiami be jokių išlygų. Bet toli gražu ne kiekvienas gali tą padaryti – kreditai bedarbiams šiandien yra labai sunkiai prieinami. Įstatyme yra numatyta, kad besiskolinantis greituosius kreditus, privalo turėti atitinkamą kiekį stabilių pajamų. O kadangi nedirbantys šios sąlygos neatitinka – pasiskolinti tampa sudėtinga.

KreditoriaiYpatingos sąlygosMaksimali paskolos sumaGauti kreditą
smspinigaiGreitasis kreditas iki 1 000 eurų net 8 mėnesiams nemokamai5 000 eurų
gauti kreditą
finbeeTarpusavio skolinimosi platforma - žemiausios palūkanos Lietuvoje10 000 eurų
gauti kreditą
creditstarPaskola iki 6 mėnesių - visiškai nemokamai3 000 eurų
gauti kreditą
vivusNereikia mokėti už paskutinę kredito įmoką5 000 eurų
gauti kreditą
mogoPaskolos be užstato ir be jokio sutarties sudarymo mokesčio3 000 eurų
gauti kreditą

Pasiskolinti sunku ir itin smarkiai įsiskolinusiems ar turintiems problemų su antstoliais. Greitieji kreditai esant dideliems įsiskolinimams taip pat nėra taip jau lengvai suteikiami. Viskas priklauso nuo to, kiek daug tų įsipareigojimų žmogus turi. Jei jie nėra per daug dideli, tuomet refinansavimas – ypatinga paskola turintiems įsiskolinimų – gali būti suteikiama be didesnių problemų. Juk būtent tokiems žmonėms ši paslauga ir yra skirta! Tačiau jei įsiskolinimų yra per daug – situacija tampa sudėtinga. Todėl natūraliai kyla klausimas – ar įmanoma rasti kreditą, kuris būtų suteikiamas visiems, nepriklausomai nuo finansinės situacijos?

kreditai visiems

Atsakymas yra pakankamai paprastas: nėra tokios oficialios įstaigos, kur paskolos visiems būtų suteikiamos be jokių klausimų. Mažų mažiausiai jūs turite atitikti du kriterijus. Tai yra, turite turėti pakankamai dideles ir stabilias pajamas bei neturėti per didelių įsiskolinimų. Pastarieji, patys savaime, žinoma, nėra jokia problema. Tačiau susidūrus su didesnėmis problemomis – situacija pasidaro kiek keblesnė.

Ką daryti tokiu atveju, kuomet greiti kreditai visiems nėra suteikiami taip jau lengvai, bent jau neoficialiais kanalais? Tokiais atvejais patartina ieškoti kas skolintų privačiai. Tokie žmonės yra linkę suteikti paskolas neatsižvelgdami į konkrečią žmogaus finansinę padėtį. Juk būtent iš to jie ir gyvena! Niekas nesiskolintų privačiai, jei visi paskolas galėtų gauti iš oficialių kreditorių, o privačios paskolos būtų suteikiamos taip pat griežtai.

Todėl apsisprendus bandyti laimę skolinantis privačiai, patartina tokių asmenų ieškoti internetu. Tokie žmonės skelbiasi įvairiuose skelbimų portaluose, kur jie labai aiškiai pasako, ką jie siūlo. Tokios frazės kaip skolinu pinigus visiems ar suteikiu paskolą tau, iš kart turėtų labai aiškiai pasakyti kokia yra šių žmonių intencija. Bet nereikėtų apsigauti – kartais tokie žmonės yra sukčiai, kurie viso labo pabandys išvilioti iš jūsų pinigus. Pavyzdžiui, prašydami pervesti registracijos mokestį, jie pasisavins jūsų pavedimą ir tiesiog pranyks su šiais pinigais.

Todėl nors kreditai visiems privačiame sektoriuje tikrai gali būti suteikiami, viskas toli gražu nėra taip pat paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Skolinantis iš privačių asmenų tyko kur kas daugiau pavojų. Tačiau susiradus patikimą skolintoją, didelė dalis jūsų finansinių problemų gali būti išspręstos. Todėl viskas priklauso tik nuo jūsų apdairumo.

Kreditai visiems – ar taip būna?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *