Šiandien kiekvienas nori pasiskolinti. Ir šiaip sau pasiskolinti, bet pasiskolinti pigiai. Visi ieško, kur kreditai visiems būtų suteikiami be jokių išlygų. Bet toli gražu ne kiekvienas gali tą padaryti – kreditai bedarbiams šiandien yra labai sunkiai prieinami. Įstatyme yra numatyta, kad besiskolinantis greituosius kreditus, privalo turėti atitinkamą kiekį stabilių pajamų. O kadangi nedirbantys šios sąlygos neatitinka – pasiskolinti tampa sudėtinga.

KreditoriaiSvarbios sąlygos:Max paskolos suma 
finbeeKreditai visiems, kurie atitinka platformos iškeltus standartus10 000 eurų
gauti kreditą
mokilizingasĮvairaus pobūdžio skolinimosi galimybės10 000 eurų
gauti kreditą
vivusGreitieji kreditai visiems naujiems klientams su nuolaida5 000 eurų
gauti kreditą

Pasiskolinti sunku ir itin smarkiai įsiskolinusiems ar turintiems problemų su antstoliais. Greitieji kreditai esant dideliems įsiskolinimams taip pat nėra taip jau lengvai suteikiami. Viskas priklauso nuo to, kiek daug tų įsipareigojimų žmogus turi. Jei jie nėra per daug dideli, tuomet refinansavimas – ypatinga paskola turintiems įsiskolinimų – gali būti suteikiama be didesnių problemų. Juk būtent tokiems žmonėms ši paslauga ir yra skirta! Tačiau jei įsiskolinimų yra per daug – situacija tampa sudėtinga. Todėl natūraliai kyla klausimas – ar įmanoma rasti kreditą, kuris būtų suteikiamas visiems, nepriklausomai nuo finansinės situacijos?

kreditai visiems

Atsakymas yra pakankamai paprastas: nėra tokios oficialios įstaigos, kur paskolos visiems būtų suteikiamos be jokių klausimų. Mažų mažiausiai jūs turite atitikti du kriterijus. Tai yra, turite turėti pakankamai dideles ir stabilias pajamas bei neturėti per didelių įsiskolinimų. Pastarieji, patys savaime, žinoma, nėra jokia problema. Tačiau susidūrus su didesnėmis problemomis – situacija pasidaro kiek keblesnė.

Ką daryti tokiu atveju, kuomet greiti kreditai visiems nėra suteikiami taip jau lengvai, bent jau neoficialiais kanalais? Tokiais atvejais patartina ieškoti kas skolintų privačiai. Tokie žmonės yra linkę suteikti paskolas neatsižvelgdami į konkrečią žmogaus finansinę padėtį. Juk būtent iš to jie ir gyvena! Niekas nesiskolintų privačiai, jei visi paskolas galėtų gauti iš oficialių kreditorių, o privačios paskolos būtų suteikiamos taip pat griežtai.

Todėl apsisprendus bandyti laimę skolinantis privačiai, patartina tokių asmenų ieškoti internetu. Tokie žmonės skelbiasi įvairiuose skelbimų portaluose, kur jie labai aiškiai pasako, ką jie siūlo. Tokios frazės kaip skolinu pinigus visiems ar suteikiu paskolą tau, iš kart turėtų labai aiškiai pasakyti kokia yra šių žmonių intencija. Bet nereikėtų apsigauti – kartais tokie žmonės yra sukčiai, kurie viso labo pabandys išvilioti iš jūsų pinigus. Pavyzdžiui, prašydami pervesti registracijos mokestį, jie pasisavins jūsų pavedimą ir tiesiog pranyks su šiais pinigais.

Todėl nors kreditai visiems privačiame sektoriuje tikrai gali būti suteikiami, viskas toli gražu nėra taip pat paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Skolinantis iš privačių asmenų tyko kur kas daugiau pavojų. Tačiau susiradus patikimą skolintoją, didelė dalis jūsų finansinių problemų gali būti išspręstos. Todėl viskas priklauso tik nuo jūsų apdairumo.

Kreditai visiems ilgame laikotarpyje – įmanoma?

Kai kalba eina apie kreditus, kurie būtų suteikiami visiems be išlygų, visuomet turima omenyje paskolas internetu. Žinoma, tame tikrai nieko stebėtino nėra. Visgi greitos paskolos internetu visada buvo ir yra lengviausias išduodamos. Todėl prie jų priėjimą turi ir tie žmonės, kurie kitur pasiskolinti negali. Vartojimo paskolos ar paskolos iš žmonių dažniausiai turi tokius griežtus reikalavimus, kad prie jų prieiti neatitinkant visų sąlygų idealiai yra praktiškai neįmanoma. Todėl žvilgsniai visada krypsta į tokias greitas paskolas.

Tačiau ar kada nors galvojote ar ilgalaikes paskolas irgi gali gauti visi, kai tai irgi yra paskola, kuri galėtų būti išduodama visiems? Toks klausimas gali pasirodyti pernelyg naivus: juk ilgalaikės paskolos yra „rimčiausia“ paskolų rūšis. Jei greitos paskolos gali patenkinti įvairius kasdienius poreikis, tai ilgalaikiai kreditai yra skirti daug rimtesniems užmojams.

Tačiau realybė yra tokia, kad pasiskolinti ilgam laikotarpiui tikrai gali visi ir išimčių čia yra daug mažiau nei paprastos greitos paskolos situacijoje. Kodėl taip yra? Todėl, kad ilgalaikio skolinimosi atveju yra apsidraudžiama priimant iš kliento užstatą. Todėl net kai žmogus neturi pajamų, neturi darbo ar yra kitaip „susikompromitavęs“ prieš kreditorius, pasiskolinti ilgesniam laikotarpiui vis tiek gali būti įmanoma, net kai paprasti kreditoriai atsisako suteikti šimto eurų kreditą.

Todėl jei jau reikėtų ieškoti, kuri paskola yra universaliausiai, tai turbūt reikėtų pasirinkti tokias paskolas. Būtent jos geriausiai atspindi, kaip kreditai visiems iš tikrųjų gali būti suteikiami mažiausiai atsižvelgiant į nereikalingus kriterijus. Galbūt tai nepaguos tų, kurie ieško kaip gauti paskolą čia ir dabar (nebent toks žmogus gali palikti užstatą bankui), bet norintys pasiskolinti daugiau ir ilgiau, turėtų čia surasti įdomios informacijos.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

kreditai visiems Įvertinimas: ★★★★★ 5 1 apžvalgos.
5 1
Kreditai visiems – ar taip būna?

3 thoughts on “Kreditai visiems – ar taip būna?

 • 2018 rugpjūčio 10 at 12:34
  Permalink

  SVEIKI. kaip supratau , jei esi su pradelsta skola , ir neturi ko uzstatyt, tai paskolos ir negausi. o man kaip tik ir butu paskola reikalinga atsifutbolint nuo anstoliu. skola net anstoliams nepaduota. tiesio prikabinta info kredit ir kabo.

  Atsakyti
 • 2018 rugpjūčio 10 at 14:10
  Permalink

  Esu išankstinėje pencijoje irnegaunu 300paskolos

  Atsakyti
 • 2019 rugpjūčio 29 at 12:55
  Permalink

  Sveiki asmuo 73metu ar gautų paskolą iki 2000€/24men pajamos 500€ per mėn/įsipareigojimai 60€

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *