Yra daug priežasčių kodėl oficiali paskola jums gali būti nesuteikta. Toks reiškinys nebėra jokia naujiena po to, kai buvo sugriežtintos greitųjų kreditų išdavimo sąlygos. Dabar yra daug žmonių, kurie nebegali gauti norimo kredito: per daug įsiskolinę, bedarbiai, neturintys oficialių pajamų ir kiti gali susidurti su sunkumais, kai yra bandoma oficialiai gauti greitąjį kreditą.

KreditoriaiGauti kreditą
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą
Neoficialios paskolos

Laimei tokie kreditai nėra vienintelis būdas pasiskolinti. Neoficialios paskolos yra viena iš galimybių gauti norimą paskolą kitais kanalais, apeinant viešuosius kreditorius. Jos turi savų privalumų ir trūkumų lyginant su įprastais greitaisiais kreditais, todėl prieš priimant sprendimą skolintis neoficialiai, reikėtų gerai viską apsvarstyti. Būtina pasverti visus už ir prieš, nes kitaip neoficiali paskola gali sukelti dar daugiau problemų nei oficiali.

Dėl šios priežasties yra svarbu suprasti kas yra neoficialios paskolos ir kuo juos skiriasi nuo kitų.

Kur ieškoti neoficialios paskolos?

Realybė yra tokia, kad neoficialios paskolos yra sutinkamos daug rečiau nei oficialios. Pastarosios turi plačiai išvystytą infrastruktūrą, todėl bent jau paraiškos pateikimui problemų ir kliūčių tikrai nėra daug. Pabandyti ją galite internetu, apsilankę aptarnavimo skyriuje, užpildę paraišką prekybos centre ar net išsikvietę kreditoriaus atstovą į namus. Galiausiai, šiandien galite pasiskolinti ir tiesiai iš žmonių. Vienintelė problema, kaip jau minėjome, yra ta, kad tokios paskolos dabar yra išduodamos nevisiems. Todėl jei pakliūvate į sąrašą tų, kurie potencialiai gali turėtų sunkumų ją gauti, tuomet gali būti ir taip, kad reikės žvalgytis kitur,

Neoficialios paskolos yra ypatingos tuo, kad jos nesunkiai yra suteikiamos minėtoms rizikos grupėms. Ar jūs neturite darbo, ar esate įsiskolinęs, ar turite antstolių – visai tai yra menka problema, kai kalbame apie neoficialias paskolas. Nors jas taip pat galite gauti įvairiais būdais, neoficialios paskolos internetu yra kur kas retesnis reiškinys nei jų išdavimas grynaisiais. Todėl galimas daiktas, kad norint ją gauti, teks akis į akį susitikti su skolintoju.

Daugumoje situacijų, neoficialios paskolos yra išduodamos fizinių asmenų, kurie turi santaupų ir siekia jas įdarbinti. Dažniausiai tokius žmones galima surasti skelbimų portaluose, kuriuose jie skelbiasi skolinantys pinigus privačiai. Toks privatus skolinimas yra puikus tiems, kurie turi problemų gauti paskolą kitaip. Skolinantis tokiu būdu nebegalioja tie patys įstatymai, kurie riboja greitųjų paskolų išdavimą oficialiuose kanaluose. Kartais tokios paskolos apskritai nėra įforminamos raštu, t.y. sutartimi.

Tačiau reikėtų suprasti, kad tokia paskola taip pat yra rizikingesnė ir dažniausiai kainuoja brangiau nei kitos. Todėl norint gauti neoficialią paskolą, reikėtų būti pasirengus sumokėti daugiau net už greitąją paskolą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nevisi skelbimai yra autentiški. Kai kurie žmonės gali siekti pasipelnyti jūsų sąskaita nesuteikiant jokios paskolos. Todėl niekada neatskleiskite savo asmens duomenų ir neperveskite jokių pinigų į jokias sąskaitas, kol nebūsite 100% įsitikinę, kad neoficialios paskolos skelbimas yra autentiškas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

neoficialios paskolos Įvertinimas: ★★★★☆ 4.4 11 apžvalgos.
5 1
Neoficialios paskolos

2 thoughts on “Neoficialios paskolos

 • 2019 balandžio 7 at 21:28
  Permalink

  Sveiki. Kur galeciau kreiptis del neoficialios paskolos?

  Atsakyti
 • 2019 rugsėjo 4 at 8:31
  Permalink

  Labas.Kur kreiptis del neoficialios paskolos

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *