AutoPaskolos automobiliui

Naują ar naudotą automobilį lengviausia įsigyti su paskola automobiliui. Pasiskolinti geromis sąlygomis automobilio įsigijimui nėra sudėtinga, nes labai daug kreditorių siūlo vartojimo paskolas būtent automobilio įsigijimui. Nuo Mogo iki Swedbank: visus paskolos automobiliui (bei autolizingo) pasiūlymus pateikiame čia.

FinBee

BVKMN: nuo 10%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 1 – 120 mėn.

luminor

BVKKMN: nuo 11.39%
Palūkanos: nuo 9%
Paskolos suma: 1 000 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 60 mėn.

swedbank

Palūkanos: nuo 11.9%
Paskolos suma: 500 – 20 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 60 mėn.

Mogo

Palūkanos: –
Paskolos suma: 2 000 – 15 000 EUR

bigbank

BVKKMN: nuo 9.17%
Palūkanos: nuo 7%
Paskolos suma: 1 000 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 144 mėn.

Automobilio paskola yra vienas plačiausiai paplitusių būdų transporto priemonei įsigyti. Tam nereikia nei turto įkeitimo, nei pradinio įnašo. Paskola automobiliui veikia kaip vartojimo kreditas: ją kreditorius suteikia be užstato, nereikalauja jokio pradinio įnašo (kaip tai yra su būsto paskola), taip pat netaiko apribojimų paskolai dirbantiems užsienyje gauti. Tai atsispindi ir paskolos sąlygose, kurios beveik visuomet būna identiškos toms, kurias paskolos davėjas taiko vartojimo paskoloms. Jums net nereikia specializuotos paskolos automobiliui įsigyti, nes jei jo vertė nėra labai didelė, pirkimui įtvirtinti užteks ir vartojimo paskolos.

Paskolas automobiliui siūlantys kreditoriai siūlo ir automobilių lizingą, kaip kitokį būdą finansuoti automobilio pirkimą. Tai yra skirtinga skolinimosi ir mokėjimų specifika pasižyminčios paslaugos. Jos turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą skolinimosi būdą, dera suprasti skirtumus tarp jų.

AutolizingasPaskola automobiliui ir autolizingas: palyginimas

Paskolos automobiliuiPaskolos automobiliui ir autolizingas skiriasi šiomis sąlygomis:

• Paskolos suma (paskola automobiliui turi mažesnę minimalią galimą paskolos sumą ir mažesnę maksimalią sumą, kurią galima pasiskolinti);
  • Pradinė įmoka (automobilio paskola nereikalauja pradinio įnašo);
  • Palūkanų norma (paskola automobiliui turi iki kelių kartų aukštesnę metinę palūkanų normą);
  • Naudoto automobilio vertinimas (neprivalomas auto paskolos atveju);
  • KASKO draudimas (neprivalomas auto paskolos atveju);
  • Nuosavybės teisės (paskolos gavėjo nuo įsigijimo. Autolizingo atveju – tik atlikus paskutinį mokėjimą).
  • Automobilių amžius (vartojimo paskolos automobiliui atveju – neribojamas);
  • Naudoto automobilio vertinimas (neprivalomas auto paskolos atveju).

DavėjaiPaskolos automobiliui sąlygos

Paskolos automobiliui metinė palūkanų norma yra iki kelių kartų didesnė nei automobilių lizingo. Joms yra taikoma standartinių vartojimo paskolų kainodara, jei paskolos gavėjas neturi blogos kredito istorijos, registruotų pradelstų mokėjimų ir pilnai atitinka kitas sąlygas vartojimo kreditui gauti.

Maksimali galima pasiskolinti suma: 30 000 EUR.

Maksimalus įsipareigojimo terminas: 12 metų.

Kitų sąlygų palyginimą galite rasti palyginamojoje lentelėje puslapio viršuje bei pačių kreditorių interneto puslapiuose.

Paskolos automobiliui skaičiuoklė

[PASKOLOS AUTOMOBILIUI SKAIČIUOKLĖ BUS PARUOŠTA NETRUKUS]

Standartinės vartojimo paskolos kainos skaičiavimo pavyzdys: sudarius 6 mėnesių trukmės 2 000 EUR vertės vartojimo paskolos sutartį, kurios metinė palūkanų norma yra 6% ir kuriai nėra taikomi sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai, vidutinė mėnesio įmoka bus 101.5 EUR, bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma – 4.52%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 2152.48  EUR.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas automobiliui

Paskola automobiliui turi aukštesnę palūkanų normą, mažesnę galimą pasiskolinti sumą, nereikalauja naudoto automobilio vertinimo, netaiko automobilio pagaminimo metų limitų, nereikalauja KASKO draudimo. Ji taip pat iš karto suteikia nuosavybės teises paskolos gavėjui.

Automobilio įsigijimą finansuoti paskolos pagalba gali:

• LR piliečiai;
  • Pilnamečiai;
  • Bent 4 mėnesius oficialiai dirbantys asmenys;
  • Įsipareigojimai neviršija 40% mėn. pajamų.