Šiandien dažnam žmogui prireikia paskolos padengti turimiems įsiskolinimams. Anksčiau paskolos įsiskolinusiems asmenims nebūdavo suteikiamos taip lengvai, kaip šiandien. Šiandien yra įprasta, kad paskolų refinansavimas yra suteikiamas net ir tiems, kurie turi pakankamai daug skolų. Būtent tam ši paslauga ir buvo sukurta!

smspinigai logo
finbee logo
bobutespaskola logo
manopaskola logo
gosavy-logo
Mogo logotipas
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą

Paskolų refinansavimas yra ypatingas tuo, kad jį gali gauti ir įsiskolinimų turintys žmonės. Juk įprastai įsipareigojimai apsunkina galimybę pasiskolinti papildomai. Tačiau su šia paslauga tai tampa labai paprasta. Būtent tokiems žmonėms ji ir yra skirta! Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad absoliučiai visi skolų turintys asmenys galės gauti tokio pobūdžio kreditą. Kreditoriai yra linkę skolinti tik tais atvejais, kuomet yra didelis mokumo rodiklis. Tai reiškia, kad esant didelei rizikai, kad įsiskolinimų nepavyks grąžinti laiku – refinansavimas gali būti ir nesuteikiamas.

Paskolų suteikimas turintiems antstolių

paskolos isiskolinusiems asmenimsToli gražu ne kiekvienas įsiskolinimas yra vienodas. Pavyzdžiui, turint keletą nedidelių greitųjų kreditų įsiskolinimų, gauti papildomą paskolą ar jų refinansavimą – nėra sudėtinga. Tokius įsipareigojimus sutiks padengti praktiškai bet kuris kreditorius. Žinoma, su sąlyga, kad jūsų pajamos yra pakankamai didelės ir stabilios. Nes deja, bet paskolos bedarbiams šiandien yra suteikiamos tik išimtinais atvejais.

Net ir turint ilgalaikių įsipareigojimų – jei jie nėra per daug dideli – gauti papildomą kreditą ar refinansavimą nėra neįmanoma. Priešingai, pastaroji paslauga dažniausiai yra skirta būtent ilgesnio laikotarpio paskoloms refinansuoti. Kreditoriai trina rankomis gavę tokių klientų paraišką paskolai gauti.

Tačiau antstoliai – kiek kita istorija. Čia gali įsipainioti ir teisiniai raštai, kurie gali apriboti galimybę skolintis. Tačiau daugeliu atveju antstoliai gali būti traktuojami, kaip bet koks kitas įsipareigojimas. Tokiais atvejais paskolos turintiems antstolių gali būti suteikiamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir kitiems klientams. Tai yra, jei antstoliai nėra per daug dideli ir kitaip jūsų finansiškai neapriboja, paskolos ar net kreditai turintiems antstolių gali būti teikiami.

Tačiau dėl konkrečių detalių visuomet yra naudingiausia pasitarti su pačiais kreditoriais. Tiesiog nusiųskite jiems užklausą prieš pateikiant prašymą paskolą gauti. Kadangi jie privalo žinoti visus teisinius paskolų suteikimo niuansus, jie neabejotinai jums operatyviai atsakys. Jei neatsako vienas – neabejotinai parašykite kitam.

Refinansavimas: skoloms padengti ar papildomai pasiskolinti?

paskolos turintiems antstoliuJau minėjome refinansavimo paslaugą. Tai nėra jokia naujiena. Ji iš esmės yra paskola įsiskolinusiems, tikras išsigelbėjimo ratas turintiems įsipareigojimų. Viena iš šios paslaugos funkcijų yra būtent įsiskolinimų padengimas. Tai yra suteikiama papildoma paskola, apjungianti visus skirtingus iki tol turėtus įsipareigojimus.

Kokia to nauda? Pagrindinė to nauda – patogumas ir laiko bei lėšų sutaupymas. Atlikti keletą kredito įmokų, skirtingais laikais, skirtingiems tiekėjams – pakankamai varginantis darbas. Todėl yra gerokai lengviau, kuomet reikia atlikti tik vieną įmoką. Tai – ne tik lengviau, bet ir leidžia sutaupyti. Atliekant tik vieną mokėjimą pavedimo mokestį reikia mokėti tik vieną kartą. Galbūt tai nėra didelis sutaupymas, tačiau viskas susideda. Kaip sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Tai yra viena medalio pusė. Kita yra ta, kad šios paskolos įsiskolinusiems asmenims gali būti skirtos ne tik apjungti turimas skolas. Kai kurie kreditoriai, kai kuriais atvejais leidžia pasiskolinti ir papildomai! Tai reiškia, kad refinansavimo atveju, galite ne tik apjungti kreditus, bet ir pasiskolinti papildomai. Todėl ši paslauga nėra tik patogumo ir minimalaus sutaupymo klausimas. Kartais yra suteikiami ir papildomi kreditai įsiskolinusiems. Tačiau tik tais atvejais, kuomet toks papildomas skolinimasis nekelia per didelių problemų kliento mokumui.

Tačiau paskolos skoloms padengti gali būti gaunamos ir kitais kanalais. Jei tokia paslauga nėra prieinama dėl konkrečios jūsų situacijos, pradėkite žvalgytis kitur. Tarpusavio skolinimosi platformos gali apsvarstyti jūsų variantą. Priešingu atveju, jums gali tekti ieškoti skolų padengimo būtų privačiame sektoriuje.

Paskolos įsiskolinusiems Įvertinimas: ★★★★★ 4.6 16 apžvalgos.
5 1
Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems antstolių

6 thoughts on “Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems antstolių

 • 2018 vasario 15 at 9:48
  Permalink

  Turiu anstoliu ar galeciau gauti kredita grazinti skolas irkaip tai padaryti ?uzdarbis 800 men.

  Atsakyti
 • 2018 vasario 20 at 7:33
  Permalink

  Reikalinga 1000€. Turiu anstoliu, kaip gauti?Uzdarbis virs 1000 men.

  Atsakyti
 • 2018 vasario 28 at 10:06
  Permalink

  Turiu anstoliu noriu gražinti, kaip gauti paskola?

  Atsakyti
 • 2018 kovo 9 at 8:43
  Permalink

  Turiu anstoliu noriu gaut refinansavima. Kaip galeciau gauti paskolas?

  Atsakyti
 • 2018 kovo 11 at 18:13
  Permalink

  Sveiki, esu dirbantis užsenyje, turiu antstoliu alga mėn 1200eur. Reikalinga 8000eurų paskola ar galėčiau gauti?

  Atsakyti
 • 2018 kovo 16 at 4:42
  Permalink

  Turiu anstoli suapvalinus 1700 e butu skola noreciau gaut kita paskola kad geleciau apmoket anstoli esu dirbamtis kur bitu galima kreiptis

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *