Šiandien tarp skolinimosi instrumentų dominuoja greitieji kreditai. Tačiau vis daugiau žmonių susiduriant su problemomis gaunant tokį kreditą, atsiranda vietos ir kitoms skolinimosi formoms. Viena iš tokių – paskola pasirašant vekselį. Jos yra ypatingai naudingos tiems, kurie negali gauti greitųjų kreditų. Tam gali būti įvairių priežasčių: prasta kredito istorija, per dideli įsiskolinimai ir panašiai.

KreditoriaiGauti kreditą
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

paskolos pasirasant vekseliNors tokioje situacijoje gauti kreditą yra sudėtinga, paskolos pasirašant vekselį gali būti suteikiamos. Kodėl? Todėl, kad tai yra saugesnis būdas iš skolintojo perspektyvos. Nors iš esmės tai veikia, kaip įprastas finansinis instrumentas, t.y. kaip eilinė paskola, ji turi svarbių skirtumų. Vekselio pasirašymas garantuoja, kad esant įsiskolinimų konfliktui, vekselio turėtojas turės pirmenybę atgauti pinigus nemokumo atveju. Tai sukuria visą aibę privalumų: mažesnes teisines išlaidas, mažesnius bylinėjimosi laiko resursų kaštus ir panašiai.

Kitas svarbus privalumas yra tas, kad vekselis gali labai paprastai įforminti didesnes garantijas, nei įprasta paskola. Pavyzdžiui vekselio pasirašymas gali garantuoti užstatą ar laidotoją. Todėl vekselinės paskolos gali būti tiek be užstato, tiek su juo. Todėl suteikti tokią paskolą yra ne tik daug saugiau, bet ir daug pigiau (bent potencialiai).

Iš kliento, t.y. besiskolinančiojo perspektyvos, toks kreditas taip pat turi savų privalumą. Pavyzdžiui esant problemoms su įsiskolinimais ir nesugebant gauti refinansavimo, vekseliu paremta paskola gali būti puiki išeitis. Kadangi ji yra pigesnė ir saugesnė, žmonės nelinkę suteikti paprastos paskolos gali būti pasiryžę paskolinti, jei bus pasirašomas vekselis. Tas pats galioja ir kitokių paskolų skolininkams atveju.

Toks finansinis instrumentas yra labai lankstus, todėl gali būti naudojamas įvairiai. Tai gali būti panašu į greitąjį kreditą ar vartojimo paskolą, bet tai lygiai taip pat gali ilgalaikė paskola, su atidedamuoju mokėjimu. Lygiai taip pat jis gali būti naudojamos įvairioms paskirtims: nuo panaudojimo privatiems poreikiams iki investicijų versle.

Svarbu paminėti tai, kad paskolos pasirašant vekselį nėra suteikiamos internetu. Tai reiškia, kad norintiems gauti tokią paskolą teks ieškoti šaltinių už virtualios erdvės ribų. Dažniausiai egzistuoja tuo užsiimantys asmenys. Bet dažnai tą gali padaryti ir eilinė įmonė, kuri turi disponuojamųjų lėšų. Todėl patartina tokio tipo paskolų ieškoti skelbimų portaluose, kuriuose dažnai rasite vekselinių paskolų pasiūlymų. Tačiau kadangi tokie kreditoriai nėra laikomi oficialiais, jums derėtų įsitikinti, kad pasiūlymas nėra tik fiktyvus ir jį pateikiantis asmuo yra kredibilus.

Tai galite padaryti pasitikslindami su atitinkamomis institucijomis. Jos kaupia informacija apie nepatikimus ar apgaulingus skolintojus, todėl susisiekę su jais galėsite gauti visą informacija apie juos. Įsitikinę, kad žmogus iš tikrųjų gali patenkinti jūsų lūkesčius ir nėra apgavikas, galite pradėti tartis dėl vekselinės paskolos.

Kitais atvejais galime patarti skolintis iš žmonių, nes nors tai ir nėra paskola pasirašant vekselį, ji gali būti dar patikimesnė ir naudingesnė. Yra tik mažai atvejų, kai pastaroji paskola gali padaryti daugiau ir geriau nei padarytų paskola iš žmonių. Dažniausiai ji būna ir pigesnė, todėl visais atvejais pirmiausia reikėtų pasverti ar vekselis iš tikrųjų yra tinkamiausias pasirinkimas. Jei abejojate, pasidomėkite, kaip galite pasiskolinti iš žmonių ir galbūt tokia paskola jums tik net labiau.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Paskolos pasirašant vekselį Įvertinimas: ★★★★☆ 3.5 2 apžvalgos.
5 1
Paskolos pasirašant vekselį

15 thoughts on “Paskolos pasirašant vekselį

 • 2018 vasario 5 at 14:39
  Permalink

  Sveiki noreciau gauti paskola uz vekseli su notaru10000 72 men

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 27 at 5:25
  Permalink

  sveki noreciau gauti paskola 70.000eur ant 40metu ar ymanoma

  Atsakyti
 • 2018 liepos 25 at 10:54
  Permalink

  reikalinga paskola grazinti skolas, dirbu oficialiai uzsienyje

  Atsakyti
 • 2018 spalio 21 at 4:48
  Permalink

  Ar imanoma gauti paskola pasirasant vekseli jei gaunu šalpos pensija ir globos pinigus (moka soc. paramos skyrius) taip pat turiu antstoliams skolos?

  Atsakyti
  • 2019 rugpjūčio 31 at 10:38
   Permalink

   Sveiki, reikalinga 1000 eur paskola.

   Atsakyti
 • 2018 spalio 27 at 7:13
  Permalink

  Laba diena esu pas anstolius skoloje labai reikia paskolos pasirašant vekselį. Labai prašau padėkite man nes man žada areštuoti turtą.

  Atsakyti
 • 2018 lapkričio 21 at 12:42
  Permalink

  Sveiki reikalinga paskola anstolems padengti apie 8.000eu
  Esu dirbantis

  Atsakyti
 • 2019 sausio 20 at 4:36
  Permalink

  Labai skubiai prasau padekite.dirbanti viena su 2 vaikais.Su anstoliais,kredito reitingas blogas.Labai prasau padekit,nebeturiu kur gyventi.

  Atsakyti
 • 2019 kovo 1 at 14:14
  Permalink

  Reikalinga paskola pasirašant vekselį 4000

  Atsakyti
 • 2019 birželio 29 at 8:42
  Permalink

  Reikalinga 700€ paskola. Dirbu pagal individualios veiklos vykdymo pažyma. Reikia skubiai.

  Atsakyti
 • 2019 liepos 25 at 8:35
  Permalink

  Sveiki,norėčiau paklausti,ar butu galima gauti 5000eur paskola pasirašant vekseli.Esu dirbanti.

  Atsakyti
 • 2019 liepos 26 at 8:25
  Permalink

  sveiki norėčiau gauti paskolą pagal vekseli 700eur refinansavimui

  Atsakyti
 • 2019 rugpjūčio 2 at 11:24
  Permalink

  Sveiki, ar yra galimybe gauti paskola su vekseliu 4000eur, padengti skoloms

  Atsakyti
 • 2019 rugpjūčio 21 at 7:28
  Permalink

  sveiki esu legaliai dirbantis islandijoj.bet siuo metu esu du men ant neapmokamu atostogu isleistas del operacijos.ir reikalinga paskola 4000euru36men pasirasant vekseli be uzstato skolom grazinti gryzimui atgal y darbus ir pragivenimui.mano tel num.yra 860278486

  Atsakyti
 • 2019 rugpjūčio 28 at 14:22
  Permalink

  Reikalinga paskola pasirašant vekselį.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *