Šiandien tarp skolinimosi instrumentų dominuoja greitieji kreditai. Tačiau vis daugiau žmonių susiduriant su problemomis gaunant tokį kreditą, atsiranda vietos ir kitoms skolinimosi formoms. Viena iš tokių – paskola pasirašant vekselį. Jos yra ypatingai naudingos tiems, kurie negali gauti greitųjų kreditų. Tam gali būti įvairių priežasčių: prasta kredito istorija, per dideli įsiskolinimai ir panašiai.

KreditoriaiYpatingos sąlygosMaksimali paskolos sumaGauti kreditą
smspinigaiGreitasis kreditas iki 1 000 eurų net 8 mėnesiams nemokamai5 000 eurų
gauti kreditą
finbeeTarpusavio skolinimosi platforma - žemiausios palūkanos Lietuvoje10 000 eurų
gauti kreditą
creditstarPaskola iki 6 mėnesių - visiškai nemokamai3 000 eurų
gauti kreditą
vivusNereikia mokėti už paskutinę kredito įmoką5 000 eurų
gauti kreditą
mogoPaskolos be užstato ir be jokio sutarties sudarymo mokesčio3 000 eurų
gauti kreditą

paskolos pasirasant vekseliNors tokioje situacijoje gauti kreditą yra sudėtinga, paskolos pasirašant vekselį gali būti suteikiamos. Kodėl? Todėl, kad tai yra saugesnis būdas iš skolintojo perspektyvos. Nors iš esmės tai veikia, kaip įprastas finansinis instrumentas, t.y. kaip eilinė paskola, ji turi svarbių skirtumų. Vekselio pasirašymas garantuoja, kad esant įsiskolinimų konfliktui, vekselio turėtojas turės pirmenybę atgauti pinigus nemokumo atveju. Tai sukuria visą aibę privalumų: mažesnes teisines išlaidas, mažesnius bylinėjimosi laiko resursų kaštus ir panašiai.

Kitas svarbus privalumas yra tas, kad vekselis gali labai paprastai įforminti didesnes garantijas, nei įprasta paskola. Pavyzdžiui vekselio pasirašymas gali garantuoti užstatą ar laidotoją. Todėl vekselinės paskolos gali būti tiek be užstato, tiek su juo. Todėl suteikti tokią paskolą yra ne tik daug saugiau, bet ir daug pigiau (bent potencialiai).

Iš kliento, t.y. besiskolinančiojo perspektyvos, toks kreditas taip pat turi savų privalumą. Pavyzdžiui esant problemoms su įsiskolinimais ir nesugebant gauti refinansavimo, vekseliu paremta paskola gali būti puiki išeitis. Kadangi ji yra pigesnė ir saugesnė, žmonės nelinkę suteikti paprastos paskolos gali būti pasiryžę paskolinti, jei bus pasirašomas vekselis.

Toks finansinis instrumentas yra labai lankstus, todėl gali būti naudojamas įvairiai. Tai gali būti panašu į greitąjį kreditą ar vartojimo paskolą, bet tai lygiai taip pat gali ilgalaikė paskola, su atidedamuoju mokėjimu. Lygiai taip pat jis gali būti naudojamos įvairioms paskirtims: nuo panaudojimo privatiems poreikiams iki investicijų versle.

Svarbu paminėti tai, kad paskolos pasirašant vekselį nėra suteikiamos internetu. Tai reiškia, kad norintiems gauti tokią paskolą teks ieškoti šaltinių už virtualios erdvės ribų. Dažniausiai egzistuoja tuo užsiimantys asmenys. Bet dažnai tą gali padaryti ir eilinė įmonė, kuri turi disponuojamųjų lėšų.

Paskolos pasirašant vekselį Įvertinimas: ★★★★☆ 3.5 2 apžvalgos.
5 1
Paskolos pasirašant vekselį

Viena mintis “Paskolos pasirašant vekselį

  • 2018 vasario 5 at 14:39
    Permalink

    Sveiki noreciau gauti paskola uz vekseli su notaru10000 72 men

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *