Norite gauti paskolą iš žmonių? Nieko nuostabaus! Paskolos iš žmonių gali būti net iki kelių kartų pigesnės nei greitieji kreditai. Tokių paskolų palūkanų norma dažnai neviršija net 7% procentų per metus. Tai yra labai mažas skaičius, turint omenyje, kad greitųjų kreditų BVKKMN gali siekti kelias dešimtis procentų. Jos taip pat suteikiamos didesnėmis sumomis nei pastarieji. Pavyzdžiui, įprastos paskolos suma gali siekti net iki 10 000 eurų.

KreditoriaiYpatingos sąlygosPaskolos suma 
finbeePigiausios paskolos iš žmonių internetu. Skolintis iš žmonių dar niekada nebus taip paprasta! Pigesnių paskolų nerasite net banke.10 000 eurų
gauti kreditą

Bet savo principu jos yra labai panašios į greituosius kreditus. Dėl to jų paklausa yra tokia didelė. Norint tokios skubios paskolos bet nenorint mokėti didelių palūkanų, paskolos iš žmonių yra geriausia alternatyva. Kaip ir greitos paskolos, šios taip pat yra suteikiamos be užstato. Kaip ir kitos paskolos be užstato, žmonių suteikiamos paskolos yra išduodamos palyginus greitai. Dažniausiai ji išduodama daug greičiau nei vartojimo paskola.

Svarbu paminėti tai, kad nereikia tokios paskolos ieškotis per skelbimų puslapius. Žmonės dažniausiai skolina per centralizuotas ir įstatymais besiremenčias platformas. Tai garantuoja, kad viskas yra skaidru ir niekas jūsų tikrai neapgaus. Skolinantis kitais būdais labai dažnai žmogus gali likti apgautas, nes tokios paskolos nėra įforminamos sutartimi. Tik tarpusavio skolinimosi platformos gali garantuoti šimtaprocentinį patikimumą ir legalumą. Todėl siekiančius gauti paskolą iš žmonių be užstato pirmiausia reikėtų nukreipti į tokias platformas. Tai neabejotinai turėtų būti pirmasis jūsų pasirinkimas.

Tokios kategorijos paskolos yra ypatingos ir tuo, kad jų dėka galima gauti refinansavimą. Ne kas kita, kaip paskolų refinansavimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jų populiarumas auga taip sparčiai. Refinansavimo palūkanos gali būti dar žemesnės ir prasidėti vos nuo 5%.

Kodėl paskolos iš žmonių yra pigesnės?

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti iš tiesų labai keista. Kodėl fiziniai asmenys turėtų skolinti mažesnėmis palūkanomis ar apskritai geresnėmis sąlygomis? Skirtingai nei įprastų bendrovių atveju, fizinis asmuo prisiima didesnę riziką ir ją sukoncentruoja. Turėtų būti natūralu, kad tokiu atveju palūkanų norma būtų gerokai didesnė tam kad atsipirktų didesnė rizika, tiesa?

Tai gali atrodyti logiška, bet tik tuo atveju, jei nėra suprantama kaip išduodamos paskolos iš žmonių. Jei tai būtų vienas žmogus, kuris padengtų visą paskolos sumą, tuomet taip, tai būtų logiška. Tačiau šiandien realybė yra visai kitokia. Žmonės dažniausiai skolina nepavieniui, o per minėtąsias tarpusavio skolinimosi platformas. Juose viena paskola yra išduodama ne vieno asmens, bet daugelio. Bet kokią vieną paskolą finansuoja bent kelios dešimtys fizinių asmenų. Jei paskola didesnė – šis skaičius gali perkopti ir šimtą. Taip kiekvienas skirtingas asmuo rizikuoja tik labai maža savo turto verte. Dažniausiai jis savo investuojamą turtą paskirsto tolygiai daug skirtingų paskolų.

Tai dar nepaaiškina kodėl kreditai iš žmonių yra taip smarkiai pigesni už įprastas greitąsias paskolas internetu. Atsakymas slypi pačiame tokios paskolos išdavimo procese. Kiekvienam norinčiam suteikti paskolą asmeniui neužtenka tik pasirinkti, kad jis nori prisidėti viena ar kita suma. To padaryti neužtenka, nes visas procesas yra konkurencingas. Kiekvienas žmogus pasiūlyti savąją palūkanų normą, kuria norėtų paskolinti atitinkamam žmogui. Tik mažiausias palūkanas pasiūlę žmonės galutiniame rezultate gali dalyvauti paskolos išdavimo procese.

Konkurencija – didžiulė. Šimtai žmonių vienu metu dalyvauja tokios paskolos suteikime. Tai garantuoja, kad palūkanos mažės iki kol jos pasieks žemiausią įmanomą lygį, kuriuo atsiranda skolinančių. Tai priklauso nuo daugybės faktorių: paskolos sumos, rizikos, turimų įsipareigojimų, kredito istorijos ir t.t. Bet galutiniame rezultate paskolos iš žmonių vis tiek yra nepalyginamai pigesnės už greituosius kreditus.

Svarbu: dažnai galite rasti žmonių, siūlančių pasiskolinti iš privačių asmenų įvairiuose skelbimų portaluose ar komentarų skiltyse. Nepasitikėkite jais, nes dažniausiai tokie skelbimai yra apgaulingi!

paskolos is zmoniu Įvertinimas: ★★★★★ 5 1 apžvalgos.
5 1
Pigios paskolos iš žmonių iki 10 000 eurų

Viena mintis “Pigios paskolos iš žmonių iki 10 000 eurų

  • 2018 lapkričio 19 at 6:18
    Permalink

    Laba diena,ar butu galima gauti 100 euru paskola menesiui pasirasant vekseli,mes su zmona oficeliu pajamu neturime,dyrbame pagal kvitukus,paprasciausia pritrukom pinigu pragyvenimui.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *