Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos yra neišvengiamos, kai reikia pasiskolinti didesnę sumą, įsigyti didesnės vertės turtą ar pasiskolinti su užstatu. Dažniausiai ilgalaikės paskolos naudojamos būsto įsigijimui ar verslo investicijoms.

Trumpalaikė paskola yra dažniau suteikiama vartojimui, todėl jos sąlygos nėra pritaikytos nekilnojamojo turto įsigijimui ar ilgalaikiam investavimui. Ilgalaikė paskola turi turto įkeitimo sąlygą, kuri taip pat užtikrina ir mažesnę metinę palūkanų normą. Populiariausia ilgalaikio skolinimosi forma yra būsto paskolos.

Ilgalaikio skolinimosi sąlygų skirtumai turi didžiulę įtaką finansinei paskolos gavėjo padėčiau. Net menkiausias sąlygų skirtumas gali turėti didelių finansinių pasekmių, todėl būtina įvertinti skirtingų ilgalaikės paskolos pasiūlymų sąlygas. Svarbiausios tarp jų yra metinė palūkanų norma, grąžinimo terminas ir grąžinimo bei turto įkeitimo sąlygos. Tik palyginę jums prieinamus pasiūlymus pagal šiuos ir kitus kriterijus galėsite tikėtis gauti ilgalaikį finansavimą geriausiomis sąlygomis.

Ilgalaikės paskolos su užstatu

ilgalaikes paskolos be uzstatoVienas svarbiausių klausimų skolinantis ilgesniam laikui – užstatas ir turto įkeitimo sąlygos.

Užstatas yra paskolos gavėjo turtas, kurį jis, pasirašydamas sutartį su paskolos davėju, įkeičia pagal paskolos sutarties punktus. Įkeistas turtas teisiškai priklausys paskolos gavėjui, bet jo disponavimo teisės bus apribotas visą sutarties laikotarpį ir pagal sutartyje numatytas sąlygas. Paskolos gavėjo nemokumo atveju, įkeistas turtas teisiškai atiteks paskolos davėjui, kaip kompensaciją už negrąžintą paskolą.

Turto įkeitimas yra reikalingas tam, kad ilgalaikės paskolos davėjas galėtų apsaugoti savo turtą nuo praradimo. Kliento nemokumo atveju, toks turtas yra parduodamas varžytinėse ir tokiu būdu bankas (ar kitas ilgalaikės paskolos davėjas) atgauna didžiąją dalį savo paskolintų pinigų.

Užstato nauda paskolos gavėjui pasireiškia mažesne palūkanų norma ir geresnėmis paskolos sąlygomis apskritai. Pavyzdžiui, ilgalaikės paskolos su užstatu grąžinimo terminas gali būti ilgesnis, o paskolos suma – didesnė. Ilgalaikę paskolą su užstatu, pavyzdžiui būsto kreditą, galima gauti tokiomis sąlygomis, kad metinė palūkanų norma neviršija 2%.

Palyginimui, ilgalaikiai kreditai be užstato yra brangesni. Jų minimali metinė palūkanų norma gali siekti dešimt ir daugiau procentų. Pasirinkimas paskolos gavėjui yra paprastas: arba paskola be užstato su aukštesne palūkanų norma, arba paskola su turto įkeitimu, bet su mažesne palūkanų norma.

Ilgalaikė paskola internetu

ilgalaike paskola internetuDaug patogiau paskolą gauti internetu, nei kitais būdais. Tačiau patogesnis skolinimasis ir greitesnis pinigų pavedimas į paskolos gavėjo banko sąskaitą turi ir savo kainą: aukštesnę palūkanų normą.

Ilgalaikė paskola gali būti suteikiama internetu, apsilankant komercinės finansų įstaigos padalinyje arba suderinant šiuos skolinimosi būdus.

Ne visos ilgalaikės paskolos internetu išduodamos vienodai sėkmingai. Būsto paskolos paraišką užpildyti ir priduoti galima ir internetu, tačiau apsilankyti banko ar kitos kreditavimo įstaigos filiale vis tiek reikės. Kaip ir reikės apsilankyti pas notarą bei Registrų centre. Būsto paskolos ir kitos paskolos su užstatu negali būti suteikiamos vien tik internetu.

Todėl ilgalaikis finansavimas dažnai nesuteikia pasirinkimo. Pasirinkta ilgalaikė paskola gali turėti iš anksto numatytus punktus, kuriuos būtina įvykdyti norint gauti paskolą. Taip yra ilgalaikės paskolos su turto įkeitimu atveju.

Ilgalaikes paskolas internetu galima suskirstyti į dvi kategorijas: ilgalaikes vartojimo paskolas ir paskolų refinansavimą. Ilgalaikis finansavimas vartojimui gali turėti mažesnę palūkanų normą nei trumpalaikė paskola, bet didesnę nei ilgalaikio kredito su užstatu. Bet tai yra vienintelis pasirinkimas, kai norima gauti ilgalaikį kreditą internetu

Paskolų refinansavimas yra kitas ilgalaikio finansavimo tipas, kurį  galima gauti internetu.

Tokios ilgalaikės paskolos internetu yra patrauklios ne tik dėl patogumo jas gauti. Jų sąlygas taip pat yra lengva palyginti, todėl galima nesunkiai išsirinkti ilgesnio termino finansavimo pasiūlymą, kurio sąlygos būtų geriausios.

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 1