Ieškote, kas teikia paskolas geriausiomis sąlygomis? Norite pasiskolinti pigiai ir nepermokėti už savo paskolą? Reikalinga paskola dabar ir čia? Tuomet jums reikėtų pasirinkti vieną iš šių kreditorių ir pateikti paraišką paskolai gauti!

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Paskolos tau gali būti suteikiamos tik atitinkant kreditoriaus ir valstybės įstatyme nustatytus reikalavimus. Kai kurie kreditoriai turi griežtesnius, savo numatytus reikalavimus potencialiems klientams, tačiau visumoje reikalavimai paskolai gauti yra paprasti:

  • reikia būti Lietuvoje gyvenančiu ir Lietuvos pilietybę turinčiu piliečiu;
  • reikia būti bent 18 metų amžiaus;
  • reikia turėti stabilias pajamas;
  • reikia, kad mėnesinės įmokos už paskolas nesudarytų daugiau nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.

Atitinkant šiuos kriterijus, paskola jums bus suteikta be didesnio vargo. Žinoma, priklausomai nuo norimos pasiskolinti sumos. Jei suma bus per didelė, paskolos išdavimą gali riboti kiti kriterijai (pvz. nepatenkinama turtinė padėtis).

Paskolos tau

Verta pastebėti, kad pasiskolinti su prasta kredito istorija Lietuvoje yra nesudėtinga. Greitųjų kreditų tiekėjai į tai beveik nekreipia dėmesio ir išduoda paskolas nepriklausomai nuo kredito istorijos.

Todėl nereikia ieškoti kas pasakytų „teikiu paskolas“, nes pagal nutylėjimą praktiškai bet kuris kreditorius gali išduoti jums kreditą. Kai kuriais atvejais net kreditas neturint pajamų gali būti išduotas be didesnių problemų.

Paskolos grynais į namus

Šiandien paskolos jums beveik visais atvejais yra išduodamos internetu. Tai yra, tiems, kuriems yra reikalinga paskola, reikės turėti internetinę bankininkystę, kad pinigai jus pasiektų.

Išimčių praktiškai nėra, nes kreditas dabar yra išduodamas būtent taip, todėl jums nereikia pasiimti paskolą, nes viskas yra sutvarkoma automatiška, internetu. Išimtinais atvejais, ypatingai jei kreipiatės į banką, paskolos grynais taip pat gali būti išduotos.

Kai kuriems žmonėms ir to yra per maža. Jie nenori nei paskolos internetu, nei paskolos grynais banke ar kredito unijoje. Jiems reikia paskolos į namus. Šiuo metu Lietuvoje galimybės gauti tokią paskolą nėra, nes anksčiau paskolas grynais į namus teikęs „Provident“ veiklos Lietuvoje nebevykdo.

Labai svarbu nepasimauti ant sukčių kabliuko ir dėl paskolos jums kreiptis tik į patikimus ir Lietuvoje registruotus kreditorius. Interneto komentaruose ir socialiniuose tinkluose sukčiai dažnai rašo „teikiu paskolas“ ar apsimeta, kad padeda gauti paskolas ir taip bando suvilioti patiklius žmones. Neapsigaukite!

Kaip yra išduodami kreditai dabar?

Kadangi kredito išdavimas vyksta internetu, paraiška kreditui gauti taip pat yra pateikiama internetu. Todėl nepriklausomai nuo to ar jus domina paskola mėnesiui ar paskola metams, dėl jos reikėtų kreiptis internetu, apsilankant pasirinkto kreditoriaus internetiniame puslapyje ir užpildant paraiškos formą.

Kreditas dabar ir čia

Atvejai, kuomet paskola yra išduodama ne internetu, bet atvykus į klientų aptarnavimo punktą, yra susiję ne su paskolos trukme, bet su jos suma. Didesnių sumų ir kaip taisyklė ilgalaikės paskolos beveik visada išduodamos tik susitikus kreditoriaus aptarnavimo punkte ar ofise.

Bet mes kalbame apie tas paskolas tau, kurios gali būti išduotos dabar, be didelio laukimo. Todėl procesas visada yra beveik identiškas:

  1. Jūs kreipiatės dėl jums reikalingos paskolos bei užpildote standartinę paraišką kreditui dabar gauti;
  2. Priklausomai nuo kreditoriaus numatytos tvarkos, 24 valandų bėgyje su jumis susisieks kreditoriaus atstovas ir informuos apie sprendimą;
  3. Teigiamo sprendimo atveju ir nesant papildomiems klausimams, paskola tau bus išduota iš kart po patvirtinimo. Pasiimti paskolos nereikės, nes kreditoriaus ją perves tiesiai į banko sąskaitą.

Taigi, priklausomai nuo norimos pasiskolinti paskolos sumos ir kitų reikalavimų, paskolos tau gali būti išduotos labai paprastai ir greitai.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Kas teikia paskolas tau geriausiomis sąlygomis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.