Kiekvienas nori gauti paskolą kuo geresnėmis sąlygomis. Vieni nori žemesnių palūkanų, kiti – apskritai turėti galimybę pasiskolinti. Visgi, sugriežtinus reikalavimus kreditui gauti, dabar vien pateikti prašymą nebeužtenka. Dėl šios priežasties dabar yra populiaru ieškoti paskolos be kredito tikrinimo.

Finbee
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

Pastarosios paskolos tapo labai populiarios sugriežtinus reikalavimus joms gauti. Tai ypatingai atsiliepė greitiesiems kreditams. Būtent jie buvo labiausiai paveikti šių pasikeitimų. Kodėl konkrečiai paskolos be kredito patikrinimo populiarumas taip išaugo? Tam suprasti reikalingas šioks toks kontekstas.

Paskolos be kredito patikrinimo

Lietuvoje dar visai neseniai turinčių įsipareigojimų greitųjų kreditų bendrovėms skaičius sėkmingai kopė vieno milijono žmonių link. Tačiau po jau minėtų pasikeitimų, šis skaičius pradėjo sparčiai mažėti. Dabar tokių žmonių yra arčiau pusės milijono. Tačiau net ir šiame tarpe yra bent pora dešimčių tūkstančių, kurie turi labai didelių problemų su šių įsipareigojimų vykdymu. Tai yra, jie nespėja laiku atlikti kasmėnesinių kredito įmokų ir todėl susiduria su papildomais sunkumais. Bet nereikėtų pamiršti ir visų kitų įsiskolinimų turinčių asmenų: neabejokite, kad tarp jų yra labai daug tokių, kurie yra ant ribos, kuri skiria perdėtai įsiskolinusius nuo tokių bėdų neturinčių.

Natūralu, kad tokioms problemoms spręsti yra bandomai pasitelkti patikrintus metodus: greituosius kreditus. Bet pasikeitus kreditų išdavimo tvarkai, juos gauti nebėra taip lengva. Dabar kreditoriai yra įpareigoti įvertinti daug faktorių, tarp kurių yra ir žmogaus turimų įsipareigojimų skaičius bei jų santykis su gaunamomis pajamomis. Tokiose aplinkybėse nėra nieko nuostabaus, kad yra tokių, kurie ieško kur jiems būtų suteikta paskola be kredito tikrinimo. Neabejotina dauguma tarp tokių yra būtent tie, kurie turi per daug įsiskolinimų, kad galėtų paprastai gauti greitąjį kreditą ar juolab pasiskolinti iš žmonių. Pastaruoju atveju įsiskolinimų skaičius yra vertinamas dar griežčiau nei kitais atvejais.

Paskolos be kredito tikrinimo tokiais atvejais suteikia progą žmogui pasiskolinti net turint įsiskolinimų. Tačiau esminio klausimo dar nepalietėme: ar yra galimybė gauti tokią paskolą? Jei bandant skolintis oficialiai, tai tokių galimybių nėra tiek jau daug. Kreditoriai tiesiog yra įpareigoti tikrinti kiekvieno asmens kredito istoriją, todėl gauti paskolą turint daug įsiskolinimų gali tiesiog būti per daug sudėtinga.

Tačiau tai tikrai nereiškia, kad paskola be kredito tikrinimo nėra visiškai prieinama. Paprasčiausiai tokios paskolos yra suteikiamos kiek kitoje formoje, tai yra, kaip paskolų refinansavimas. Pastarasis yra skiriamas būtent tiems žmonėms, kurie negali gauti įprastos paskolos dėl kredito tikrinimo. Tačiau paskolų refinansavimo atveju – ypatingai skolinantis internetu – jūsų įsipareigojimų kiekis nėra esminis faktorius, nes ši paslauga būtent ir yra skirta įsiskolinusiems žmonėms. Todėl faktiškai refinansavimas ir yra paskola be kredito tikrinimo, nes jį suteikiant nėra kreipiamas toks didelis dėmesys į kredito patikrą, kaip kitų paskolų rūšių atvejais.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 2.7 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos be kredito patikrinimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.