Šiandien Lietuvoje yra bent 300 000 oficialiai registruotų bedarbių. Šis skaičius būtų dar didesnis jei į skaičiavimą įtrauktume neregistruotus ar užsienyje dirbančius mūsų šalies piliečius. Laikui bėgant darbų ne tik kad neatsiranda, bet jų pastoviai mažėja dėl technologinio progreso. Paskolos be oficialių pajamų tokiomis aplinkybėmis gali būti tikra palaima. Mūsų šalyje išmokos bedarbiams yra labai mažos, todėl neturint pastovios darbo vietos pragyventi iš tikrųjų yra nelengva.

Finbee
Eurokreditas
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
24%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
2 - 36 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

O ką daryti, jei pragyventi iš gaunamų pajamų neįmanoma? Išeitis yra viena – kreiptis dėl paskolos be pajamų. Kreipiantis dėl paskolų visuomet yra žiūrima į oficialiai gaunamas pajamas. Dažnai į šią kategoriją nėra įtraukiamos valstybės išduodamos išmokos. Todėl net jei jūs turite tam tikras pajamas, jos gali nebūti traktuojamos, kaip gaunamos oficialiai. Todėl nereikia nustebti, kad daugelis nedirbančiųjų aktyviai ieškoti tokių paskolų nors teoriškai jie gauna šiokias-tokias pajamas. Bendrai kalbant, paskola negaunantiems jokių oficialių pajamų yra paklausiausia kartu su paskola su bloga kredito istorija.

paskolos be pajamųPaskolos be pajamų paieška iš esmės yra tolygi paskolos bedarbiams paieškai: abiem atvejais norima pasiskolinti neturint pastovaus pajamų šaltinio. Bedarbiams gali būti sudėtinga gauti paskolą dėl naujai įsigaliojusio reglamento. Pagal jį greitieji kreditai internetu gali būti prieinami tik turint pastovias pajamas, kas dažnai yra tolygu pastoviai darbovietei. Neturint pastarosios paskola gali būti neišduota. Kartais kreditoriai į tai žiūri atlaidžiau ir atsižvelgia į valstybės išduodamas išmokas. Todėl nepaisant pajamų statuso, paskolos nedirbantiems vis tiek yra prieinamos. Tiesiog norint jas gauti gali tekti būti šiek tiek atkaklesniems ir nepasiduoti po pirmojo neigiamo atsakymo.

Ypatingai svarbu atsižvelgti į tai, kaip yra skolinamasi. Paskolos internetu turi daug didesnę tikimybę būti suteiktos nei, tarkim, vartojimo paskolos. Taip pat būti suprasti, kad gauti kreditą galima tik nepaliekant jokio užstato. Tai gali pasirodyti paradoksalu, nes užstato palikimas turėtų garantuoti kredito saugumą ir rizikos nebūvimą. Tačiau kreditoriai į jus nekreips dėmesio jei neturėsite oficialių pajamų. Tokiais atvejais nepadės net užstato turėjimas. Atsidūrus tokioje situacijoje, jums bus suteiktos tik paskolos be užstato.

Paskolos bedarbiams suteikiamos net neturint pajamų?

Bedarbis yra reliatyvi sąvoka. Tai yra toks žmogus, kuris neturi pastovios darbo vietos. Bet juk teoriškai bedarbiai gali turėti savų pajamų šaltinių. Individualios veiklos pajamos, uždarbis iš neregistruotų šaltinių ar pavienio darbo – visa tai gali sudaryti dideles pajamas. Nepaisant to, oficialiuose šaltiniuose toks žmogus gali neturėti registruotų pajamų. Todėl ieškodamas paskolos bedarbiams jis gali būti traktuojamas, kaip pajamų neturintis asmuo. Tokiais atvejais greitasis kreditas gali būti paskutinis šiaudas už kuriuo toks žmogus galėtų griebtis. Visos kitos paskolos turi daug griežtesnius išdavimo standartus.

Tai yra svarbi priežastis, kodėl paskolos neturint pajamų yra dažniausiai ieškomos tarp greitųjų kreditų tiekėjų. Anksčiau tokių paskolų ieškoti net nereikėjo: visi kreditoriai buvo linkę patenkinti greitos paskolos prašymą. Todėl greitosios paskolos bedarbiams galėdavo būti išduodamos be diskusijų. Viskas pradėjo keistis vėliau, kuomet pradėjo augti įsiskolinusių skaičius. Tuomet buvo pradėta atsižvelgti į asmens gaunamas pajamas ir turimus pinigų srautus. Tiesiog nebuvo norima didinti įsiskolinusių skaičių, nes tai galiausiai privestų prie nemokumo. Tokių žmonių rato gausėjimas nebūtų naudingas absoliučiai niekam. To pasekoje kreditoriai pradėjo atidžiau stebėti jų potencialių klientų asmeninių finansų detales.

Labiausiai dėl to nukentėjo bedarbiai, nes paskolos nedirbantiems buvo suteikiamos jau ne taip lengvai, kaip iki tol. Bet bedarbiai nebuvo vieninteliai, kurie nukentėjo: paskolos be pajamų apskritai tapo daug sunkiau prieinamos. Dėl to stebėtis nereikėtų, nes tai buvo racionalus kreditorių pasirinkimas norint išsaugoti jų verslo tęstinumą.

Bet tai tikrai nereiškia, kad greitieji kreditai bedarbiams nėra suteikiami jokiomis aplinkybėmis. Net priešingai – yra daug aplinkybių, kuriomis kreditai be pajamų yra suteikiami neužduodant daug klausimų. Pirmiausia vertėtų paminėti, kad gauti kreditą nedirbantiems galima kai kuriuos bendrovėse. Ten paprasčiausiai nėra kreipiamas didelis dėmesys į darbovietės statusą ir yra noriai skolinama neturintiems darbo vietos. Tokiose bendrovėse kreditai yra išduodami neatsižvelgiant nei į kredito istoriją, nei į stabilių pajamų turėjimą ar neturėjimą.

Yra dar viena lengvinanti sąlyga, kuri tikrai padidins galimybes gauti kreditą be jokių problemų. Tai yra dažnai pasirodančios paskolų suteikimo akcijos, kurios sukuria geresnes galimybes pasiskolinti tiems, kurie paprastai to padaryti negali.

Paskolos be pajamų kartu su įvairiomis akcijomis

Norint gauti paskolą be pajamų geriausia yra ieškoti įvairių akcijų. Tam yra labai paprasta priežastis: gauti tokias paskolas yra lengviausia. Pagrindinė priežastis kodėl gali būti atsisakyta išduoti paskolą vartotojui yra per didelė tikimybė, kad ji nebus grąžinta (laiku). Tokiais atvejais tradiciškai yra siūloma pasiskolinti su didesne palūkanų norma. Bet greitųjų kreditų tiekėjai tokio pasirinkimo neturi, nes jų palūkanų ir taip yra praktiškai aukščiausios, kokios gali būti pagal įstatymą. Todėl tokiais atvejais kreditoriams nebelieka nieko kito kaip tik atsisakyti suteikti paskolą.

Daug daugiau privilegijų turi tie, kurie ieško paskolų iš žmonių, kurias gauti gali būti ir lengviau, ir pigiau. Tiesa, kai norima gauti paskolą iš žmonių, derėtų susitaikyti su mintimi, kad to padaryti su akcija negalėsite. Žmonės, kai jie suteikia paskolas, paprasčiausiai nėra linkę siūlyti jokių lengvatų, nes jų paskolos ir taip būna daug pigesnės. Bet jei pamatėte tokią paskolą su akcija – griebkite ją nedvejodami, nes pigiau tikrai nerasite.

Greitieji kreditai be pajamų „ypatingi,“ nes paraiška jiems gauti gali būti atmesta, kai kitais atvejais būtų pasiūlytos tik didesnės palūkanos. Tai ydingas ypatingumas. Tačiau svarbus tokių kreditų išskirtinumas yra konkurencija tarp kreditorių. Mes esame įpratę matyti, kad vartojimo kreditai yra suteikiami kelių didžiausių bankų. Tokioje konkurencinėje aplinkoje daug dalykų nevyksta ir paslaugos tobulėja labai lėtai. Tas pats galioja kredito unijos atveju.

Bet su greitaisiais kreditais yra kiek kitaip, nes vienu metu čia gali būti keliasdešimt skirtingų bendrovių. Visos jos konkuruoja tarpusavyje, kad patrauktų vartotojus į savo pusę. Tokioje aplinkoje paslaugos yra priverstos tobulėti nuolatos ir būti kuo patrauklesnėmis klientams. Todėl vartotojams yra siūloma pirma paskola nemokamai, kuri leidžia pasiskolinti be palūkanų. Tokios paskolos visuomet turės didesnius šansus būti grąžintos ir todėl yra suteikiamos paprasčiau. Todėl geriausia skolintis būtent paskolas su akcijomis, nes tokiu atveju turėsite geriausius šansus gauti paskolą be pajamų. Tai turėtų padėti greičiau išspręsti susidariusias finansines problemas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-01-01

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos be oficialių pajamų 2021

28 thoughts on “Paskolos be oficialių pajamų 2021

 • at
  Permalink

  Ar įmanoma paskola be oficialių pajamų skubiai susimokėti už gydymą reikia 300

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar įmanoma gauti 5000 eurų paskolą ,neturint oficialių pajamų ?Laukiu skubaus atsakymo

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Ar galima gauti 300 € be oficialiu pajamu?
   Skubiai laukiu atsakymo.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar įmanoma gauti 5000 eurų paskola ,būsto remontui ,neturint oficialių pajamų

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galima gauti paskola 200e nuturint oficialiu pajamu? Ir be uzstato. Pvz. 3men? Skubiai reikia.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Ar galima gauti 500 paskola neturint oficialiu pajamu mazdaug dviem savaitem ? Labai skubiai reikia.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Ar galima gauti paskola neturint jokiu oficialiu pajamu ar uzstato? Kokia didziausia paskola? Kur kreiptis?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galima gauti 150€ kreditą be oficialių pajamų, nes dabar turiu nedarbingumą?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galeciau gauti kredita 1500€ turint neoficiales pajamas?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar suteiktumet 500 eu paskola,turiu neofic.pajamas 150eu,valstybine ismoka 270eu.Paskola reikalinga gydymui skubiai.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   sveiki ar galiu gauti paskola siuo metu esu nedirbantis del operacijos bet esu legaliai dirbantis islandijoj reikiama suma4000euru36men. mano num860278486

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki ar galiu gauti paskola gaudamas neigalumo pasalpa kuri nustatyta iki 2051 metu?esu 65%nedarbingas ,bet gaunu dar neoficialiu pajamu po 200e kas 20dienu ,pavedimais i savo banko saskaita,tik nezinau kaip jos vadinasi

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena ar galima gauti kredita dirbantiems uzsienyje su neterminuota darbo sutartimi?atlyginimas yra vedamas y lietuviska banko saskaita

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  ar galima gaut greita kredita banko israse gaunamos kiekviena menesi laiku bet sodra nemato kad dirbu komandiruotese uzsienija pajamas gaunu i lietuvos banka eurais

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   ar galima gauti 9000 e kredita turint salyginai neoficialias pajamas ? esu MB savininkas moku sau alga pagal civiline darbo sutarti . menesines pajamos 1500e

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba dieną,man labai reikalinga paskola 2000€ ,aš neturiu oficialių pajamu,bet turiu užstatą mama. Ačiū

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar galiu gauti paskola 2000€,be pajamų. Ačiū

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena noreciau gauti grynais pakola per notara 3000 euru pajamo labai mazos

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar būtų galima pasiskolinti 200 eur be oficialių pajamų 2 mėn. Labai reikia pinigu.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena.norejau suzinoti ar galeciau gauti paskola?2000euru.24menesiu laikotarpiui?esu dirbanti,bet siuo metu esu biliotenyje iki 9 birzelio.su vaiku del karantino?

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Sveiki’ neturiu oficialių pajamų ir negaliu pasiimti 1000eur paskolos darbui vykstant į užseni ką daryt?

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,reiketu greitos paskolos 300€ oficelaus darbo neturiu bet pajamos yra stabilios,nes dirbu vidaus apdailas neoficialiai,saskaitoje galima matyti pakankamai nemažas iplaukas ,isiskolinimu jokiu neturiu ir nesu turejes

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.ar galeciau gauti paskola apie 1700 e?neoficialios pajamos apie 300 e.ir nuo sio men bus oficialios apie 200 e

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar gauciau paskola be oficialiu pajamu 1500euru atidavimas 12menesiu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reiketu skubiai 2000 euru dirbu uzsienyje lietuvoj jokiu pajamu nerodo

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Norêčiau refinansuoti savo turimus įsiskolinimus ir mokêti mažesne įmoka esu dirbanti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, ar būtų galimybė gauti paskolą iki 600€ tačiau neturint oficialių pajamų, bet gaunant nedarbo išmoką?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee