Šiandien Lietuvoje yra bent 300 000 oficialiai registruotų bedarbių. Šis skaičius būtų dar didesnis jei į skaičiavimą įtrauktume neregistruotus ar užsienyje dirbančius mūsų šalies piliečius. Laikui bėgant darbų ne tik kad neatsiranda, bet jų pastoviai mažėja dėl technologinio progreso. Paskolos be oficialių pajamų tokiomis aplinkybėmis gali būti tikra palaima. Mūsų šalyje išmokos bedarbiams yra labai mažos, todėl neturint pastovios darbo vietos pragyventi iš tikrųjų yra nelengva.

Finbee
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

O ką daryti, jei pragyventi iš gaunamų pajamų neįmanoma? Išeitis yra viena – kreiptis dėl paskolos be pajamų. Kreipiantis dėl paskolų visuomet yra žiūrima į oficialiai gaunamas pajamas. Dažnai į šią kategoriją nėra įtraukiamos valstybės išduodamos išmokos. Todėl net jei jūs turite tam tikras pajamas, jos gali nebūti traktuojamos, kaip gaunamos oficialiai. Todėl nereikia nustebti, kad daugelis nedirbančiųjų aktyviai ieškoti tokių paskolų nors teoriškai jie gauna šiokias-tokias pajamas. Bendrai kalbant, paskola negaunantiems jokių oficialių pajamų yra paklausiausia kartu su paskola su bloga kredito istorija.

paskolos be pajamųPaskolos be pajamų paieška iš esmės yra tolygi paskolos bedarbiams paieškai: abiem atvejais norima pasiskolinti neturint pastovaus pajamų šaltinio. Bedarbiams gali būti sudėtinga gauti paskolą dėl naujai įsigaliojusio reglamento. Pagal jį greitieji kreditai internetu gali būti prieinami tik turint pastovias pajamas, kas dažnai yra tolygu pastoviai darbovietei. Neturint pastarosios paskola gali būti neišduota. Kartais kreditoriai į tai žiūri atlaidžiau ir atsižvelgia į valstybės išduodamas išmokas. Todėl nepaisant pajamų statuso, paskolos nedirbantiems vis tiek yra prieinamos. Tiesiog norint jas gauti gali tekti būti šiek tiek atkaklesniems ir nepasiduoti po pirmojo neigiamo atsakymo.

Ypatingai svarbu atsižvelgti į tai, kaip yra skolinamasi. Paskolos internetu turi daug didesnę tikimybę būti suteiktos nei, tarkim, vartojimo paskolos. Taip pat būti suprasti, kad gauti kreditą galima tik nepaliekant jokio užstato. Tai gali pasirodyti paradoksalu, nes užstato palikimas turėtų garantuoti kredito saugumą ir rizikos nebūvimą. Tačiau kreditoriai į jus nekreips dėmesio jei neturėsite oficialių pajamų. Tokiais atvejais nepadės net užstato turėjimas. Atsidūrus tokioje situacijoje, jums bus suteiktos tik paskolos be užstato.

Paskolos bedarbiams suteikiamos net neturint pajamų?

Bedarbis yra reliatyvi sąvoka. Tai yra toks žmogus, kuris neturi pastovios darbo vietos. Bet juk teoriškai bedarbiai gali turėti savų pajamų šaltinių. Individualios veiklos pajamos, uždarbis iš neregistruotų šaltinių ar pavienio darbo – visa tai gali sudaryti dideles pajamas. Nepaisant to, oficialiuose šaltiniuose toks žmogus gali neturėti registruotų pajamų. Todėl ieškodamas paskolos bedarbiams jis gali būti traktuojamas, kaip pajamų neturintis asmuo. Tokiais atvejais greitasis kreditas gali būti paskutinis šiaudas už kuriuo toks žmogus galėtų griebtis. Visos kitos paskolos turi daug griežtesnius išdavimo standartus.

Tai yra svarbi priežastis, kodėl paskolos neturint pajamų yra dažniausiai ieškomos tarp greitųjų kreditų tiekėjų. Anksčiau tokių paskolų ieškoti net nereikėjo: visi kreditoriai buvo linkę patenkinti greitos paskolos prašymą. Todėl greitosios paskolos bedarbiams galėdavo būti išduodamos be diskusijų. Viskas pradėjo keistis vėliau, kuomet pradėjo augti įsiskolinusių skaičius. Tuomet buvo pradėta atsižvelgti į asmens gaunamas pajamas ir turimus pinigų srautus. Tiesiog nebuvo norima didinti įsiskolinusių skaičių, nes tai galiausiai privestų prie nemokumo. Tokių žmonių rato gausėjimas nebūtų naudingas absoliučiai niekam. To pasekoje kreditoriai pradėjo atidžiau stebėti jų potencialių klientų asmeninių finansų detales.

Labiausiai dėl to nukentėjo bedarbiai, nes paskolos nedirbantiems buvo suteikiamos jau ne taip lengvai, kaip iki tol. Bet bedarbiai nebuvo vieninteliai, kurie nukentėjo: paskolos be pajamų apskritai tapo daug sunkiau prieinamos. Dėl to stebėtis nereikėtų, nes tai buvo racionalus kreditorių pasirinkimas norint išsaugoti jų verslo tęstinumą.

Bet tai tikrai nereiškia, kad greitieji kreditai bedarbiams nėra suteikiami jokiomis aplinkybėmis. Net priešingai – yra daug aplinkybių, kuriomis kreditai be pajamų yra suteikiami neužduodant daug klausimų. Pirmiausia vertėtų paminėti, kad gauti kreditą nedirbantiems galima kai kuriuos bendrovėse. Ten paprasčiausiai nėra kreipiamas didelis dėmesys į darbovietės statusą ir yra noriai skolinama neturintiems darbo vietos. Tokiose bendrovėse kreditai yra išduodami neatsižvelgiant nei į kredito istoriją, nei į stabilių pajamų turėjimą ar neturėjimą.

Yra dar viena lengvinanti sąlyga, kuri tikrai padidins galimybes gauti kreditą be jokių problemų. Tai yra dažnai pasirodančios paskolų suteikimo akcijos, kurios sukuria geresnes galimybes pasiskolinti tiems, kurie paprastai to padaryti negali.

Paskolos be pajamų kartu su įvairiomis akcijomis

Norint gauti paskolą be pajamų geriausia yra ieškoti įvairių akcijų. Tam yra labai paprasta priežastis: gauti tokias paskolas yra lengviausia. Pagrindinė priežastis kodėl gali būti atsisakyta išduoti paskolą vartotojui yra per didelė tikimybė, kad ji nebus grąžinta (laiku). Tokiais atvejais tradiciškai yra siūloma pasiskolinti su didesne palūkanų norma. Bet greitųjų kreditų tiekėjai tokio pasirinkimo neturi, nes jų palūkanų ir taip yra praktiškai aukščiausios, kokios gali būti pagal įstatymą. Todėl tokiais atvejais kreditoriams nebelieka nieko kito kaip tik atsisakyti suteikti paskolą.

Daug daugiau privilegijų turi tie, kurie ieško paskolų iš žmonių, kurias gauti gali būti ir lengviau, ir pigiau. Tiesa, kai norima gauti paskolą iš žmonių, derėtų susitaikyti su mintimi, kad to padaryti su akcija negalėsite. Žmonės, kai jie suteikia paskolas, paprasčiausiai nėra linkę siūlyti jokių lengvatų, nes jų paskolos ir taip būna daug pigesnės. Bet jei pamatėte tokią paskolą su akcija – griebkite ją nedvejodami, nes pigiau tikrai nerasite.

Greitieji kreditai be pajamų „ypatingi,“ nes paraiška jiems gauti gali būti atmesta, kai kitais atvejais būtų pasiūlytos tik didesnės palūkanos. Tai ydingas ypatingumas. Tačiau svarbus tokių kreditų išskirtinumas yra konkurencija tarp kreditorių. Mes esame įpratę matyti, kad vartojimo kreditai yra suteikiami kelių didžiausių bankų. Tokioje konkurencinėje aplinkoje daug dalykų nevyksta ir paslaugos tobulėja labai lėtai. Tas pats galioja kredito unijos atveju.

Bet su greitaisiais kreditais yra kiek kitaip, nes vienu metu čia gali būti keliasdešimt skirtingų bendrovių. Visos jos konkuruoja tarpusavyje, kad patrauktų vartotojus į savo pusę. Tokioje aplinkoje paslaugos yra priverstos tobulėti nuolatos ir būti kuo patrauklesnėmis klientams. Todėl vartotojams yra siūloma pirma paskola nemokamai, kuri leidžia pasiskolinti be palūkanų. Tokios paskolos visuomet turės didesnius šansus būti grąžintos ir todėl yra suteikiamos paprasčiau. Todėl geriausia skolintis būtent paskolas su akcijomis, nes tokiu atveju turėsite geriausius šansus gauti paskolą be pajamų. Tai turėtų padėti greičiau išspręsti susidariusias finansines problemas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos be oficialių pajamų 2022

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.