Su nedarbu vienu ar kitu laiku gali susidurti daugelis iš mūsų. Tokiais atvejais mums reikia finansinės pagalbos, todėl ieškome paskolos bedarbiams. Laimei, net ir bedarbiai gali gauti paskolą, nes kreditoriui yra svarbus kliento mokumas, kurį galite įrodyti net ir neturėdami darbo!

finbee
gauti kreditą

Pavyzdžiui, paskolą nedirbantiems kai kuriais atvejais galima gauti lengviau nei paskolą be darbo stažo. Net jei žmogus turi darbą, bet neturi pakankamo darbo stažo, jam pasiskolinti gali būti sunkiau nei nedirbantiems.

Kad greitieji kreditai nedirbantiems nebebus suteikiami lengvai buvo aišku dar 2014-aisiais. Tuomet pradėjo augti įsiskolinusių žmonių skaičius. Tuo pat metu augo ir vėluojančių atlikti įmokas žmonių skaičius. Nedirbantieji tapo akivaizdžiausiu taikiniu šioms spragoms kamšyti. Juk dažniausiai jie neturi visiškai jokių pajamų, o paskolos be oficialių pajamų išduodamos vis rečiau ir rečiau.

Taip nutiko, kad paskolos bedarbiams tapo labiau išduodamos tik kai kurių kreditorių. O dažniausiai apskritai žmogui reikia kreiptis į privačius asmenis, kad galėtų pasiskolinti neturėdamas darbo. Dabar, po krizės praėjus daug laiko, jau yra galima lengviau pasiskolinti neturint darbo. Tai nereiškia, kad jos yra išduodamos taip pat lengvai, kaip eiliniai greitieji kreditai. Nepaisant to, šansai tokiam kreditui gauti šiandien yra didesni nei anksčiau. Tačiau vis tiek reikėtų aptarti tokių paskolų išdavimo sąlygas.

Tai svarbu ypatingai todėl, kad bedarbio statusas apskritai nėra vienareikšmiškas: formaliai neturintis darbo žmogus vis tiek gali gauti stabilias ir oficialias pajamas kitais būdais. Tokiu atveju paskola nebėra neprieinama.

Paskolos bedarbiams suteikimo sąlygos

Prieš aptardami šias sąlygas, turėtume pažvelgti į greitųjų kreditų teikimo procesą apskritai. Jūs galite gauti paskolą internetu užsiregistravę bet kuriame kredito bendrovių internetiniame puslapyje visoje Lietuvoje. Tuomet jūsų bus paprašyta suvesti savo asmeninę informaciją. Atlikę šiuos veiksmus, turėsite patvirtinti savo tapatybę, ką galite padaryti atlikdami mažiausią galimą pavedimą į kreditoriaus banko sąskaitą. Šiuo būdu yra įsitikinama, kad paskola nedirbančiam nėra suteikiama pažeidžiant įstatymus dar prieš įsitikinant apie jo mokumą. Po viso šito jums bus pateikti visos paskolos internetu bedarbiams prieš jūsų akis. Tiesa, ne visos iš jums bus prieinamos vienodai lengvai net jei atitiksite visas sąlygas ir/ar išlygas (žr. žemiau).

O čia matote žemiau minėtas šiuo metu egzistuojančias sąlygas, kuriomis remiantis yra suteikiami kreditai nedirbantiems asmenims. Tik derėtų paminėti ir tai, kad šios sąlygos turi tam tikrų išlygų, kurios leidžia gauti paskolą bedarbiui net neatitinkant šių sąlygų. Tačiau jos yra individualios ir galioja tik greitosios paskolos atveju. Tuo tarpu vartojimo paskola bedarbiams nėra suteikiama praktiškai jokiomis aplinkybėmis.

  • Asmuo, net jei ir nėra dirbantis, gali gauti greitąjį kreditą, jei turi kitą pajamų šaltinį. Tarkime, kad oficialiai jūs esate bedarbis. Tačiau jei gaunate stabilias pasyvias pajamas – greitasis kreditas gali būti prieinamas. Bet šios pajamos turi būti ir stabilios ir pakankamai didelės. Neužteks kreditoriui parodyti, kad pastaruosius du mėnesius gavote kelis šimtus eurų pajamų. Tokios įplaukos turi būti gaunamos ilgesnį laikotarpį. Jos taip pat turi būti stabilios. Neužtenka gauti pasyvias pajamas ilgą laikotarpį, nes jų dydis turi būti tolygus.paskolos bedarbiams
  • Bet stabilių, su darbo santykiais nesusijusių pajamų gavimo gali ir neužtekti. Kreditai bedarbiams privalo neturėti jokių kitų įsiskolinimų. Net ir paskolos įsiskolinusiems gali būti nesuteikiamos, jei nedirbantis asmuo įsipareigojimų turi per daug. Turint per daug skolų net ir didelės pajamos gali nepadėti gauti paskolos bedarbiui.
  • Būti švari ir tvarkinga kredito istorija. Niekada nepamirškite, kad jūsų (ne)mokamos kredito įmokos visuomet yra fiksuojamos. Jas gali matyti ne tik kreditorius, kuriam esate/buvote skolingi. Visi kreditoriai turi priėjimą prie šių duomenų. Todėl jei kada nors esate „užstrigęs“ grąžinti paskolą ar atlikti kredito įmoką – ateityje tai gali atsiliepti. Tai ypatingai apsunkina paskolos suteikimą bedarbiams.

Įgyvendinus šias sąlygas, galima drąsiai prašyti paskolos bedarbiams ir tikėtis geriausio. Tai nebūtinai reiškia, kad pasiskolinti pavyks, tačiau pabandyti – tikrai verta. Blogiausia, kas gali nutikti, tai tik tai, kad jūsų paraiška bus atmesta. Bet tai gali būti tik vieno kreditoriaus sprendimas. Gaunant stabilias pajamas bei turint gerą kredito istoriją – kreditas bedarbiui tikrai yra įmanomas.

Prie to dar galime pridėti, kad net su nepakankamai patenkinamais rodikliais galite pasiskolinti. Kaip? Paskolos bedarbiams yra suteikiamos žmonių, kurie nėra oficialūs kredito davėjai. Dėl šios priežasties jiems nepriklauso laikytis tokių davėjų veiklą reglamentuojančių įstatymų. Taip jų išduodami greitieji kreditai bedarbiams yra paprastesni ir greitesni.

Kaip elgtis, kad paskolos bedarbiams būtų išduotos?

greitieji kreditai bedarbiams gali būti ir nesuteikiamiNėra jokių abejonių, kad toli gražu ne kiekvienas atitiks aukščiau minėtas sąlygas. Juk dažniausiai bedarbiui neturint su darbu susijusių pajamų, nėra gaunamos ir kitokios pajamos. Nedirbantys, kurie gauna kitas pajamas, dažniausiai net oficialiai nėra traktuojami, kaip bedarbiai. Tai yra, jie nepriklauso darbo biržai.

Tokiomis aplinkybėmis paskolos nedirbantiems asmenims yra kur kas lengviau prieinamos nei kitais atvejais. Tuomet galima kreiptis į visą eilę kreditorių ir gauti paskolos internetu pasiūlymus geriausiomis sąlygomis. Tiesa, net jei toks asmuo ir gauna puikius pasiūlymus, jie gali būti ne tokie geri, kaip kitiems klientams vien todėl, kad formaliai jūs neturi su darbu susijusių pajamų. Tokiais atvejais paskolos nedirbantiems gali būti suteikiamos tik bent šiek tiek prastesnėmis sąlygomis. Nebent yra kalbama apie atvejus, kuomet yra suteikiamos nemokamos paskolos. Tokiais atvejais greitieji kreditai nedirbantiems būna suteikiami nė kiek neprastesnėmis sąlygomis nei kitiems.

Tai ką daryti, jei greitasis kreditas bedarbiams – neprieinamas? Ką daryti, jei pasiskolinti iš kreditorių nepavyksta? Yra dvi išeitys.

  1. Bandyti skolintis privačiai. Tai yra vis dažniau naudojamas skolinimosi būdas. Ypatingai tais atvejais, kai greitas kreditas nėra suteikiamas. Yra du būdai privačiam skolinimuisi. Vienas iš jų: skolinimasis iš artimųjų ar pažįstamų. Tokiu būdu ne tik galima pasiskolinti neturint darbo, bet ir mažomis palūkanomis (ar visai be jų!). Juk artimieji iš jūsų nepaims paskutinių marškinių! Kitas būdas: skolinimasis iš privataus finansinio kapitalo. Tai yra žmonės, kurie skolina privačiai iš savos kišenės. Tik vertėtų žinoti, kad ne visada toks skolinimasis gali baigtis gerai. Pasiskolinus iš netinkamo asmens ir negrąžinus paskolos laiku – gali kilti nemalonumų. Todėl reikėtų žinoti iš kur skolinamasi.
  2. Apskritai nesiskolinti. Tokia išeitis skausmingiausia trumpuoju laikotarpiu. Tačiau ilgesnėje perspektyvoje, tai gali būti pats geriausias sprendimas, kurį kada nors priimsite. Žinoma, kartais paskola bedarbiui yra tiesiog būtina. Jos atidėti – tiesiog neįmanoma. Tačiau kai kuriais kitais atvejais galima tiesiog sukąsti dantis ir apkarpyti savo išlaidas, kiek tai yra įmanoma.

Norintiems refinansuoti savo įsiskolinimus yra gerokai lengviau. Tokiais atvejais dalis sąlygų (pvz., apie įsiskolinimų dydį) atkrenta, nes tai yra būtent įsiskolinusiems skirta paslauga. Todėl paskolos internetu bedarbiams tokiu atveju yra gerokai lengviau prieinamos nei kitais atvejais. Tad net turintiems labai daug skolų, gali pavykti ne tik gauti finansavimą, bet ir galutiniame rezultate mokėti mažiau. Tokioje situacijoje kreditai nedirbantiems gali ne tik nepakenkti, bet net ir pagelbėti tvarkantis su savo finansais.

Kad ir kokį sprendimą pasirinksite, tiesa yra tokia, kad paskolos bedarbiams šiandien nėra taip lengvai prieinamos. Neužtenka tik užpildyti prašymą paskolai gauti ir tikėtis geriausio. Šiandien būtina atitikti tam tikrus įstatyme numatytus reikalavimus. To neatitikus – greitoji paskola gali būti paprasčiausiai neprieinama. Tokiu atveju derėtų ieškoti kitų alternatyvų. Dvi iš jų aptarėme aukščiau.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.8 / 5. Viso įvertinimų: 4

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos bedarbiams [2022]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.