Kiekvieniems namams gali prireikti atsinaujinimo. Bet išlaidos tam labai greit susideda: įrankiai, priemonės, baldai… Tokioje situacijoje geriausiai pasinaudoti paskola būsto remontui. Taip pinigus gausite iš karto, o remontą atliksite greičiau. Tas pats galioja ir kreipiantis dėl paskolos baldams ar tiesiog įsigyjant juos lizingu!

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Taip jau yra su tuo būsto remontu: atrodo, kad reikės padaryti tik tiek nedaug, bet kai su juo pradedama, tai pasirodo, kad keisti reikia ne tiek jau mažai. Jei nuspręsite perdažyti savo sienas arba pakeisit tapetus, nejaugi nesusimąstysite apie baldų keitimą? Nejaugi nepaklausite savęs ar dabar nebūtų puiki proga juos pakeisti ir priderinti prie naujo kambario ir naujų spalvų? Taip atsiranda paskolos baldams poreikis…

Paskolos būsto remontui ir baldams

Bet galite pažiūrėti ir plačiau. Atliekant kapitalinį būsto remontą, staiga pradedama galvoti ne tik apie sienų ar lubų perdažymą, bet pradedama svarstyti ir apie grindų keitimą ar naujas duris. O jei dar reikia atlikti esmines estetines ar struktūrines būsto korekcijas, kurioms niekada neturėjote laiko ir pinigų… Štai taip nejučiomis galite kreiptis paskolos remontui.

Paskola būsto įrengimui – ar galioja tos pačios sąlygos?

Paskola remontui ar baldams yra viena. Tai – tipinė vartojimo paskola namams, kurią gauti nėra sunku. Tačiau jei reikia kreiptis dėl paskolos būsto įrengimui, tai jau visai kas kita. Pastarajai paskolai galioja kiek kitokie standartai ir dėl jos reikėtų kreiptis į kitus kreditorius.

Tai nėra dėl formalių reikalavimų vienos ar kitos rūšies paskolai. Skirtumas kyla iš realių finansinio poreikio skirtumų. Būsto remontas gali būti brangus malonumas, todėl dažnam prireikia skolintis, kad galėtų jį atlikti. Tačiau dažniausiai jo suma neperžengia kelių tūkstančių eurų, todėl paskolą remontui yra pasirengęs išduoti praktiškai bet kuris kreditorius.

Tačiau paskolos būsto įrengimui gali būti daug didesnės vertės, nes poreikis – daug kompleksiškesnis. Todėl priklausomai nuo būsto kvadratūros, tipinės vartojimo paskolos namams tam gali neužtekti. Todėl ir tipinės greitųjų kreditų bendrovės gali neištiesti pagalbos rankos.

Tokioje situacijoje gali likti tik viena išeitis: kreiptis dėl paskolos į banką. Lengviausia tokią paskolą gauti, jei tuo pat metu iš banko gaunate paskolą būstui įsigyti. Tokiu atveju bankas daug lengviau išduos ir papildomą paskolą to paties būsto įrengimui.

Paskola ar lizingas, kas geriau?

Įsigyti baldus ar kitas remontui būtinas prekes ar paslaugas lizingu – dar paprasčiau nei kreiptis dėl paskolos. Taip sutaupote daug laiko ir viską atliekate dar paprasčiau. Taip yra todėl, kad pasirašius lizingo sutartį, pinigai net nepasiekia jūsų rankų, o yra pervedami tiesiai į pardavėjo ar paslaugos tiekėjo banko sąskaitą. Todėl jums nereikia atlikti papildomų veiksmų.

Jei, pavyzdžiui, norite įsigyti konkrečius baldus, tuomet tą padaryti lizingu gali būti tiesiog paprasčiau ir pagrindo kreiptis dėl paskolos kaip ir nėra. Tačiau tas galioja tik konkrečios prekės atveju ir tik jei pardavėjas suteikia galimybę savo prekes įsigyti lizingu. Nors dauguma baldų pardavėjų prie to prisitaikė, kai kurie dar gali nesuteikti tokios galimybės, todėl paskola baldams įsigyti gali būti vienintelė išeitis, jei reikiamos pinigų sumos neturite po ranka.

Tačiau jei konkrečios prekės galvoje neturite, o ir jei jums reikia išlaidų keliais „frontais“, tuomet lizingas nepadės. Tokioje situacijoje jums tiesiog reikia su savimi turėti pinigus, kad galėtumėte juos atitinkamai paskirstyti. Todėl kalbant apie būsto remontą, jam lizingas paprasčiausiai nėra suteikiamas, nes nėra vieno tiekėjo ar pardavėjo su kuriuo būtų galima sudaryti lizingo sutartį. Todėl paskolos būsto remontui yra paklausesnės nei paskolos baldams – pastaruoju atveju galima pasinaudoti lizingu, o pirmuoju atveju, tai nėra įmanoma.

Tačiau dėl to nerimauti nereikėtų, nes galite pasinaudoti praktiškai bet kokios rūšies vartojimo paskola. Tai yra, jums nereikės kreiptis į konkretų paskolų remontui tiekėją. Galite kreiptis dėl paprasčiausio greitojo kredito ar eilinės vartojimo paskolos, o gautus pinigus panaudoti savom reikmėm, nepriklausomai nuo išlaidų tikslo.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos būsto remontui, įrengimui ir baldams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.