Kas šiandien nenori pasiskolinti greitai, patogiai ir pigiai? Tokia turbūt yra svajonė visų, kuriems staiga prisireikė paskolos. Priklausomai nuo to, kurį kriterijų vertinate labiausiai pasirinksite paskolą. Bet dažniausiai yra ieškoma greitos paskolos per 15 minučių. Juk vienaip ar kitaip šiandien greitos paskolos yra tos prie kurių dauguma žmonių turi priėjimą. Jiems tai yra vienintelis galimybė skolintis. Todėl iš visų greitųjų paskolų yra išsirenkama ta, kuri suteikiama greičiausiai, nes kainų skirtumas – minimalus.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą

Minimalus skirtumas čia, be abejo, yra santykinis. Jei jums tikrai svarbus kiekvienas euras ir neuždirbate labai daug, tuomet skirtumai tarp greitųjų paskolų tikrai bus reikšmingi. Bet tikrai nėra taip, kad kuo greičiau išduodama paskola – tuo ji brangesnė. Anaiptol, kartais situacija gali būti visiškai priešinga. Tiesiog daug kas priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių, nuo norimos pasiskolinti sumos, turimų įsiskolinimų kiekio ir pan. Taip pat svarbu kiek jūs šiuo metu uždirbate ir koks yra jūsų mėnesinių pajamų santykis su už įsiskolinimus mokamomis palūkanomis. Jei pajamos mažos, o palūkanų mokestis – didelis, tuomet gali būti, kad paskolos per 15 minučių gali nebūti prieinamos. Tokiais atvejais gali tekti džiaugtis jei trumpalaikė paskola apskritai bus prieinama, internetu ar ne.

Ar vis dar įmanoma gauti kreditą per 15 minučių?

Paskolos per 15 minučiųTie, kas domisi greitaisiais kreditais ar yra su jais susidūrę kuo puikiausiai žino pokyčius, kurie įvyko greituosiuose kredituose. Prieš porą metų praktiškai kiekvienas greitasis kreditas buvo išduodamas per 15 minučių. Todėl net nebuvo prasmės ieškoti konkretaus kredito per 15 minučių, nes kiekvienas kreditas buvo toks. Visi kreditoriai buvo pasirengę išduoti paskolas iš kart, kad tik prisiviliotų kuo daugiau klientų.

Bet dabar kiekvienas turėtų žinoti, kad per tuos metus situacija iš esmės pasikeitė. Tie greitieji kreditai buvo išduodami taip greitai iš esmės dėl to, kad nebuvo kreipiama daug dėmesio į kliento charakteristikas. Klientas galėjo būti bedarbis, turėti daug įsiskolinimų, neturėti pakankamai pajamų – tai tebuvo antraeiliai faktoriai. Kreditoriai vis tiek buvo pasirengę suteikti kreditus tokiems žmonėms.

Bet tokia paskolų ir kreditų išdavimo praktika netruko labai ilgai. Tokia praktika buvo apribota, nes buvo pastebėta, kad jei greitieji kreditai yra išduodami neatsižvelgiant į šiuos dalykus, visa tai labai greit priveda prie labai nemalonių pasekmių visoms pusėms. Todėl dabar kreditoriai yra įpareigoti stebėti kiekvieną savo klientą. Tai reiškia, kad kreditorius, prieš suteikdamas paskolą bet kokiam asmeniui, privalo patikrinti daug faktų apie jį: jo gaunamas pajamas, jo įsiskolinimus, jo sugyventinio (-ės) finansinę padėti ir pan.

Visa tai – užtrunka. Todėl kreditai per 15 minučių šiandien nebėra išduodami kiekvieno kreditoriaus. Kai kurie, norėdami apsidrausti, apskritai teigia, kad atsakymą pateiks per 24 valandas. Kartais oficialiai rašoma, kad atsakymas į paskolos prašymą bus pateiktas per vieną valandą nuo jo pridavimo. Tačiau tie, kurie išduoda paskolą per 15 minučių dabar – mažuma. Todėl nesitikėkite, kad kiekviena bendrovė jums pasiūlys greitą kreditą per 15 minučių, nes toli gražu ne kiekviena iš jų gali tą padaryti. Bet pasinaudoję mūsų aukščiau pateiktu sąrašu tikrai žinosite kurios bendrovės suteikia paskolą per 15 minučių. Todėl nepasikliaukite tik nuojauta – mūsų pateiktas sąrašas leis jums suprasti kurios paskolos atitinka jūsų poreikius!

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos per 15 minučių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.