Niekam nėra paslaptis, kad greitieji kreditai yra gerokai brangesni už kitas paskolas. Pasiskolinti būstui (arba jo įsirengimui) galima ir už kelis procentus metinių palūkanų. O greitieji kreditai gali kainuoti dar daugiau vienam mėnesiui! Nieko nuostabaus, kad tokiomis aplinkybėmis žmonės ieško kažkokių pigesnių alternatyvų, viena kurių – privačios paskolos.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą

Kartais visos kitos alternatyvos – greitieji kreditai, vartojimo paskolos ir pan. paprasčiausiai netinka dėl per griežtų reikalavimų. Todėl populiariausių iš jų – paskolos iš privačių asmenų. Tokio pobūdžio paskolos yra nepalyginamai pigesnės už vidutinį greitąjį kreditą, o jų sąlygos gali būti netgi lankstesnės. Kur pakastas šuo? Na, tiesa sakant, jo nėra. Jūs grąžinsite tiek, kiek pasiskolinsite ir jokių papildomų sąlygų tokiame pasiūlyme nėra. Tai gali pasirodyti neįprasta, tačiau realybė yra būtent tokia. Kodėl privatūs asmenys skolina daug pigiau nei kreditoriai? Į šį klausimą dabar ir pabandysime atsakyti.

Kodėl paskolos iš privačių asmenų yra tokios pigios

paskolos is privaciu asmenyJau buvo minėta, kad greitųjų kreditų metinės palūkanos gali siekti net ir įstatyme numatytas lubas. O tai reiškia – keletą dešimčių palūkanų per metus. Pasiskolinus 100 eurų metams gali tekti grąžinti 150 eurų ir daugiau. Tokios milžiniškos metinės palūkanos – įprasta praktika. Siūlantys greitas paskolas internetu tai teisina tuo, kad niekas už tokias palūkanas nesiskolina ilgesniam laikotarpiui, todėl tai yra normalu. Paraleliai ir su taksi niekas nevažiuoja iš vieno miesto į kitą, todėl skųstis aukštais taksi tarifais būtų nelogiška. Todėl ilgalaikės paskolos yra nepalyginamai pigesnės už trumpalaikes, greitąsias paskolas. Galbūt tame ir yra tiesos. Nors tokią poziciją būtų galima kritikuoti, šis straipsnis ne apie tai.

Kad ir kokia būtų šio verslo praktika ir kad ir kaip jie tai pateisintų, alternatyvų jiems tikrai yra. Viena tokių – paskolos iš privačių asmenų. Kad tokios paskolos yra pigesnės neturėtų stebinti. Kreditoriai turi uždirbti ne tik pelną, bet ir išlaikyti savo kapitalą, mokėti atlyginimus ir panašiai. Todėl jų norimas pelnas (kuris tarp verslo ir taip yra aukštas) yra didžiulis. Palyginkite tai su eiliniu, nedideliu investuotoju, kuris viso labo nori padėti dalį savo santaupų kažkur, kur būtų galima saugiai užsidirbti eurą ar du. Toks žmogus tikrai nenorės bet kokiomis sąlygomis išpešti iš jūsų paskutinį centą.

O kuomet mes turime daug tokių žmonių vienoje vietoje ir leidžiame jiems konkuruoti skolinant pinigus – rezultatas tampa pasakiškas. Tuomet palūkanos sumažėja iki tokių, kad net ir vartojamųjų paskolų palūkanos tampa palyginamomis. O juk tai – nuostabu. Dėl didelės konkurencijos ir ne tokių didelių lūkesčių, greitos paskolos internetu ieškantys asmenys galės ne tik ją gauti pakankamai greitai (nors ir ne per 15 minučių), bet ir su gerokai mažesnėmis palūkanomis.

Kur pasiskolinti iš žmonių?

Savy kreditai is privaciu zmoniuKur reikėtų kreiptis norint tokiu būdu pasiskolinti iš privačių žmonių? Tokie kreditai yra suteikiami tarpusavio skolinimosi platformoje, tokiose kaip Savy. Tai yra platforma smulkiems investuotojams, kurie – pateikus prašymą kreditui gauti – konkuruoja tarpusavyje, siūlydami kuo mažesnes palūkanas. Kuo jūsų paskolos negrąžinimo rizika mažesnė – tuo geresnės sąlygos jums bus pasiūlytos. Būtent jomis vadovaujasi privatūs asmenys, spręsdami kiek ir kaip pigiai skolinti.

Tačiau – kaip ir visuomet – net keletą kartų pasitikrinkite, kad jums yra siūlomos geriausios sąlygos. Net ir su geriausiomis sąlygomis jūs galite išlošti daugiau jei skolinsitės ten kur yra teikiamos nemokamos paskolos. Tokių būdu net nereikės mokėti palūkanų. O čia jau net nesvarbu kokie pigūs bus kreditai iš privačių asmenų.

Vienaip ar kitaip, gauti paskolą iš žmonių gali būti tikrai naudinga net ir kai siūloma gauti paskolą nemokamai. Matote, kartais yra naudingiau pasiskolinti su palūkanomis nei be jų. To priežastis yra labai paprasta: kai kurie įrašai tiesiog prideda labai daug į jūsų kredito istoriją. Ten įrašas apie tvarkingai gautą ir grąžintą paskolą iš žmonių gali būti daug naudingesnis nei įrašas apie eilinę nemokamą paskolą. Todėl jei norite gauti paskolą su bloga kredito istorija ir jums yra prieinami abu variantai, neabejotinai skolinkitės tiesiai iš žmonių. Taip tiesiog užsitikrinsite gerą įrašą į savo istoriją ir tai padės ją pataisyti.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-06-10

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos iš privačių asmenų

11 thoughts on “Paskolos iš privačių asmenų

 • at
  Permalink

  Noriu refinansuoti tris paskolas į vieną. Suma susidarytu 6500 eurų. Esu bedarbė pensininke, pensija gaunu per SODRA kiekvieno mėnesio 20 dieną. Galima pasirašyti ir vekselį. Bendrauti galima el. paštu, telefonu. Gyvenu Vilniuje.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Neturiu elektronines ar galiu gauti paskola be cento pervedimo

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga paskola nuo 5000 ar yra imanoma paskola turint anstolius.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Esu skolinga anstoliams noriu gauti paskola atiduoti jiems kad jie neliptu ant kulnu su 941euru niekakp negaliu gahti paskolos padekit.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,turiu skola pas anstolius,tai yra baisu,gal galite padeti padengti skola,esu dirbanti,

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,
  Šiuo metu gaunu bedarbės pašalpą, banko sąskaita areštuota anstolių. Ar yra galimybė gauti paskolą, kad atsiskaityčiau su anstoliais?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  turiu anstoliams skolu ar butu galima gaut 4000eur padengti skola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, esu pensininke, gaunu nedidele pensija, 108 eurus kas men. ar galeciau paiskolinti 500 euru? turiu gera , nepriekaistunga kredito istorija, bet dabar istatymams pasikeitus, pensininkams ja gauti yra sudetinga
  Aciu
  pagarbiai

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  as turiu nuosava firma Danijoje oficialiai uzdirbu apie 5000 e per menesi turiu du namus Danijoje ir viena nama Lenkijoje reikalinga paskola ant 120 menesiu 100 000 euru noriu pirkti nama Klaipedoje kokios salygos kokios galimybes aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noriu refinansuoti tris paskolas į vieną. Tam reikia 9000 eurų paskolos 60 mėnesių. Esu nedirbanti pensininkė, pensiją 500 eurų, kurią gaunu kiekvieno mėnesio 20 dieną.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Domina paskolą turiu anstoliu sistemoje rodo raudonai

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *