Niekada negali žinoti kada tave užklups skolos. Kartais net tinkamas finansų valdymas negali nieko padėti, kai atsiranda poreikis paskolai. Kiekvienas iš mūsų esame atsidūrę tokioje padėtyje. Tai gali būti atsitiktinė nelaimė, liga ar dar kažkas. Bet ne visi iš mūsų skolinasi greitąsias paskolas: gerai tiems, kurie to gali išvengti. Bet kartais to išvengti neįmanoma, o taip laikui bėgant jau atsiranda ir paskolos skolininkams poreikis. Skola po skolos ir pradedi ieškoti kaip išsisukti nuo šitų skolų. Ir kartais paskola skolininkui yra vienintelis būdas tą padaryti.

Kreditoriai
Max suma
 
finbee
10000 eurų
gauti kreditą
bobutespaskola
15000 eurų
gauti kreditą
euroecredit
7000 eurų
gauti kreditą

Gali atrodyti išties paradoksalu, kad papildomos paskolos gali padėti jau ir taip įsiskolinusiam žmogui. Tačiau paskolos įsiskolinusiems tikrai gali pagelbėti, jei žinote, ką daryti. Galbūt reikėtų pradėti nuo to, kad yra bent dvi skirtingos tokių paskolų rūšys. Viena iš jų yra tradiciniai greitieji kreditai. Jais tiesiog siekiama papildomai pasiskolinti, tikintis, kad kreditorius sutiks suteikti paskolą. Labai dažnai tuo tenka nusivilti, nes labai daug priklauso nuo jau turimų įsipareigojimų. Tokiais atvejais kredito istorija taip pat pradeda turėti didelį svorį. Todėl skolininkams dažnai pasidaro privalu ieškoti ir paskolų su bloga kredito istorija. Tokie žmonės taip pat pradeda paskolų be kredito tikrinimo paieškas, nes tik tokiu atveju gali visiškai nubraukti neigiamą kredito istorijos balansą.

Paskolų skolininkams refinansavimas bei papildomas kreditas

paskolos skolininkamsJei įsipareigojimai nėra dideli ir kredito istorija nėra labai prasta, tuomet greitasis kreditas gali būti nesunkiai prieinamas. Tokiais atvejais paskolos skolininkams yra išduodamos standartinėmis sąlygomis ir nieko išskirtinio daryti tikrai nereikia. Tačiau tokių situacijų yra tik mažuma. Jei jau kažkas ieško būtent paskolos įsiskolinusiam asmeniui, tai yra aiški indikacija, kad mažai šansų gauti paprastą greitąjį kreditą. Tokioje situacijoje reikia ieškoti kažko kito.

Kas tai galėtų būti? Skolų refinansavimas yra dažniausiai pasitaikantis pasirinkimas. Tiesa sakant, tai dažniausiai yra vienintelis pasirinkimas, kuris lieka skolininkams. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad tai tėra antraeilė ir antros klasės paskola, kurią žmonės ima tik negavę įprasto greitojo kredito. Nieko panašaus. Refinansavimas yra unikalus tuo, kad leidžia sumažinti mokamas palūkanas už turimus įsipareigojimus ir tuo pačiu leidžia pasiskolinti dar. Todėl tai yra paskola leidžianti vienu sykiu sutvarkyti dvi problemas. Pirmiausia, ji sumažina skolų naštą, kas yra viena pagrindinių priežasčių, kurios priveda žmonių prie paskolos skolininkams ieškojimo. Antra, tai paslauga, kuri leidžia pasiskolinti jau virš savo turimų skolų, kas yra neįprasta. Kodėl neįprasta? Nes paprasto greitojo kredito tokie žmonės gauti negali, bet refinansavimo atveju tas kreditas yra suteikiamas ir dar pigiau nei įprastai.

Todėl paskolos skolininkams gali būti skirtos nepriklausomai nuo konkrečių poreikių. Jų pagalba galima sumažinti turimus įsiskolinimus, bet tuo pačiu galima pasiskolinti dar daugiau. Galima net atlikti abu dalykus vienu metu. Todėl greitieji kreditai skolininkams tikrai yra prieinama ir net pakankamai nesunkiau. Dažnai daroma klaida yra pirmiausia ieškoti paprasto skolinimosi lyg tai būtų pirmenybinė paslauga. Bet daug labiau patartina pradėti paieškas nuo refinansavimo. Taip bus užsitikrinamas geriausias įmanomas variantas ir pigiausia įmanoma paskola. Priešingu atveju jūs galite tik pilti žibalo į ugnį. Kitaip tariant, eilinis greitasis kreditas tikrai gali nepadėti, o tik pabloginti situaciją. Todėl paskola skolininkui turėtų pirmiausia asocijuotis su refinansavimu.

Greitos paskolos internetu bedarbiams, kai slegia skolos?

Yra viena kategorija žmonių, kurie dažniausiai pakliūva į skolų spąstus ir kuriuos pradeda slėgti skolos greičiau nei kitus. Tai – bedarbiai. Paskolos bedarbiams yra ne kas kita, kaip dažniausiai pasitaikantis prašymas, kai yra reikalinga pasiskolinti prislėgus skoloms. Atrodytų gal ir nieko neįprasto: koks skirtumas kas ieško kaip gauti paskolą skolininkams, juk diskriminacija negalima.

Tačiau problemos rimtumo suvokimas pasikeičia, kai suprantame, kad bedarbiai apskritai turi sudėtingesni kelią paskolos link. Norėdamas gauti paskolą internetu, bedarbis jau ir taip susiduria su sunkumais. Šiandien net pagal įstatymą ir ribojamos teisės suteikti paskolas tiems, kurie neturi darbo. Taip yra daroma norint sumažinti per daug įsiskolinusių ir skolų nesugebančių padengti žmonių skaičių. Tačiau net ir be įstatymų nedirbantieji vargiai galėtų gauti paskolą internetu. Niekas nenori prisiimti tokios rizikos ir suteikti paskolą, kai yra didelis šansas, kad ji nebus grąžinta.

Dar sudėtingiau bedarbiams, kai virš šio fakto jie dar turi ir skolų. Tokiais atvejais gauti paskolą skolininkams gali būti ir neįmanoma. Todėl dar prieš kreipiantis dėl paskolos skoloms padengti, reikėtų išsiaiškinti ir įsitikinti, kad bedarbiams paskolos gali būti suteiktos. Priešingu atveju jums gali būti sunku gauti ir tą patį refinansavimą.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos skolininkams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.