Kaip yra išduodamos paskolos internetu mes žinome visi. Tai buvo vienas iš didžiausių pokyčių 21 amžiaus pradžioje. Tai suteikė žmonėms galimybę pasiskolinti nepaliekant savo kompiuterio ekrano. Atsiradus išmaniesiems telefonams, tapo įmanoma gauti ir paskolą telefonu. Tačiau mes pamirštame, kad pastaroji neatsirado kartu su išmaniaisiais telefonais, bet buvo pradėtos suteikti dar anksčiau.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Iš esmės, mes galėtume drąsiai teigti, kad paskolos telefonu padėjo pamatus toms, kurios šiandien yra išduodamos internetu. Jei skolinimas mobiliuoju telefonu nebūtų buvęs sėkmingas, vargu ar būtų atsiradę investuotojų, kurie būtų sutikę pradėti kredito kompanijas, kurios išduotų paskolas internetu.

paskolos telefonu

Šiandien daugiau nei pusė visų išduodamų kreditų yra suteikiami būtent internetu. Net bankai, išduodami vartojimo paskolas, šiandien dažniausiai tą daro interneto pagalba. Bet tikrai nereikėtų atmesti ar užmiršti paskolų telefonu, kurios šiandien vis dar yra reikšmingos.

Nepamirškime, kad yra daug žmonių, kurie neturi priėjimo prie interneto. Tai – ypatingai kaimuose gyvenantys žmonės. Jie ne tik neturi interneto, bet ir galimybės nuvykti į banką jiems yra ribotos. Todėl paskolos telefonu jiems tampa vieninteliu būdu pasiskolinti. Todėl reikėtų trumpai pasiaiškinti kaip atrodo tokių paskolų išdavimas.

Kaip išduodamos paskolos telefonu?

Kiekviena paskola telefonu gali būti išduota tik tuo atveju, kai jos norintis asmuo yra patvirtinęs savo tapatybę pas atitinkamą kreditorių. Kitaip tariant, tikrai nėra taip, kad kreditas telefonu galėtų būti išduotas viso labo paskambinus ar pasiuntus sms žinutę. Pastarieji, t.y. kreditai sms žinute, irgi turi tą pačią sąlygą: asmuo turi būti patvirtinęs savo tapatybę.

Tačiau tą padaryti tikrai nėra sunku. Jums tereikia užsiregistruoti kreditoriaus internetiniame puslapyje ir patvirtinti savo banką sąskaitą. Tą padaryti galite atlikdami vieno cento pavedimą iš savo sąskaitos kreditoriui. Tokiu būdu kreditorius gali įsitikinti, kad žmogus iš tikrųjų yra tas, kuriuo dedasi: visgi, vargu ar kas nors kitas gali naudotis jūsų asmenine banko sąskaita. Tai atlikę jūs jau galėsite gauti kreditą telefonu, t.y. jums tereikės išsiųsti sms žinutę su atitinkamu kodu ir norima pasiskolinti suma. Tuomet jūs pinigus gausite per kelias minutes nuo žinutės išsiuntimo.

Žinoma, yra ir kitų būdų pasiskolinti telefonu. Galima ne tik tą padaryti sms žinutėmis, bet pasinaudojus mobiliuoju internetu. Tuomet pasiskolinti galite lygiai taip pat kaip skolinantis naudojantis kompiuteriu. Tokiu atveju tiesiog apsilankykite visus greitųjų kreditų pasiūlymus surenkančiuose puslapiuose. Ten galėsite vienoje vietoje surasti visas paskolas ir pamatyti kuri paskola telefonu geriausiai atitinka jūsų troškimus.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 2.8 / 5. Viso įvertinimų: 4

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos telefonu

4 thoughts on “Paskolos telefonu

 • at
  Permalink

  Laba diena, dyrbu norvegijoi, ar galiu gauti paskola ? kokios palukanos butu ? ir ant kiek metu galima imti ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar įmanoma gauti paskolą neturint elektroninės bankininkystes

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noriu butą kretingi nusipirkti nes auginu dukrite esu isiskirus neturiu kur gyventi siua metu. Esu kriziu centre

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee