Visos paskolos iki 20 000€ be užstato pateiktos žemiau. Tiesiog pasirinkite kreditorių ir kreipkitės į jį dėl jus dominančios paskolos be užstato!

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Paskolos be užstato šiandien sudaro apie 90% visos paskolų rinkos. Taip yra ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Anksčiau šie skaičiai buvo atvirkštiniai: paskolos be užstato sudarydavo vos 10% visų paskolų. Bet didėjant žmonių pajamoms ir daugėjant garantijų, kad jos bus stabilios, su laiku jas buvo pradėta suteikti vis dažniau. Todėl šiandien jau net nėra didelio skirtumo kokios rūšies paskola bus suteikta. Skirtumas bus ne tame ar kažkas suteiks vieną ar kitą paskolą. Skirtumas bus tame kokia brangi ji bus. Būtent per palūkanų dydį šiandien pasireiškia skirtumai tarp skirtingų paskolų rūšių.

Tačiau egzistuoja ir skirtumai tarp grąžinimo terminų, nors atskirtis tarp pastarųjų vis mažėja. Pavyzdžiui ilgalaikės paskolos su užstatu gali būti išduodamos ir iki 30 metų. Tuo tarpu greitos paskolos internetu dažniausiai išduodamos keliems mėnesiams. O kai kuriais atvejais net vos 30 dienų.

paskolos be uzstato

Greitųjų paskolų be užstato privalumai

Jei greitieji kreditai be užstato yra brangiausi, tai ilgalaikės būsto paskolos yra be jokios konkurencijos pigiausios. Tarp šių dviejų atskirties taškų yra vartojimo paskola, paskolų refinansavimas, verslo paskolos, paskola automobiliui įsigyti ir t.t. Tačiau būtent greitieji kreditai yra populiariausia ir didžiausią rinkos dalį sudaranti paslauga. Bet ar tai gali ką nors nustebinti? Juk žmonėms daug dažniau prireikia kelių šimtų eurų kasdienėms išlaidoms nei būsto! Net būsto remonto paskolos reikia dažniau nei pačio būsto. Pastarasis gali atseiti ir 200 000€, o tokios sumos neužstatant turto tikrai niekas neskolins. Dėl šios priežasties greitos paskolos ne tik sudaro didžiausią dalį visų išduodamų paskolų, bet ši dalis vis auga! Vis daugiau žmonių atranda greitąsias paskolas ir naudojasi jomis biudžeto skylėms užkamšyti.

ilgalaikiu paskolu refinansavimasŽinoma, atsiranda ir nemažai žmonių, kuriems sėkmingai jomis pasinaudoti nepavyksta. Tuomet prasideda vėlavimai atlikti kredito įmokas, papildomos administracinės išlaidos, dar daugiau skolinimosi ar net bankrotas. Nors nemokumą paskelbia labai mažai klientų, nemaža dalis nuolatos vėluoja atlikti kredito įmokas. O tokiais atvejais jos ne tik nedingsta, bet ir pradeda didėti, prisidedant įvairioms nuobaudoms.

Todėl nors toks greitasis kreditas be užstato yra naudingas, nes nerizikuojama jokiu turtu, tai nereiškia, kad pastarasis yra neliečiamas. Blogiausiu atveju jį areštuoti gali antstoliai, o tokiais atvejais dažnai ieškoma paskolų antstoliams padengti.

Įdomu, kad tokios paskolos įsiskolinusiems taip pat nereikalauja užstato. Priešingai, dažnai refinansavimas reiškia ir galimybę pasiskolinti papildomai. O įsiskolinusiems ar juolab turintiems problemų su antstoliais, tokios galimybės pasitaiko labai retai.

Paskolos be užstato išsiskiria ir tuo, kad skirtingai nei kitais skolinimosi būdais, šiuo galima pasiskolinti ir nemokamai ar tiesiog nemokant registracijos mokesčio. Mes, žinoma, kalbame apie pirmo nemokamo kredito akciją. Pastaroji yra suteikiama išimtinai greitųjų kreditų be užstato atveju. Todėl nors užstato nereikalaujančios paskolos vidutiniškai yra gerokai brangesnės nei kitos, sužaidžiant savo partiją protingai, galima pasiskolinti ne tik mažomis palūkanomis, bet ir visai be jų!

Bet tokios paskolos turi ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, skirtingai nei ilgalaikės paskolos, šios gali būti suteikiamos internetu. Tai reiškia, kad galėsite pasiskolinti neišeidami iš namų!

Ilgalaikės paskolos be užstato

Manote tai – viskas? Oi ne! Anksčiau buvo įprasta manyti, kad daugybė dalykų – ne tik palūkanos – skiriasi šias paskolų rūšis. Tačiau šiandien ilgalaikės paskolos be užstato jau yra realybė. Įmanoma pasiskolinti net kelias dešimtis tūkstančių eurų keleriems metams be jokio užstato. Anksčiau tai buvo galima padaryti tik su užstatu, pvz., įkeičiant būstą. O šiandien identišką paskolą galite gauti nerizikuodami savo turtu. Skiriasi tik vienas dalykas: taip, atspėjote – palūkanų norma. Tokia ilgalaikė paskola be užstato gali kainuoti keletą ar net daugiau nei dešimt kartų brangiau nei ekvivalenti paskola su užstatu.

Kaip galite matyti, šiandien pasiskolinti be užstato yra itin lengva. O ir pačios paskolos praktiškai neturi reikšmingų skirtumų lyginant su savo pirmtakėmis – ilgalaikėmis paskolomis. Vienintelis skirtumas – palūkanų norma. Todėl renkantis, kurią paskolą derėtų pasirinkti, dažniausiai viskas susives į jūsų pasirinkimą ką vertinti labiau – didesnę kainą ar patogumą ir greitį. Juk tokios skubios paskolos gali būti suteikiamos vos per 15 minučių.

Tačiau nederėtų manyti, kad jei nepaliekate užstato, tai esate visiškai apsaugotas nuo jo atėmimo. Nieko panašaus. Jei vėluosite mokėti kredito įmokas ar piktybiškai negrąžinsite paskolos, jus gali aplankyti antstoliai. O tokiais atvejais jūsų turtas tikrai nėra apsaugotas. Tad derėtų gerai pasvarstyti ar nenorite skolintis su užstatu iškart, taip sumažindami savo įsipareigojimus.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-05-15

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos be užstato internetu iki 20 000€

9 thoughts on “Paskolos be užstato internetu iki 20 000€

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee