Lietuvoje galite surasti apie 30 kreditorių, kurie išduoda greituosius kreditus bei kitas vartojimo tipo paskolas. Palyginti kiekvieno iš siūlomas sąlygas – didelis darbas. Bet tai būtina, nes skirtumai tarp paskolų – irgi dideli. Todėl paskolų palyginimas ir paskolų brokerių paslaugas yra labai vertingos.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Pateiksime jums elementarų pavyzdį. Vienas kreditorius siūlo 10% 6 mėnesių 10 000 eurų vertės paskolą internetu, kai kitas kreditorius siūlo ekvivalenčios sumos paskolą, bet su 8% palūkanų norma. Atrodo, kad skirtumas lyg ir nedidelis, skiriasi vos 1 skaičius ir tas viso labo dviem procentiniais punktais. Bet žinokite kokia suma iš to susidaro? 200 eurų per mėnesį! Tai – 1 200 eurų per pusmetį, kuriuo galios paskolos sutartis.

Paskolų palyginimas ir paskolų brokeriai

Jei jums reikia skolintis, tai tikriausiai neturite pakankamai pinigų ir todėl pasiskolinti kuo pigiau yra neįtikėtinai svarbu. O paskolų palyginimas tam ir yra skirtas – susirasti kuo pigesnį kreditą, kad būtų galima maksimaliai sutaupyti.

Geriausiai, kai tą atlieką specialistai ir pateikia viską vienoje vietoje. Puikipaskola.lt atlieka būtent šią funkciją. Čia yra palyginamos paskolos, kurias siūlo dešimtys skirtingų Lietuvos kredito tiekėjų. Jos yra vertinamos kompleksiškai: remiantis ne tik palūkanų norma, bet ir paskolos suma, pasirinkimo galimybe, siūlomomis akcijomis ir kitais kriterijais. Geriausios atrinktos paskolos yra pateikiamos kiekvienam pagal poreikį. Čia galite rasti ir paskolų skoloms padengti, ir paskolų emigrantams ir kitokio poreikio ir tipo paskolų.

Paskolų brokerių palyginimai: ką pasirinkti?

Paskolų brokeriai yra tie, kurie gauna komisinius mokesčius, suvesdami klientą su paskolos tiekėju. Ar tokia paskola yra naudinga? Taip, bet tai labai priklauso nuo jūsų poreikio ir nuo konkretaus paskolų brokerio.

Pavyzdžiui, jei paskolų brokeris yra sudaręs sutartį su vienu ar tik keliais kreditoriais, tuomet vargu ar verta bendradarbiauti su tokiu tarpininku. Praktiškai nėra priežasties, kodėl jūs neturėtumėte kreiptis tiesiais į pasirinktą kreditorių. Taip išvengsite bet kokių nemalonumų ir neabejotinai gausite paskolos pasiūlymą su geriausiomis sąlygomis. Tokie brokeriai dažniausiai neturi paskolų palyginimo galimybės, nes jie turi sutartį tik su geriausiu atveju keliomis bendrovėmis.

Tuo tarpu, jei paskolų tarpininkas nėra toks, bet siūlo ir greitųjų kreditų palyginimą iš visų ar bent daugumos paskolas Lietuvoje teikiančių kreditorių, tuomet tokiomis paslaugomis neabejotinai rekomenduojame pasinaudoti.

Puikipaskola.lt yra būtent toks paskolų palyginimų puslapis, kuriame galite rasti ne vienos ar dviejų, bet didelės dalies Lietuvos kreditorių paskolų pasiūlymų palyginimus. Be to, čia galite rasti ne tik greitųjų kreditų palyginimo, bet ir kitų tipų paskolų.

Todėl jei jums reikia pasirinkti paskolų brokerį ar nepriklausomą paskolų palyginimų platformą, tuomet mūsų rekomendaciją jau žinote.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5. Viso įvertinimų: 4

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolų palyginimas ir brokeriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.