Šiandien paskolų refinansavimas internetu yra viena iš populiariausių paskolų rūšių. Nuo greitųjų kreditų tiekėjų iki kredito unijų, šią paslaugą siūlo visi. Tai neturėtų stebinti žinant, kad paskolų refinansavimas leidžia sumažinti palūkanų naštą. Be to, kai kurie kreditoriai leidžia pasiskolinti papildomai! Todėl yra nušaunami du zuikiai vienu šūviu: sumažinama mokėtina metinė palūkanų norma bei leidžiama gauti papildomą kreditą.

Finbee
Eurokreditas
SMSPinigai
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
24%
20%
4.9%
9%
8%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 5000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
2 - 36 mėn.
3 - 72 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.

Dažniausiai refinansuojama suma siekia 10 000 eurų. Nors ilgalaikės paskolos dažniausiai būna ir didesnių sumų, refinansavimas taip pat laikomas ilgalaikiu įsipareigojimu. Ir nors šią paslaugą beveik visais atvejais galite gauti iš kredito bendrovių, kredito unijos taip pat ją suteikia išimtinomis sąlygomis. Tokiais atvejais galite ir vertės paskolą. Be to metinė palūkanų norma skolinantis ten gali būti ir mažesnė nei ten, kur yra teikiami kreditai internetu. Kita vertus, mažesnės palūkanos yra garantuojamos tuo, kad kredito unijų skolinimo praktika yra gerokai konservatyvesnė. To pasekoje pastarosios nesuteikia paskolų įsiskolinusiems asmenims, jei šios peržengia santykinai žemą ribą.

Kadangi ši refinansavimo paslauga yra tokia ypatinga, derėtų su ja susipažinti iš arčiau. Tai padės geriau ją suvokti, o tuo pačiu ir išsirinkti geriausią pasiūlymą. Juk niekas nenori permokėti, tiesa? O juk pats refinansavimas dažniausiai apima bent kelis tūkstančius eurų. Todėl net ir vieno ar dviejų procentų paklaida gali kainuoti šimtus eurų… Vien dėl to reikėtų būti kuo geriau informuotiems apie panašaus pobūdžio paskolas.

Kaip veikia paskolų refinansavimas?

paskolu refinansavimasSakykime, kad jūs pasiėmėte greitąjį kreditą. Viskas vyko sklandžiai ir pamatę puikų variantą, jūs nusprendėte pasiimti dar vieną kreditą. Dabar bendra paskolos suma jau kiek padidėjo. Bet didelių nesklandumų dar nematėte. Tuomet nusprendėte, kad jums reikia atlikti būsto remontą ir paprašėte, kad kredito unija suteiktų jums atitinkamą paskolą. Staiga pajutote finansinę turimų įsipareigojimų naštą. Nedidelės panikos apimti ir pamatę nemokamos paskolos reklamą, nusprendėte, kad verta paprašyti dar vienos paskolos internetu.

Staiga pamatėte, kad įsiskolinimai viršija 2 000 eurų. Greitieji kreditai pradėjo smaugti. Kažkur girdėta? Tai yra istorija, kurioje save ar savo artimąjį pamatyti gali daugelis iš mūsų. Ką daryti tokioje situacijoje? Žinoma, kad paprasčiausias variantas yra ieškoti kas suteiktų paskolą įsiskolinimams padengti. Tokios paskolos paieška ilgai trukti neturėtų. Elementariausia internetinė užklausa pasiūlys jums dešimtis skirtingų kreditorių, siūlančių greitųjų kreditų refinansavimo paslaugą.

Šios paskolos tikslas – sujungti visus turimus įsipareigojimus į vieną bendrą kreditą. Tokiu būdų refinansavimo suteikėjas perima visus jūsų įsipareigojimus, o jūsų santykiai yra tvarkomi tik su vienu kreditoriu. Patogu? Tikrai taip! Juk nebereikia atlikinėti daugybės skirtingų mokėjimų – čia kredito unijai, čia greito kredito tiekėjui… Tai ne tik patogu, bet ir leidžia sutaupyti administracinių išlaidų. Dabar nebereikia mokėti mokesčių su lyg kiekviena mėnesine įmoka.

Jei tai būtų viskas, tuomet paskolų refinansavimas internetu nebūtų jokia panacėja. Tai būtų kiek gyvenimą palengvinanti aplinkybė, bet nieko daugiau. Bet tai tikrai nėra viskas. Mat šis kreditų refinansavimas taip pat ženkliai sumažina palūkanas ir mėnesines kredito įmokas. Jie gali tai sau leisti, nes čia kalbama apie daugiatūkstantines pinigų sumas. Todėl net jei jie padaro nuolaidą, galutiniame rezultate jie vis tiek uždirba apvalią sumelę pinigų. Tačiau jūs taip pat sutaupote, o jūsų mokėjimo grafikas pasidaro patogesnis.

Kas gali gauti refinansavimą internetu?

Kaip jau supratote, ši paslauga yra skirta tiems, kurie turi per daug įsipareigojimų ir nori pasilengvinti sau naštą. Kitaip tariant, tai yra vienas iš paskolų įsiskolinusiems asmenims tipų. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad bet kuris žmogus, turintis įsiskolinimų, gali gauti refinansavimą be jokių problemų.

greituju kreditu refinansavimas internetuČia taip pat egzistuoja standartai, kurie yra patvirtinti įstatymu. Net jei kreditorius norėtų jums suteikti refinansavimą, gali būti, kad jis to padaryti negalės, nes tai draus įstatymas. Tai kokie tie reikalavimai? Pagrindinis iš jų yra tas, kad mėnesinės kredito įmokos neturi viršyti tam tikros proporcijos nuo jūsų gaunamų pajamų. Jei, pavyzdžiui, daugiau nei pusę savo pajamų privalote paskirti kredito įmokoms atlikti, tuomet pasiskolinti gali būti sudėtinga. Lygiai taip pat jūsų pajamos turi būti pakankamai didelės, kas reiškia, kad tokios paskolos bedarbiams nėra suteikiamos.

Gera žinia yra ta, kad paskolų refinansavimas internetu gali būti suteikiamas ir ne tokiomis griežtomis sąlygomis. Gali būti, kad jums viso labo bus neleista skolintis papildomai, tačiau kitais šios paslaugos privalumais galėsite pasinaudoti. Bet dėl visų šių detalių jums derėtų susisiekti su kreditoriais, kurie yra linkę šias detales derinti individualiai.

Gera žinia yra ir tai, kad kreditų refinansavimas yra suteikiamas ir Lietuvos piliečiams dirbantiems užsienyje. Kartais nei greitieji kreditai, nei paskolos internetu gali būti nesuteikiamos. Ypatingai jei dirbantiems užsienyje kyla problemų įrodyti savo pajamas. Tačiau norint refinansuoti paskolas tokie asmenys gali pakankamai nesudėtingai gauti visas garantijas. Tiesa, kaip ir minėjome prieš tai, derėtų susisiekti su kreditoriumi ir pasikalbėti su juo asmeniškai. Daug detalių gali priklausyti ne tik nuo konkretaus kreditoriaus ir jo finansinių aplinkybių.

Ar galima refinansuoti įsipareigojimus be užstato?

refinansuoti paskolas be uzstatoDaugeliui svarbus klausimas siejasi su užstatu. Net ir esant finansinėje bėdoje, tikrai ne kiekvienas iš mūsų yra linkęs užstatyti savo turtą. Vienaip ar kitaip jau esant sudėtingoje situacijoje, skolintis papildomai – rizikinga. Tačiau paskolų refinansavimas be užstato yra ne tik įmanomas, bet iš esmės tai yra rinkos standartas. Šiandien yra galbūt tik vienas iš visų Lietuvoje veikiančių refinansuotojų, kurie suteikdami tokią paskolą reikalauja užstato.

Todėl norint refinansuoti savo įsipareigojimus, galite apsieiti ir be užstato. Tik svarbu atsiminti, kad užstatas nėra vien tik nepatogumas. Jo palikimas kreditoriui leidžia pasiūlyti jums geresnes sąlygas, kurios kartais gali skirtis net iki kelių kartų. Tai sumažina jo riziką ir todėl leidžia sumažinti paslaugos kainą. Tačiau jums tai yra rizikos padidėjimas. Todėl šioje vietoje turite pasverti kas jums yra naudingiau – didesnė rizika užstatant turtą ar mažesnės metinės palūkanos.

Tai, kad įsipareigojimus galima refinansuoti be užstato yra ypatingai naudinga tiems, kurie gyvena ir dirba užsienyje. Tokiose aplinkybėse gali būti sudėtinga užstatyti turtą, kuris net nėra registruotas šalyje. Todėl refinansavimas internetu be užstato yra ideali paslauga šalyje negyvenantiems asmenims.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2020-10-01

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.9 / 5. Viso įvertinimų: 8

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolų refinansavimas

16 thoughts on “Paskolų refinansavimas

 • at
  Permalink

  Ar galėčiau gauti refinansavima pasirašius vekseli 11500

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Norėčiau refinansuoti paskolą kuo pigiau. Ar būtų įmanoma gauti refinansavimą sutaupant minimum 20% nuo paskolos sumos? Įsiskolinimai siekia 10000 eur.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Ar galečiau gauti paskola 5000e,gražinti isiskolinimus?

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Sveiki ar gauciau refinansavima paskola padenkti anstolius 15000€

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki kokios salygos ir kokie dokumentai reikaliingi jei noriu gauti anstoliu skolu refinansavimui paskola?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Norėčiau refinansuoti savo įsiskolinimus ir mokêti mažesne įmoka.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turiu anstoliu apie 2500€, yra galimybe gauti paskola, grąžinti skolas jiems, ir liktų mokėti, tik, Jums, paskola? , esu dirbantis…

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noreciau gauti paskola 700 eu refinansuoti nes moku jau issiskolinimo bendrovei po 150 eu noreciau sumazint menesine imoka refinansuodama

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Noriu refinansuoti anstolius 15000€ ,anstoliai dave dvi sav.laikotarpi susirasti kas refinansuotu,nes tada bus turto pardavimas.prasau pagalbos

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,esu skoloj kreditoriams apie 8500e,noreciau refinansuoti ar ymanoma gauti paskola apie 10000euru?esu dirbantis gaunu alga apie 700 e plius dar gaunu invaliduma 170e kas men galeciau mokeeti po 160e ir kartais daugiau,nes kiti bankai neduoda nes mano bloga reputacija,o kaip kitaip atitaisyt ta reputacija?laukiu geru ziniu is jusu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki ar anstoliu refinansavima galiu gauti 8000 eu jeigu atlyginimas 700

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Reikalinga 8000e paskola, turiu 3200 skolos(lizingas).dirbu naujame darbe penktas mėn.atlyginimo vidurkis 650 e..norėčiau refinansuoti, jei tiek negalima gauti, tai kokia suma galėtų būti?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki gal kas padėtų pasiekti kreditą nesu pradirbęs 4menesiu toi pačioj darbovietėje

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga paskola13000. Darbas, dokumentai, uzstatas yra viskas tvarkoje. 1 problema, kad gyvenu ir dirbu JK. Uzstatas butas LT. Prelimenari verte 65000. Miesto centre ,renovuotas. Lb svarbu pallukanos, nuo 5 iki10%. metiniu. Per menesi galeciau daryti imoka iki 500£

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Noreciau gauti paskola bet turiu skola teledu salone 890euru esu dirbantis naujoje imoneja 2menesius pries tai dirbau uzseni dabartinei dabartineja darbovieteja menesine alga i rankas 800 o pavasari vaziuosiu vel i uzseni dirpti ten menesinis atliginimas 2400 i rankas menesiui

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee