Norite gauti paskolą iš žmonių? Nieko nuostabaus! Paskolos iš žmonių gali būti net iki kelių kartų pigesnės nei greitieji kreditai. Tokių paskolų palūkanų norma dažnai neviršija net 7% procentų per metus. Tai yra labai mažas skaičius, turint omenyje, kad greitųjų kreditų BVKKMN gali siekti kelias dešimtis procentų. Jos taip pat suteikiamos didesnėmis sumomis nei pastarieji. Pavyzdžiui, įprastos paskolos suma gali siekti net iki 10 000 eurų.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
savy
gauti kreditą
Paskolų klubas
gauti kreditą

Bet savo principu jos yra labai panašios į greituosius kreditus. Dėl to jų paklausa yra tokia didelė. Norint tokios skubios paskolos bet nenorint mokėti didelių palūkanų, paskolos iš žmonių yra geriausia alternatyva. Kaip ir greitos paskolos, šios taip pat yra suteikiamos be užstato. Kaip ir kitos paskolos be užstato, žmonių suteikiamos paskolos yra išduodamos palyginus greitai. Dažniausiai ji išduodama daug greičiau nei vartojimo paskola.

Svarbu paminėti tai, kad nereikia tokios paskolos ieškotis per skelbimų puslapius. Žmonės dažniausiai skolina per centralizuotas ir įstatymais besiremenčias platformas. Tai garantuoja, kad viskas yra skaidru ir niekas jūsų tikrai neapgaus. Skolinantis kitais būdais labai dažnai žmogus gali likti apgautas, nes tokios paskolos nėra įforminamos sutartimi. Tik tarpusavio skolinimosi platformos gali garantuoti šimtaprocentinį patikimumą ir legalumą. Todėl siekiančius gauti paskolą iš žmonių be užstato pirmiausia reikėtų nukreipti į tokias platformas. Tai neabejotinai turėtų būti pirmasis jūsų pasirinkimas.

Tiesa sakant net nėra būtina nerti stačia galva tiesiai į šias platformas. Daug paprasčiau pradėti nuo jau paruoštų tokių kreditų pasiūlymų ir palyginti juos visus viename puslapyje (tokią funkciją, be abejo, mes ir siūlome). Tuomet kreditai iš žmonių ir jų siūlomos sąlygas bus daug greičiau ir lengviau įsisavinamos.

Tokios kategorijos paskolos yra ypatingos ir tuo, kad jų dėka galima gauti refinansavimą. Ne kas kita, kaip paskolų refinansavimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jų populiarumas auga taip sparčiai. Refinansavimo palūkanos gali būti dar žemesnės ir prasidėti vos nuo 5%. Nors jį šiandien rasti galite daugumoje kreditorių pasiūloje, žmonių suteikiamas refinansavimas yra išskirtinis savo pigumu ir paprastumu.

Kodėl paskolos iš žmonių yra pigesnės?

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti iš tiesų labai keista. Kodėl fiziniai asmenys turėtų skolinti mažesnėmis palūkanomis ar apskritai geresnėmis sąlygomis? Skirtingai nei įprastų bendrovių atveju, fizinis asmuo prisiima didesnę riziką ir ją sukoncentruoja. Turėtų būti natūralu, kad tokiu atveju palūkanų norma būtų gerokai didesnė tam kad atsipirktų didesnė rizika, tiesa?

Tai gali atrodyti logiška, bet tik tuo atveju, jei nėra suprantama kaip išduodamos paskolos iš žmonių. Jei tai būtų vienas žmogus, kuris padengtų visą paskolos sumą, tuomet taip, tai būtų logiška. Tačiau šiandien realybė yra visai kitokia. Žmonės dažniausiai skolina nepavieniui, o per minėtąsias tarpusavio skolinimosi platformas. Juose viena paskola yra išduodama ne vieno asmens, bet daugelio. Bet kokią vieną paskolą finansuoja bent kelios dešimtys fizinių asmenų. Jei paskola didesnė – šis skaičius gali perkopti ir šimtą. Taip kiekvienas skirtingas asmuo rizikuoja tik labai maža savo turto verte. Dažniausiai jis savo investuojamą turtą paskirsto tolygiai daug skirtingų paskolų.

Tai dar nepaaiškina kodėl kreditai iš žmonių yra taip smarkiai pigesni už įprastas greitąsias paskolas internetu. Atsakymas slypi pačiame tokios paskolos išdavimo procese. Kiekvienam norinčiam suteikti paskolą asmeniui neužtenka tik pasirinkti, kad jis nori prisidėti viena ar kita suma. To padaryti neužtenka, nes visas procesas yra konkurencingas. Kiekvienas žmogus pasiūlyti savąją palūkanų normą, kuria norėtų paskolinti atitinkamam žmogui. Tik mažiausias palūkanas pasiūlę žmonės galutiniame rezultate gali dalyvauti paskolos išdavimo procese.

Konkurencija – didžiulė. Šimtai žmonių vienu metu dalyvauja tokios paskolos suteikime. Tai garantuoja, kad palūkanos mažės iki kol jos pasieks žemiausią įmanomą lygį, kuriuo atsiranda skolinančių. Tai priklauso nuo daugybės faktorių: paskolos sumos, rizikos, turimų įsipareigojimų, kredito istorijos ir t.t. Bet galutiniame rezultate paskolos iš žmonių vis tiek yra nepalyginamai pigesnės už greituosius kreditus.

Daugiau apie tai, kaip ir kur reikėtų ieškoti paskolų iš žmonių galite sužinoti panašiame Amcredit.lt specializuotame puslapyje. Ten be viso to dar rasite ir pačių tokių paskolų pasiūlymų, kurie yra jau atrinkti ir siūlomi geriausiomis sąlygomis. Geriausia netgi palyginti kelis tokius puslapius, kad žinotumėte ar siūlomi kreditų iš žmonių pasiūlymai iš tikrųjų atitinka atvaizduotas sąlygas. Dar geriau – tiesiog apsilankykite atitinkamos platformos puslapyje ir patys pasitvirtinkite, kad informacija teisinga!

Svarbu: dažnai galite rasti žmonių, siūlančių pasiskolinti iš privačių asmenų įvairiuose skelbimų portaluose ar komentarų skiltyse. Nepasitikėkite jais, nes dažniausiai tokie skelbimai yra apgaulingi! Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį ar skelbimas parašytas taisyklinga lietuvių kalba: jei jis atrodo dirbtinis, tuomet tai tėra apgavikai, bandysiantys išvilioti jūsų pinigus. Visais atvejais patartina naudotis tik tarpusavio paskolų platformomis, nes jas prižiūri atitinkamos institucijos ir todėl galite neabejoti jų naudojimosi saugumu ir legalumu.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 4

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos iš žmonių iki 10 000 eurų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.