Pirma paskola nemokamai – turbūt geidžiamiausia kada nors vykdyta greitųjų kreditų akcija. Šia akcija pasinaudojo šimtai tūkstančių žmonių. Kartais, ja pasinaudoti suskubo net ir tie, kuriems tuo metu ypatingai pinigų nereikėjo. Toks buvo šios akcijos patrauklumas! Gauti paskolą nemokamai – ne kiekvieną dieną pasitaikanti proga.

Kreditoriai
 
bobutespaskola
gauti kreditą
euroecredit
gauti kreditą
smscredit
gauti kreditą

Nemokamos paskolos internetu vis dar yra suteikiamos ir šiandien. Daugybė skirtingų kreditorių siūlo tokio pobūdžio akcijų. Turbūt ilgiausiai rinkoje šią akciją siūlo smscredit.lt. Tai buvo ir pirmasis kreditorius pradėjęs teikti šią akciją. Tačiau yra ne tik kitų kreditorių teikiančių kreditus su tokia akcija. Yra ir daugybė tokio pobūdžio akcijų, kurių skirtumus yra būtina suvokti prieš skolinantis.

Vertėtų atsiminti, kad šiuo metu tokia akcija galioja tiks greitos paskolos internetu atveju. Vartojimo paskolos panašios akcijos neturi ir iki šiol dar neturėjo. Tačiau net ir greitųjų paskolų atveju jos nėra suteikiamos be išimčių. Dažniausiai jos apsiriboja ne tik pirmajam kreditui, bet ir kreditui iki 1000 eurų. Tai reiškia, kad galite gauti paskolą nemokamai tik tuo atveju, jei skolinsitės ne daugiau nei nustatytai sumai ir ne ilgesniam nei sąlygose nurodytam laikotarpiui (dažnai tik iki 3 mėnesių). Todėl prieš apsidžiaugdami suradę tokią akciją, būtinai įsitikinkite ar siūloma paskola internetu atitinka jūsų poreikius ir ar paskolos grąžinimo sąlygos jus tenkina.

Bet prieš šių skirtumų analizę, atsakykime į akivaizdų klausimą: kur kabliukas? Juk turbūt ne vienas apie tai susimastėte. Kreditoriai siūlo paskolas nemokamai. Juk kažkur turi slypėti nauda, kurią gali gauti kreditorius iš tokios paskolos be palūkanų (nes tik iš jų jis išgyvena!). Priešingu atveju, kam atiduoti pirmą paskolą nemokamai? Didelių kabliukų nėra, bet juos apžvelgti vis tiek vertėtų.

Kodėl yra suteikiamos nemokamos paskolos?

pirma paskola nemokamaiPirmiausia į galvą gali ateiti mintis, kad yra kažkoks akivaizdus kabliukas. Kažkokiu būdu kreditorius vis tiek išvilioja iš kliento pinigus. Juk niekas pinigų už dyką neskolina?! Juolab, kad greitos paskolos internetu yra žinomos, kaip vienos brangiausių rinkoje.

Nuraminsime Jus: niekas tikrai iš Jūsų pinigų neišvilios jokiomis machinacijomis. Pirma paskola nemokamai yra suteikiama praktiškai identiškomis sutarties sąlygomis, kaip ir kiti greitieji kreditai. Čia nėra jokių paslapčių ir jokių paslėptų detalių.

Tai kodėl yra suteikiami nemokami kreditai? To priežastis yra labai paprasta. Šioje rinkoje vyksta arši konkurencija. Kreditorių yra labai daug, o besiskolinančių skaičius – stabilus. Todėl kiekvienas savo pusėn nori patraukti kuo daugiau potencialių naujų klientų. Tam yra daugybė būdų. Reklama skirtingais kanalais, svetainės tobulinimas bandant pritraukti klientus savo puslapio patogumu ir įvairios akcijos. Bet tai dar neatsako į pagrindinį klausimą: kokia nauda kreditoriui paskolinti pinigus ir už tai negauti nė cento palūkanų?

Tiesioginės naudos čia tikrai nėra. Bet jos kreditoriai nesiekia. Pirma paskola nemokamai yra suteikiama todėl, kad tikimasi klientą pripratinti prie savo paslaugų. Kreditorius tikisi, kad klientas, pasiskolinę kartą nemokamai, sugrįš pas tą patį kreditorių pasiskolinti dar kartą. Galbūt jis nebenorės pildyti naujų registracijos blankų ir pratintis prie kitų naudojimosi sistemą ar kitų sąlygų. Tuomet jis neabejotinai pasirinks tą kreditorių, kurios paslaugas jis jau yra išbandęs. Todėl nors tokia akcija neatneša tiesioginės finansinės naudos, ateityje ji gali atsipirkti. Juolab, kad ji lygiai taip pat kreditoriui nieko nekainuoja.

Tačiau yra ir antra priežastis tokiai akcijai suteikti. Suteikus nemokamą paskolą be palūkanų yra gaunami klientų kontaktai. Todėl net jei ateityje toks klientas ir nesiskolins vėl iš to paties kreditoriaus, nauda jam gali išlikti. Jis gali tiesiogiai informuoti tokius klientus apie naujas akcijas ar naujus pasiūlymus. O tai – labai vertinga. Ypač kalbai einant apie sms kreditus, kurie suteikta labai svarbios informacijos apie klientą – jo telefono numerį.

Nepamirškime, kad pačioje pradžioje kreditoriai mokėjo po dvidešimt litų net ir už registraciją! Užtekdavo rekomenduoti žmogų, išsiųsti jam specialią nuorodą ir vien už jo registraciją jis gaudavo užmokestį! Kaip galite matyti, kontaktai kreditoriams iš tiesų yra vertingi. Todėl ir pirmas kreditas nemokamai yra siūlomas dalinai būtent dėl šios priežasties. Net jei nepavyksta iš to uždirbti iš kart yra tikimasi, kad ateityje pavyks tą padaryti net efektyviau.

Kokios būna nemokamų kreditų akcijos?

nemokamų kreditų rūšysGali pasirodyti, kad nemokamų paskolų akcija yra tik vienos rūšies. Kaip gi gali būti skirtingos akcijos? Jei paskola be palūkanų yra tokia, kokia yra, tai ji ir yra nemokama, nieko daugiau čia neprigalvosi. Bet realybė yra visai kitokia. Yra net kelios tokio tipo akcijos.

Viena iš jų yra visiems kuo geriausiai žinoma, tai akcija, žinoma, kaip pirmas kreditas nemokamai. Apie ją daug kalbėti tikriausiai neverta. Pirmą kartą pas kreditorių besiskolinantis asmuo gali gauti greitąjį kreditą ir už jį nemokėti jokių palūkanų ar kitų mokesčių. Kiek pasiskolinai – tiek ir grąžinsi. Viskas paprasta, kaip du kart du.

Tai – geriausia įmanoma tokio tipo akcija. Kitos akcijos – panašios ir neblogos, bet neprilygsta šiai. Yra vadinama nemokamos paskolos akcija, kurios metu paskola yra suteikiama nemokamai, bet tik ribotam laikotarpiui. Pasiskolinus palūkanų gali nereikėti mokėti nustatytą laiką, bet po jo – palūkanas jau reikės mokėti, kaip ir visiems. Tai yra dalinė nemokama paskola, nes už ją nemokėti galima tik pirmus kelis mėnesius – geriausiu atveju.

Dar vienas panašaus dalykas randamas rinkoje – kreditai internetu be registracijos mokesčio. Tai yra eiliniai kreditai, kurie viso labo nereikalauja mokėti už registraciją, kuri kartais gali kainuoti pakankamai brangiai. Nors tai nėra palyginama su nemokama paskola, dažnai žmonės ieško ir tokių paskolų dėl vienokių ar kitokių priežasčių.

Yra ir kitų panašių akcijų tipų, bet jie yra tokie specifiniai, kad apie jos kalbėti net neverta. Bet galbūt verta paminėti tik tiek, kad jei esate nedirbantis asmuo ieškantis bedarbio paskolos, tuomet geriausi jūsų šansai gauti būtent paskolos be palūkanų pasiūlymą. Tokia paskola be palūkanų paprasčiausiai yra saugiausia suteikti, nes yra didžiausias šansas, kad ji bus grąžinta laiku. Nors paskolų refinansavimas irgi galėtų būti paminėtas, kaip galimybė gauti tokią paskolą.

Niekada nedera pamiršti, kad pirmas kreditas nemokamai nėra suteikiamas bet kam ir bet kokiomis sąlygomis. Nepaisant to, kad reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą be palūkanų, nemokama paskola vis tiek turi būti suteikta laikantis įstatymų. O juose yra nurodyta kokiems klientams negali skolinti be jokių didelių išimčių. Todėl jei, sakykim, turite įsiskolinimų, patartiną ieškoti ne kaip gauti paskolą nemokamai, o kaip sumažinti savo įsiskolinimus. Galbūt čia padėtų ir minėtas refinansavimas.

Kaip matote, kreditai be palūkanų iš tiesų egzistuoja be jokių kabliukų. Todėl skolinkitės drąsiai! Na, o jei siunčiamos kredito bendrovės reklamos pradės užkliūti, jūs galite visuomet jų atsisakyti vos vieno mygtuko paspaudimu.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Pirma paskola nemokamai: kur gauti?

2 thoughts on “Pirma paskola nemokamai: kur gauti?

  • at
    Permalink

    Aš patc kolkas negaliu nieko pasakyti bet iš pažystamų tik geri atsiliepimai

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee