Gyvenimui spartėjant neregėtais tempais, visko norisi greičiau. Kažkada greitu laikytas kompiuteris, telefonas ir internetas, šiandien sukeltų neįtikėtinai daug problemų ir vargu ar atitiktų kieno nors poreikius. Ne išimtis ir paskolos: šiandien kiekvienas nori skubios paskolos, kuri būtų suteikta akimirksniu. Nors tą pačią akimirką gauti pinigus tikėtis naivu, juos savo sąskaitoje matyti per 15 minučių nuo paraiškos pateikimo – šiandieninis standartas. Skubios paskolos, kurios nėra suteikiamos per šį laikotarpį, rizikuoja prarasti klientus. Niekas neturi laiko laukti kelias dienas, kol bus patvirtintas paskolos prašymas ir pinigai pervesti į sąskaitą.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Todėl skubių paskolų paklausa auga. Iki šiol dominavo greitos paskolos, tačiau dėl galimai kilsiančių terminologinių neaiškumų, pabandysime paaiškinti skirtumą tarp šių paskolų rūšių. Iki visai neseniai greitieji kreditai buvo suteikiami pakankamai greitai ir dažnai reklamose buvo teikiama, kad tas laikotarpis nesiekia net 15 minučių. Žinoma, su sąlyga, kad paskolos neprašote pirmą kartą, nes tokiu atveju vien registracija ir paskolos prašymo užpildymas gali užtrukti ilgiau. Tokioje erdvėje joks kitoks skolinimo būdas negalėjo konkuruoti su greitosiomis paskolomis internetu. Paprasčiausiai nebuvo jokių variantų skolinti greičiau: nei teisiškai, nei technologiškai.

skubios paskolosTuomet dėl įvairiausių aplinkybių, kurių čia neaptarinėsime, greitųjų paskolų skolinimui buvo įvesti ribojimai. Jais buvo siekiama padidinti šių paskolų tiekėjų skolinimo standartus. Jei iki tol greitąsias paskolas labai lengvai galėjo gauti nedirbantieji, tai šie apribojimai siekė tokią praktiką pažaboti. Nedirbantieji nebuvo vieninteliai šių sprendimų taikiniai. Kitos galimai kredito įmokas vėluojančių atlikti žmonių grupės taip pat buvo paveiktos. Dabar kreditorių buvo reikalaujama atlikti net kelis kartus daugiau patikrų prie suteikiant kreditą. Nuo to momento reikėjo tikrinti ne tik informaciją apie patį klientą, bet ir apie jo šeimos narių finansinę padėtį. Visa tai neabejotinai pailgino greitųjų paskolų suteikimo laiką. Todėl dabar labai retai pamatysite reklamą, kurioje teigiama, kad kreditas bus suteiktas tik per 15 minučių.

Tokiomis aplinkybėmis atsirado niša skubios paskolos alternatyvai. Savo struktūra ir sąlygomis tai yra labai panašios paskolos greitiesiems kreditams. Vienintelis skirtumas tas, kad jos yra suteikiamos greičiau. Tačiau dėl šios priežasties skubi paskola gali būti šiek tiek brangesnė už greitąjį kreditą. Taip yra ir todėl, kad skubios paskolos dažnai yra suteikiamos ne kreditorių, bet privačių asmenų. Skubiųjų paskolų skelbimų galite ieškoti čia.

Skubi paskola su nemokamumo akcija

Kiekvienas ieškantis bet kokio produkto norėtų jį įsigyti su nuolaida ar akcija. Įprasti produktai gali būti suteikiami su nuolaida kainai ar su „pirk X ir gauk vieną nemokamai“ akcija. Būna ir įvairiausių loterijų ar kitų žaidimų, susijusių su perkamomis prekėmis.

Su paskolomis yra kiek kitaip. Čia akcijos ir nuolaidos taip pat egzistuoja, tačiau jos yra visiškai kitokios ir labai specifinės. Tikriausiai visiems yra tekę girdėti apie pirmos paskolos nemokamai akciją. Tokia akcija leidžia pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų ir grąžinti tik tiek, kiek buvo pasiskolinta. Kitais žodžiais, pasiskolinus su tokia akcija nereikia mokėti palūkanų. Kiek pasiskolini – tiek ir grąžini.

Skubios paskolos su tokia akcija egzistuoja. Tačiau tokių pasiūlymų yra gerokai mažiau nei Lietuvos Banko patvirtintų kreditorių suteikiamų greitųjų kreditų atveju. To priežastį jau minėjome: labai dažnai skubi paskola yra suteikiama ne viešai patvirtintų kreditorių, bet kitų organizacijų ar asmenų. Todėl gauti paskolą su nuolaida tokiais atvejais – pakankamai sudėtinga.

Tai tikrai nereiškia, kad visos skubios paskolos be užstato yra suteikiamos be jokių akcijų. Tai tik reiškia, kad norint surasti tokį kreditą gali tekti paprakaituoti daugiau nei įprastai. Tačiau nuleisti rankų tikrai nereikėtų. Šio puslapio pradžioje mes pateikiame ne tik Lietuvoje suteikiamas skubias paskolas internetu. Mes dar ir pažymime kurie iš jų yra suteikiami su minėtomis ar kitokiomis akcijomis ir nuolaidomis!

Todėl viskas ką jums reikėtų padaryti – tik įsitikinti, kad mūsų informacija yra teisinga. Kadangi ji tikrai yra teisingai, tai neužtruks. O tai reiškia, kad skubios paskolos su mūsų pagalba tampa dar greitesnėmis, nes net nebereikia jų ieškoti! Viskas yra tiesiai prieš jūsų akis. Todėl skubus kreditas dar niekada nebuvo toks greitas: visas gavimo procesas gali neužtrukti net ir standartu tapusių 15 minučių!

Kada skubi paskola praverčia labiausiai?

Skubi paskola gali būti naudinga skirtingais atvejais ir skirtingose situacijose. Pavyzdžiui, paskola be pajamų naudingiausia tada, kai ji yra išduodama skubiai. Tokiais atvejais, kai nėra pajamų, pasiskolinti būtinai reikia greitai ir be didesnių trukdžių. O tą padaryti galima tik su skubiomis paskolomis, nes visais kitais atvejais paskolos paprasčiausiai neatlieka tuo metu būtinos funkcijos. Atstoti pajamas: tokia yra paskolų funkcija, kai nėra jokių kitų pajamų ar tuo labiau oficialių.

Nenuostabu, kad darbo neturintys asmenys yra dažniausiai klientai, kurie kreipiasi dėl skubių paskolų. Tokiems asmenis yra sunkiausia turėti bet kokias pajamas – ar jos būtų oficialios ar ne. O kadangi jie dažniausiai neturi didelio turto (tokiu atveju jį galėtų parduoti ne neturėti poreikio paskolai), vienintelis dalykas, kurį galima gauti yra paskola be užstato. Tarp visų egzistuojančių paskolų rūšių, būtent greito išdavimo paskolos yra tos, kurių atveju nėra prašoma palikti užstatą.

Žinoma, dar yra vartojimo paskolos, kurias išduoda bankai. Lietuvoje konkurencija šioje vietoje yra pakankamai didelė. Praktiškai kiekvienas bankas ir kiekviena kredito unija konkuruoja suteikiant paskolą vartojimui. Bet nepaisant šios konkurencijos, nė viena iš šių institucijų nėra pasirengusi paskolinti, kai nėra pajamų ir pinigus reikia gauti skubiai. Todėl vienintelė išeitis, kai reikia pasiskolinti skubiai, vis tiek išlieka greitos paskolos be užstato.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Skubios paskolos su nuolaida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.