Kai Lietuvoje tik pasirodė greitieji kreditai, didžiausia naujovė buvo ne ta, kad juos buvo galima skolintis internetu. Didžiausia naujovė buvo būtent sms kreditai. Tai buvo precedentų neturintis pasiūlymas. Iki tol norint gauti paskolą reikėdavo nueiti kryžiaus kelius. Reikėdavo susirasti pasiūlymą, susirinkti reikiamus dokumentus iš įvairių institucijų (darbovietės, Sodros ir t.t.), viską pristatyti bankui bei laukti banko atsakymo. Net ir greičiausias žmogus galėdavo užtrukti visą savaitę, kol bent jau išgirsdavo pirminį atsakymą. O pastarasis net ne visada būdavo teigiamas!

Kreditoriai
 
mokilizingas
gauti kreditą

Tokiomis aplinkybėmis pasirodė sms kreditai, kurie suteikė galimybę paskolos gavimo procesą pagreitinti iki maksimumo. O tas maksimumas šiandien jau visiems gerai žinomas ir įprastas – 15 minučių. Kai kuriais atvejais kreditas telefonu galėdavo būti suteikiamas ir greičiau – vos per kelias minutes. Bet kad ir kaip ten bebūtų, tai buvo kažkas, ko Lietuvoje iki tol niekas nebuvo matęs. Tam tikra prasme, tai buvo tikra paskolų revoliucija, kuri reiškė, kad žmonių skolinimosi įpročiai labai ženkliai pasikeis. O jie ir pasikeitė.

Laikui bėgant situacija pradėjo šiek tiek keistis. Lietuvos finansų rinkos priežiūros tarnybos pradėjo akyliau stebėti greituosius kreditus išduodančios bendroves. To rezultatas – eilė įstatymų, apribojusių tokių kreditų išdavimą. Pirmiausia buvo nuspręsta, kad paskolos bedarbiams nebegali būti suteikiamos. Po to buvo įvesta ir kitų reikalavimų. Kreditoriai nebegalėjo paskolų išduoti pasikliaudami tik savo vidiniais procesais. Dabar reikėjo informaciją tikrinti ir su oficialiais, valstybės valdomis informacijos kanalais ir duomenų bazėmis. Visa tai buvo skirta siekiant sumažinti augantį įsiskolinusių žmonių skaičių bei panaikinant galimybę gauti rizikingų socialinių grupių asmenims (kurie, tikėtina, paskolų laiku nepajėgtų grąžinti).

Tačiau klausimas apie sms kreditus vis tiek išlieka, nes jų populiarumas niekur nedingo. Tas klausimas yra labai paprastas: ar šiandien sms kreditai gali būti suteikiami pigiai ir greitai, kaip anksčiau?

Pigiausi sms kreditai per 15 minučių

sms kreditaiTrumpas atsakymas yra – taip. Tačiau viskas nebėra taip paprasta, kaip buvo anksčiau. Anksčiau, kaip ir minėjome, praktiškai kiekvienas galėjo gauti greitąjį kreditą vos per kelias minutes. O šiandien situacija pasikeitė pakankamai smarkiai (tai sufleravome ankstesniose pastraipose). Tačiau jei atitinkate keletą svarbių kriterijų – gaunate stabilias pajamas ir turite darbą – tuomet pigus sms kreditas jums gali būti ranka pasiekiamas.

Yra dvi greituosius kreditus telefonu teikiančios bendrovės, kurios tuo užsiima nuo pat greitųjų paskolų pradžios. Tai yra minėtoji smscredit.lt bei smspinigai.lt. Tai yra pagrindinės bendrovės, kuriuos suteikia kreditus sms žinute, nors tuo ir neapsiriboja. Šių kreditorių internetiniuose puslapiuose galite rasti ir paskolų internetu ar paskolų refinansavimo pasiūlymų. Tačiau pagrindinė jų veiklos sritis – sms kreditai.

Tai galite pastebėti ir jų minimaliose skolinimosi sumose, kurios yra vienos mažiausių rinkoje. Kaip ir pridera tokius kreditus siūlančioms bendrovėms. Šiose bendrovėse pasiskolinti galite vos nuo 50 eurų. Tačiau nesuklyskite – čia žemos yra ne tik skolinimosi sumos, bet ir palūkanos. Be to, abu kreditoriai dažnai siūlo įvairias akcijas. Net ir šiuo metu abu yra kone vieninteliai kreditoriai, kurie siūlo gauti pirmąjį greitąjį kreditą nemokamai! Tai ypatingai aktualu skolinantis telefonu, kuomet dažniausiai yra norima pasiskolinti viso labo nedidelę sumą pinigų.

Tačiau visuomet atminkite, kad nepriklausomai nuo visko, palūkanas turite pasitikrinti patys. Niekada aklai nepasitikėkite jokia informacija, kol jos nepatvirtinsite patys. Tas pats galioja ir informacijai, kuri yra pateikiama pačių kredito bendrovių puslapiuose. Kartais įvairios sąlygos, parašytos mažomis raidėmis, gali reikšti reikšmingus palūkanų pokyčius galutiniame rezultate, todėl būkite atidūs skolindamiesi sms kreditu.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

SMS kreditai pigiai ir greitai

2 thoughts on “SMS kreditai pigiai ir greitai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee