Paskolos bedarbiams

Gauti paskolą nedirbant samdomo darbo yra įmanom tik tuo atveju, jei yra gaunamos pakankamos pajamos kitais būdais (iš individualios veiklos, verslo, nuomos ir kt.). Tačiau jei asmuo yra oficialiai registruotas bedarbis ir negauna jokių kitų pajamų, paskola jam negalės būti suteikta.

InternetuPaskolos be darbo stažo

Paskolos bedarbiamsPaskolos nedirbantiems samdomo darbo gali būti suteiktos, jei gavėjas turi kitų pajamų. Šiandien nėra būtina dirbti samdomą darbą ir turėti 4 mėnesių ar ilgesnį darbo stažą, kad gauti pajamų, kuriomis galima pagrįsti finansinio įsipareigojimo prisiėmimą.

Bent 4 mėnesių nepertraukiamas darbo stažas yra numatytas kaip vienas iš visų vartojimo kreditų reikalavimų. Tai reiškia, kad kiekvieno paskolą gauti pretenduojančio asmens darbo stažas yra vertinamas ne apskritai, bet atsižvelgiant tik į pastarąjį kelių mėnesių laikotarpį prieš paskolos paraiškos pateikimą. Darbo stažas gali būti nevertinamas, jei asmuo savo pajamas grindžia ne darbo santykiais. Tai reiškia, kad paskolą be darbo stažo lengviau gauti tiems, kurie gauna kitas pajamas (iš nuomos, individualios veiklos, pagal kitas ne sutartis).

DavėjaiPaskola be jokių registracijos mokesčių

Kartais yra ieškoma paskola be registracijos mokesčių. Šitas mokestis iki šiol buvo taikomas dvejopai, todėl gali nurodyti į du skirtingus mokesčius:

• vieno centro registracijos mokestį, kuris buvo naudojamas kaip tapatybės ir banko sąskaitos patvirtinimo pavedimas;
  • sutarties sudarymo / registracijos mokestį, kuris gali sudaryti nuo dešimtosios procento dalies iki kelių procentų visos paskolos sumos sumos ir yra įskaičiuojamas į BVKKMN.

Šiuo metu kreditoriai pereina nuo tapatybės ir banko sąskaitos patvirtinimo vieno centro registracijos mokesčio pavedimu prie tapatybės patvirtinimo Smart-ID programėlės pagalba. Todėl tikėtina, kad jei paskola bus suteikta ir galios alternatyvūs būdais tapatybei patvirtinti, toks registracijos mokestis nebus taikomas.

Tuo tarpu sutarties sudarymo (registracijos) mokestis yra taikomas pagal kreditoriaus numatytą kainodarą. Jei jis yra taikomas visoms paskoloms, tai jis bus taikomas nepriklausomai nuo asmens gaunamų pajamų ir jų rūšies. Jei aktualu tokio mokesčio nemokėti, reikėtų pasirinkti skolintis iš kreditorių, kurie netaiko jokių sutarties registracijos mokesčių.

DavėjaiPatarimai norintiems gauti paskolą

Norintiems gauti paskolą reikia nesukurti papildomų kliūčių sau, o tuo pačiu ir kreditoriui. Per daug neigiamų finansinių įrašų kredito istorijoje gali dar labiau sumažinti tikimybę pasiskolinti, nes įprastai ne darbo santykių pajamas kreditoriai vertina kitaip ir taiko aukštesnius standartus ir daugiau reikalavimų.

Kad padidinti savo šansus gauti paskolą, rekomenduojame:

• turėti nepriekaištingą kredito istoriją. Paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos, tačiau jei prie blogos kredito istorijos pridėsime samdomo darbo ar jo stažo neturėjimą, gali iškilti papildomų sunkumų pasiskolinti;
  • neturėti įsiskolinimų. Jei turite skolų, jums reikėtų galvoti ne apie kreditą, bet apie bandymą susitvarkyti sumažinti savo finansinius įsipareigojimus. Tą lengviausia padaryti su paskolų refinansavimu.
  • turėti pagrindžiamas pajamas ne pagal darbo sutartį. Didžiausia tikimybė gauti paskolą nedirbant samdomo darbo – tai turėti kitų pajamų, kurių dydį ir legalumą galima įrodyti dokumentais (banko išrašais, išklotinėmis, sutartimis ir t.t.).
Tai padidins jūsų šansus pasiskolinti visais atvejais.

Dažniausiai užduodami klausimai apie

Ne, vartojimo paskolos yra suteikiamos be užstato ir turto įkeitimo.

Pagrindinės sąlygos vartojimo paskolai gauti:

• Minimalus 18 metų amžius;
  • Pakankamos pajamos;
  • Minimalus 4 mėnesių darbo stažas;
  • Pradelstų mokėjimų nebūvimas;
  • Ne daugiau nei 40% pajamų sudarantys mėnesio įsipareigojimai.