Dažniausiai užduodami klausimai

PuikiPaskola.lt yra greitųjų kreditų ir kitų paskolų palyginimo ir rekomendacijų puslapis. Daugiau apie mūsų veiklą galite skaityti čia: apie mus.

PuikiPaskola.lt uždirba bendradarbiaudama su kredito davėjais per trečiosios šalies partnerystės programą. Mes pateikiame rekomendacines nuorodas į kredito davėjo puslapį, o lankytojus pasinaudojus kredito davėjo paslaugomis, mes gauname komisinį mokestį.

Ne! Mūsų paslaugas ir dalyvavimas partnerystės programoje niekaip neįtakoja kredito davėjo siūlomos ir jūsų už paslaugą mokamos kainos.

Informaciją apie kiekvieną kredito davėją stengiamės atnaujinti kaip įmanoma dažniau, tik pasikeitus kurioms nors sąlygoms, bet ne rečiau nei kartą per mėnesį.

Mus pasiekti galite užpildę greta esančią kontaktinę formą, parašę mums laišką tiesiogiai į info@puikipaskola.lt arba paskambinę telefonu +37060436390.

Turite daugiau klausimų?