Ar įmanoma gauti paskolą turint blogą kredito istoriją? Atsakymas vienareikšmiškas – taip! Gauti tokią paskolą yra ne tik įmanoma, bet ir nėra labai sudėtinga. Visas procesas yra paprastas ir identiškas greitųjų kreditų išdavimui. Svarbiausia ką reikia žinoti yra bendroves, kurios tokias paskolas išduoda.

Finbee
Eurokreditas
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
24%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
2 - 36 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

Paskolos su bloga kredito istorija nėra vienas iš kriterijų, kuris kardinaliai nustato kam kreditas bus prieinamas, o kam – ne. Pagrindiniai atvejai, kuomet išimtys nėra taikomis yra stabilių pajamų neturėjimas ir per aukštas įsiskolinimų dydis. Tokiais atvejais paskolos internetu yra išduodamos tik išimtinais atvejais. Tuo tarpu turint prastą paskolų grąžinimo istoriją gauti kreditą tikrai nėra sudėtinga. Juk tai tik dalinai parodo jūsų galimybes grąžinti paskolą. Jei tokių problemų turėjote praeityje ir su jomis susitvarkėte, tai kreditoriui mažai ką pasako apie jūsų dabartines galimybes. Dėl to greitųjų kreditų tiekėjai nėra linkę sureikšminti jūsų praeities. Jie tikrai retai atsisako išduoti kreditą asmenims su bloga kredito istorija.

Svarbiausia yra šiuo metu jūsų turimi įsiskolinimai ir kiti įsipareigojimai. Jei tokių įsipareigojimų mėnesinės įmokos nesudaro didesnės nei 40% jūsų mėnesinių pajamų, tuomet gauti paskolą neturėtų būti sudėtinga. Tokie žmonės laisvai gali gauti priėjimą prie greitųjų kreditų finansavimo. Net ir įsiskolinimams išaugus ir kreditoriams atsisakant suteikti greitą paskolą, jums vis dar gali būti prieinamas refinansavimas. Tai yra populiariausia paskolų įsiskolinusiems asmenims rūšis, kuri padeda sumažinti finansinę greitų paskolų naštą.

Todėl turint per daug skirtingų įsipareigojimų, nederėtų iš kart kreiptis dėl paskolos su bloga kredito istorija. Pirmiausia vertėtų apsvarstyti paskolų refinansavimą ir tik nepavykus jo gauti kreiptis dėl minėto greito kredito. Taip jūs neabejotinai sutaupysite nemažai pinigų ir gausite kreditą daug pigiau. Žinoma, jei jūs įsipareigojimų šiuo metu neturite, refinansavimas gali paprasčiausiai jūsų nedominti. Tuomet pirmenybę turėtumėte teikti paprastai greitai paskolai.

Kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija?

Svarbiausia kuo geriau suprasti priežastis, kodėl paskolos su bloga kredito istorija gali būti suteikiamos arba ne. Supratę tokių paskolų išdavimo niuansus jūs galėsite patys nuspręsti ar kreditai jums bus prieinami ar ne. Kitais atvejais galėsite dėl paskolos pasiderėti, nes dažnai tokie kreditai svarstomi atskirai. Taigi, pirmas dalykas, kurį turite žinoti apie tokius kreditus yra toks: jie yra suteikiami rankiniu būdu. Kitaip sakant, greitieji kreditai su bloga kredito istorija yra apsvarstomi ir įvertinami individualiai prieš priimant galutinį sprendimą. Tai atveria galimybes derėtis tiek dėl paskolos išdavimo, tiek dėl jos sąlygų.

Atsižvelgdami į jūsų praeitį, kreditų bendrovės darbuotojai įvertins galimą riziką jums suteikiant kreditą. Nuo jų įvertinimo priklausys ne tik ar paskola bus išduota ar ne. Nuo to priklausys ir paskolos sąlygos. Todėl jei turite prastą kredito istoriją, gauti kreditą įprastomis sąlygomis gali ir nepavykti. Tačiau beveik visais atvejais kreditas yra išduodamas įprastinėmis sąlygomis. Pavyzdžiui, jums gali būti pasiūlyta pasiskolinti su didesne palūkanų norma. Nutikti priešingai gali tik tuo atveju, jei jūsų istorija yra išimtinai prasta ir kelia daug abejonių kreditoriams. Pavyzdžiui, jei jūs visada vėluojate atlikti kredito įmokas bei apmokėti savo sąskaitas. Tokiu atveju jūsų finansų valdymas praeityje tikrai sukels daug abejonių.

Šio dokumento negalima pavirsti iš „blogos“ į „gerą“ tiesiog jums panorėjus. Bet yra keletas dalykų, kuriuos privalu žinoti norint sužinoti kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija. Nors tai yra išsamus dokumentas apie jūsų finansinę praeitį, joje tikrai nėra visko. Todėl pats kreditorius gali paprašyti jūsų pateikti papildomų dokumentų. Jais siekiama įsitikinti, kad jūs esate pajėgus grąžinti kreditą nepaisant savo finansinių klaidų praeityje. Todėl galite proaktyviai pasiūlyti kreditoriui pateikti įvairius išrašus apie savo pajamas. Tai padidins jūsų šansą pasiskolinti nepaisant praeityje laiku nepadengtų įsiskolinimų.

Dar didesni jūsų šansai pasidarys jei kreipsitės dėl nemokamos paskolos. Jums derėtų suprasti, kad kuo mažesnėmis palūkanomis paskola yra suteikiama, tuo didesni šansai ją gauti. Todėl paskolos su bloga kredito istorija paieška turėtų prasidėti būtent nuo nemokamų paskolų. Taip galite net kelis kartus padidinti tikimybę gauti paskolą. Juolab, kad ši dar gali būti suteikta nemokamai, todėl laimėsite net dvigubai!

Iš kur atsiranda bloga kredito istorija?

Paskolos asmenims su bloga kredito istorija gali pagelbėti ir kaip jas gauti jau aptarėme. Bet svarbu suprasti ir iš kur atsiranda ji atsiranda. Tik supratę tai galėsite geriausiai valdyti savo pačių istoriją. Kitu atveju jūs paprasčiausiai galite priimti sprendimus, kurie gali nulemti jūsų galimybes pasiskolinti, bet jūs to paprasčiausiai galite nežinoti.

Galima nesunkiai suprasti, kad visi prieš tai jūsų turėti įsipareigojimai paveikia jūsų galimybes pasiskolinti. Ne tik turėti įsipareigojimai, bet tų įsipareigojimų grąžinimas įeiną į šią istoriją. Pavėlavote atlikti kredito įmoką? Turėsite dėmę savo kredito istorijoje. Nesugebėjote grąžinti paskolos laiku? Dar viena dėmė jūsų istorijoje. Svarbu žinoti, kad į šią istoriją yra įrašoma ir informacija apie jūsų kreipimąsi dėl paskolos išdavimo. Jei dėl jos kreipėtės daug kartų į daug skirtingų bendrovių, tai taip pat nepridės grožio jūsų istorijai.

Pats blogiausias dalykas, kuris gali nutikti, tai yra susidūrimas su antstoliais. Jei jūsų paskola buvo išieškoma per antstolius, tai turės didžiulę neigiamą įtaką jūsų istorijai. Tai kreditoriui parodo, kad jūs esate probleminis klientas, kuris gali sukelti daug problemų ir bereikalingų išlaidų. Todėl pasiskolinti turėjus santykių su antstoliais gali būti labai sudėtinga. Taip gali nutikti net jei kita vertus jūsų kredito istorija yra nepriekaištinga.

Mažai kam žinoma, kad vertinant jūsų praeities finansų valdymą atsižvelgiama ne tik į su paskolomis susijusias tranzakcijas. Ten atsispindi absoliučiai visi jūsų finansiniai įsipareigojimai. Nuo smulkiausių sąskaitų apmokėjimų iki stambiausių paskolų. Visa tai yra įrašoma į šį dokumentą. O pats svarbiausias dalykas – visi šie dalykai turi absoliučiai vienodą svorį vertinant jūsų galimybes gauti paskolą internetu. Todėl nesitikėkite, kad vien grąžinus paskolas laiku jūs jau turėsite nepriekaištingą istoriją. Nieko panašaus: viena laiku neapmokėta sąskaitą už internetą yra tolygu vienai laiku neatliktai kredito įmokai. Todėl paskolos asmenims su bloga kredito istorija gali būti brangesnės vien dėl laiku neapmokėtų eilinių sąskaitų.

Tačiau skirtingos paskolos turi skirtingą svorį šiame dokumente. Ilgalaikės paskolos negrąžinimas laiku yra labiau svarbus už greitąjį kreditą. Taip yra nes ilgalaikės paskolos įmokas atlikti yra lengviau. Ir jei žmogus to padaryti nesugeba, tuomet tai dar labiau pademonstruoja jūsų nesugebėjimą tvarkytis su savo finansais.

Svarbu atsiminti dar ir tai, kad šio dokumento pataisyti nėra įmanoma. Viskas kas į ją patenka yra įrašoma amžinai. Todėl kažkada laiku negrąžinta paskola ar susidūrimas su antstoliais niekur nedings. Net pastaruoju metu tobulai atliekant visus savo įsipareigojimus ir neturint įsiskolinimų nepanaikins tokių įrašų. Reziumuojant, paskolos su bloga kredito istorija tikrai yra išduodamos, tačiau ji gali paveikti palūkanas, kurios jums bus pasiūlytos.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-01-01

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos su bloga kredito istorija

32 thoughts on “Paskolos su bloga kredito istorija

   • at
    Permalink

    Sveiki,ar įmanoma pretenduoti į refinansavimą,kai esu sergel įmonėje užregistruota su mažomis sumomis.Refinansavimas padengti skolas.

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Esu dirbanti is algos atskaiciuoja antstolius ar but galima gauti paskola tiksliau refinansavima ar kazkaip pasidengti antstolius

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki.turiu skolu.gal galite padeti gauti paslola turimoms padengti..4000e.bloga kredito istorija.aciu

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki ar imanoma gauti paskola jei yra skola antstoliams kuria moku dalimis

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Laba diena ar butu imanoma gauti paskolas padenkti anstoliam vidas arba padenkti ju skolas kad pvz galeciau moketi tik vienai imonei?

    Atsakyti
   • at
    Permalink

    Jieskau paskolos esu sistemoj rodo raudonai noriu pasidengti skolas gal kuri paskolą suteiks

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.noreciau gauti paskola. As gaunu neigaluma. Igaluma moka globos rubiba. Ar suteikiat tokiem zmoniems paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar butu imanoma gauti paskola jeigu turiu anstoliu, bet juos mokausi pats?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galėčiau gauti kredita jai turiu antstoliui skolos ir noriu ja padengti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu bloga kredito istorija bet man dabar 30% is neiigalumo atckaiciuoja antstoiai ar butu galimybe gauti paskola 4000e namo issipirkimui

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki as gaunu is birzos ir uzvaikus ar butu imanoma gauti paskola jai dar esu biski skoloje antstoliams?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki reikalnga 1000€ paskola turiu bloga kredito istorija. Gaunu pastovias pajemas.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,reikalinga 2000€paskola,yra likutis kitu paskolu.Gaunu pastovias pajamas 650€.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar ira galemibe gaut paskola kad padengt skola ir moket mazesne suma?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki. Turiu bloga kredito istorija, dabar is darbovietes atskaito kas menesi antstoliam ar galiu gauti paskola labai reikalingi pinigai visi atmeta paraiskas.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu paskola 7000 euru,moku labai didele imoka 250 euru .Kur kreipiuos visur sakoma ,kad virsyja pajamas 40 % . yra bloga kredito istorija…Nezinau ka daryti,kuo grieptis…

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.
  Reukalinga paskola,skolai padengti.Dirbu pagal iv pažymą.Pajamos patovios.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki reikalnga 500-1000€ paskola turiu anstoliu.Gaunu pastovias pajamas.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  galeciau gauti 1500 euru paskola tvarkausi neigaluma stoviu darbo birzoje turiu 1000 euru skolu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, noriu paklausti, reikalinga suma namui pirkti 40 000 e, turėjom bloga kredito istorija, bet dabar viską esam susitvarke, pajamos per mėnesį maždaug apie 2000 e, jokių issiareigojimu visiškai neturim, ar galima gauti paskolą. Auginam viena vaiką esam trijų asmenų šeima.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki noreciau gauti 1500paskolos padengti skolai . Ar butu tokia galimybe .

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.noreciau gaut paskola 800 eur. ar yra galimybe gaut?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Ar įmanoma gaut 600 eurų paskolą jei turiu 300 eurų skola.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki ar galeciau gauti paskola padengti skolas jeigu esu anstoliuose ir yra uzsaldyta mano saskaita ?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu invalidumo pensija ir esu dirbanti turiu skolu reiktu paskolos jas padengti

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena ar imanoma gauti paskola jei turiu skolu ir stoviu darbo birzoje.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.turiu finansiniu sunkumu.esu dirbanti.taciau nesumokejau du menesius general financig.ir dar turiu isiskolinima julianus inkaso.ar galeciau gauti paskola kad grazinti turimas skolas

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar imanoma gauti maza paskola.. apie 1500 isikolinimams padengti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Mane domina paskola, neturiu nei anstoliu nei jokiu skolu, gaunu kiekviena menesi reguliarias pajamas, domina 3500€

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee