Šiandien yra sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be automobilio. Jis reikalingas važiuojant į darbą, vežant vaikus į mokyklą ar net važiuojant į parduotuvę. Be transporto priemonės – niekaip. Bet toli gražu ne kiekvienas turi automobilį. O nutinka ir taip, kad turimas sugenda (kartais – nepataisomai). Kitaip sakant, dėl šitų ar kitų priežasčių, kartais prireikia įsigyti automobilį. O ką daryti tuomet? Dauguma Lietuvos žmonių – vos suduria galą su galu. Todėl automobilio įsigijimas iš santaupų – drambliuko svajonė. Nieko nuostabaus, kad dauguma pradeda svarstyti paskolos automobiliui galimybę.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą

Paskola automobiliui – dar žinoma, kaip autolizingas – yra specifinis paskolų tipas, leidžiantis įsigyti automobilį. Kartais jis yra priskiriamas greitiesiems kreditams, tačiau kartais – ilgalaikėms paskoloms. Šios paskolos yra pakankamai lanksčios, todėl daug kas priklauso nuo konkretaus poreikio ir paskolos dydžio. Tų pačių automobilių yra įvairiausių. Todėl ir paskolos jiems įsigyti taip pat yra įvairios. Kartais paskola automobiliui įsigyti gali sudaryti vos keletą šimtų eurų. Pasitaiko tokių atvejų, kai pigaus automobilio reikia čia ir dabar arba kuomet poreikis brangesnei transporto priemonei paprasčiausiai neegzistuoja. Tokiais atvejais net ir eilinis greitasis kreditas gali kuo puikiai atlikti šią funkciją. Todėl ir žvalgyti autolizingo paslaugos paprasčiausiai nėra prasmės.

Bet tokių atvejų – pakankamai mažai. Labai dažnai norint įsigyti automobilį autolizingas tampa neišvengiamas. O taip atsitikus gali kilti įvairių klausimų. Apie juos dabar ir pakalbėkime.

paskola automobiliui

Autolizingas be užstato?

Mes visi esame įpratę, kad greitos paskolos internetu yra suteikiamos labai greitai ir be papildomų sunkumų. Įvykdžius kelias sąlygas (stabilios pajamos, darbo vietos turėjimas [nes paskolos bedarbiams gali būti ir neprieinamos], įsiskolinimų nebūvimas), greita paskola jūsų sąskaitą pasiekti gali ir per 15 minučių. Net nereikia sakyti, kad tai įmanoma tik todėl, kad jos nereikalauja užstato. Būtent tai yra esminis faktorius leidžiantis greitąją paskolą suteikti atrodytų akimirksniu.

Bet ar tas pats galioja autolizingui? Deja, bet ne. Labai retai pasitaiko, kad autolizingas be užstato būtų suteikiamos taip jau lengvai. Dažniausiai tokia paskola yra suteikiama tik su sąlyga, kad kreditoriui bus paliktas kažkoks užstatas. Finansinė praktika yra labai paprasta – dažniausiai yra užstatomas būtent paskolos pagalba įsigyjamas turtas. Todėl būsto paskolos (nemaišyti su paskola remontui) atveju tai yra būstas, o paskolos automobiliui atveju – įsigyjama transporto priemonė.

Dar viena paplitusi praktika yra seno automobilio užstatymas. Tačiau kadangi dažniausiai pastarasis yra įsigyjamas tais atvejais, kai jo nuosavybėje apskritai nėra, tokios situacijos pasitaiko retai.

Tačiau buvo minėta, kad kartais įmanoma gauti autolizingą ir nepaliekant jokio užstato. Taip nutinka tuomet, kai įsigyjamo turto vertė – pakankamai menka. Juk šiandien automobilį galima įsigyti vos už kelis šimtus eurų! Tokiais atvejais jūsų užstato tikrai niekas neprašys. O tokiam pirkiniui pilnai pakaks ir įprasto greitojo kredito ar įprastos vartojimo paskolos. Todėl vargti su autolizingu – tikrai nereikės.

Galima paminėti ir tai, kad autolizingas nėra suteikiamas taip greit, kaip minėtieji kreditai. Vien atsakymui dėl galimybės šią paskolą gauti gali prireikti net 24 valandų. Esant tam tikrai specializacijai, šis terminas sutrumpėja. Tačiau nerasite tokio atvejo, kad paskola automobiliui būtų suteikta taip greit, kaip greitasis kreditas. Tam yra elementari priežastis. Prie to prisideda ne tik užstato klausimas, bet ir visai kitokia paskolos suteikimo specifika. Paprasčiausiai ji yra daug sudėtingesnė, nes dažnai reikalauja net automobilio vertės nustatymo paslauga.

Kur geriausia ieškoti paskolos automobiliui

Pigiausios paskolos automobiliui, kaip visuomet, yra suteikiamos ten, kur ties šia paslauga yra specializuojamasi. Lietuvoje viena pagrindinių vietų šiam tikslui – ne kas kita, be mogo.lt. Tai ne tik paskolos automobiliui įsigyti, kurios ten taip pat suteikiamos geromis sąlygomis.

Mogo taip pat siūlo ir visą spektrą kitų finansinių paslaugų. Nuo minėto greito kredito ar vartojimo paskolos iki paskolų refinansavimo. Ten rasite visą spektrą įprastinių paskolų. Tačiau – tai dar ne viskas. Ten galima rasti ir unikalią galimybę gauti paskolą užstatant savo automobilį. Tai reiškia, kad jūs galite pasiskolinti saviems poreikiams (nebūtinai automobiliui nusipirkti), įmonei užstatant savo automobilį, kaip paskolos grąžinimo garantą.

Tai yra puiki žinia tiems, kurie turi įsiskolinimų. Net kuomet jūsų paraiškos yra atmetamos greitųjų kreditų bendrovių ir net kuomet nepavyksta gauti paskolų refinansavimo, mogo gali pagelbėti. Užstatydami savo automobilį jūs turėsite daug geresnes sąlygas gauti paskolą įsiskolinimams padengti ne tuomet, kai ją suteikti atsisako kitos bendrovės.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos automobiliui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee