VartojimuiVartojimo paskolos

Vartojimo paskolos yra dažniausiais pasirinkimas, kai reikia greitai ir nebrangiai papildyti savo banko sąskaitą. Tokiu būdu galima pasiskolinti iki 30 000 eurų be užstato ir iki 10 metų laikotarpiui. Vartojamoji paskola yra panaudojama įvairiai: namams ir jų remontui, automobiliui įsigyti ar bet kokiam kitam vartojimui finansuoti.

FinBee

BVKMN: nuo 15%
Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

BVKMN: nuo 7.4%
Palūkanos: nuo 2.7%
Kredito suma: 1 000 – 20 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

BVKMN: nuo 14.9%
Palūkanos: nuo 4.9%
Kredito suma: 300 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 72 mėn.

swedbank

Palūkanos: nuo 11.9%
Paskolos suma: 500 – 20 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 60 mėn.

luminor

BVKKMN: nuo 11.39%
Palūkanos: nuo 9%
Paskolos suma: 1 000 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 60 mėn.

BVKKMN: nuo 11.88%
Palūkanos: nuo 11%
Paskolos suma: iki 40 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

BVKMN: nuo 9.93%
Palūkanos: nuo 9%
Kredito suma: 500 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 84 mėn.

BVKMN: nuo 10%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 1 – 120 mėn.

BVKMN: nuo 21.99%
Palūkanos: nuo 3.67%
Kredito suma: 100 – 5 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

Vartojimo kreditai yra dažniausiais pasirinkimas skolinantis, nes jį panaudoti galima labai plačiai. Toks kreditas nėra susiejamas su jokiu pirkiniu, vartojimo paskolos davėjas neprašo patikslinti planuojamų išlaidų ir nereikalauja užstato. Tai garantuoja, kad pasiskolinti pinigai gali finansuoti bet kokias planuojamas išlaidas.

Vartojimo paskolą galima gauti visuose finansavimo bendrovėse. Tai padidina vartojimo paskolų palyginimo svarbą. Skirtumas tarp brangiausios ir pigiausios vartojimo paskolos gali būti išreiškiamas daugiau nei dešimtimi procentų metinių palūkanų. Kuo didesnę sumą skolinamasi, tuo didesnę įtaką bendrai vartojimo kredito kainos metinei normai ir bendrai vartojimo kredito gavėjo mokamai sumai tokie palūkanų skirtumai padaro. Todėl svarbu pasirinkti pigiausią vartojimo paskolą ir neapeiti tokių paskolų palyginimo.

Puslapis atnaujintas: 2023-07-31.

InternetuVartojimo paskolos internetu

Vartojimo paskolosVartojimo paskolą lengviausia gauti internetu. Tokių paskolų sąlygas taip pat lengviausia palyginti ir pasirinkti tą, kurios siūlomos sąlygos yra geriausios. Internetu galima surasti visus pasiūlymus, juos palyginti, taip pat užpildyti ir pateikti paraišką, pasikonsultuoti dėl vartojimo paskolos sąlygų bei pasirašyti sutartį.

Kad gauti vartojimo paskolą internetu, pirmiausia reikia pasirinkti kreditorių, kurio kontaktus, informaciją apie skolinimosi sąlygas ir kitą informaciją rasite jo interneto svetainėje.

Kiekvieno paskolos davėjo interneto svetainėje rasite vartojimo paskolos skaičiuoklę, kurioje galėsite pasirinkti norimą paskolos sumą ir terminą. Toje pačioje skaičiuoklėje matysite ir preliminarias skolinimosi sąlygas: MPN, BVKKMN, BVKGMS ir mėnesio įmokos dydžius. Tačiau tai – tik preliminarios sąlygos, kurias patikslins kreditoriaus atstovas, atsakydamas į jūsų paraišką ir pateikdamas konkretų vartojimo kredito pasiūlymą.

Vartojimo paskolos sutartį pasirašyti irgi galima internetu. Tą padaryti galima pasinaudojant elektronine bankininkyste, Smart-ID programėle ar mobiliuoju parašu.

Vartojimo paskolą internetu galima gauti iš visų bendrovių. Jas teikia komerciniai ir specializuotieji bankai, kredito unijos, tarpusavio skolinimo platformos ir kreditų bendrovės.

PiguPigiausios vartojimo paskolos: palyginimas

Daugiau vartojimo paskolų išduoda komerciniai bankai. Tačiau tai nereiškia, kad jų siūlomos paskolos yra pigiausios. Daliai paskolos gavėjų tai gali būti tiesiog patogiausias būdas gauti paskolą, nes tą galima padaryti tiesiog naudojantis interneto bankininkyste, kurioje nereikia papildomai registruotis, tvirtinti savo tapatybę ar atlikti kitus papildomus veiksmus.

Tačiau jei jūsų negąsdina papildomai registracijos ir tapatybės patvirtinimo žingsniai ir jums yra svarbiausia gauti pigiausią vartojimo paskolą, svarbu atlikti papildomą žingsnį ir palyginti paskolas. 

Dauguma vartojimo paskolų palyginimo paslaugos teikėjų pasiūlymus lygina tik pagal metinę palūkanų normą. Tačiau palūkanų norma sudaro tik dalį visos kredito kainos, kurią geriausiai apibrėžia bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Ji parodo tikrą, realią paskolos kainą ir tiksliai nurodo jūsų mokamą kainą už paskolą procentinėje formoje.

Todėl pigiausios vartojimo paskolos ieškoti reikėtų ne pagal palūkanų normą, bet pagal platesnę ir labiau realybę atspindinčią BVKKMN. Ją pateikti skaičiuoklėje, bent preliminarioje formoje, privalo kiekvienas vartojimo paskolos davėjas.

NaudosVartojamosios paskolos panaudojimo būdai

Namams

Namams

Galima su vartojimo paskola gautas lėšas panaudoti namams: remontui, įsirengimui ar tiesiog namų atnaujinimui. Paskolos davėjas nereikalaus jūsų susieti pasiskolintų pinigų su jokiomis išlaidomis, todėl vartojimo paskolą galėsite panaudoti bet kokiai paskirčiai namuose.

Automobiliui

Kitaip nei autolizingas, vartojimo paskola automobiliui užtikrina, kad įsigytos transporto priemonės nuosavybės teisės priklausys tik jums. Tokia paskola - labai paprastas būdas įsigyti automobilį.

Vartojimui

Vartojimui

Kad ir kokį pirkinį norėtumėte įsigyti ar kad ir kokiai paslaugai jums neužtenka pinigų, vartojimo paskola jums padės. Vartojimui pasiskolintus pinigus galėsite panaudoti finansuoti bet kokį pirkinį.

image

Vartojimo paskolos skaičiuoklė

Vartojimo paskolos skaičiuoklė parodo: metinę palūkanų normą (MPN), mėnesio įmokos dydį, bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN), bendrą vartojimo kredito gavėjo mokamą sumą (BVKGMS), taip pat kitus su kredito aptarnavimu susiję mokesčiai.

[VARTOJIMO PASKOLOS SKAIČIUOKLĖ BUS PARUOŠTA NETRUKUS]

Standartinės vartojimo paskolos kainos skaičiavimo pavyzdys: sudarius 6 mėnesių trukmės 2 000 EUR vertės vartojimo paskolos sutartį, kurios metinė palūkanų norma yra 6% ir kuriai nėra taikomi sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai, vidutinė mėnesio įmoka bus 101.5 EUR, bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma – 4.52%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 2152.48  EUR.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vartojimo paskolas

Vartojimo kreditas yra paskola, kuri yra suteikiama be užstato ir kurios panaudojimas nėra nustatytas paskolos sutartyje,

Vartojimo paskola teikia komerciniai bankai:

 • Swedbank;
 • SEB;
 • Citadele;
 • Luminor;
 • Šiaulių bankas;
 • Medicinos bankas.

Specializuotieji bankai:

 • Fjord bankas;
 • GF bankas;
 • TF bankas;
 • Bigbank.

Tarpusavio skolinimo platformos:

 • Finbee;
 • Savy;
 • Paskolų klubas.

Kredito unijos:

 • Mano bankas;
 • Šeimos kredito unija;
 • Kauno kredito unija;
 • Kreda;
 • Taupa;
 • Akademinė kredito unija ir kitos pavienių miestų kredito unijos.

Kredito bendrovės:

 • Mokilizingas;
 • Credit24;
 • SMSPinigai;
 • Vivus ir kitos greitųjų kreditų bendrovės.

Vartojimo paskolos yra suteikiamos iki 30 000 eurų.

Vartojimo paskolos metinė palūkanų norma prasideda nuo 3.9%. 

Taip, jei vartojimo paskolos davėjas taiko nemokamos paskolos akciją ir jų atitinkate jos sąlygas.

Vartojimo kreditui gauti reikalingas bent 4 mėnesių nepertraukiamo darbo stažas, kuris nėra pasibaigęs kreipimosi dėl kredito metu.

Ne, visos vartojimo paskolos yra išduodamos be užstato.

Taip, vartojimo paskolos dirbantiems užsienyje yra suteikiamos pagal tas pačias sąlygas, kaip ir dirbantiems Lietuvoje.

Vartojimo kreditų įstatymą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite