Mokilizingas (AS Inbank filialas) yra integruotas finansavimo paslaugas siūlanti įmonė. Ji gali finansuoti įvairias išlaidas, įvairiomis formomis. Kaip ir konkurentai, Mokilizingas specializuojasi vartojimo paskolų išdavime. Bet tai nėra vienintelis būdas finansuoti savo išlaidas. Mokilizingas savo klientams gali pasiūlyti lizingo paslaugą bei MOKILIZINGAS kortelę, kurią galima naudoti atsiskaitymams ar pinigų išsiėmimui. Net ir Mokilizingo vartojimo paskolas galima gauti alternatyviaias būdais. Dėl pakankamai greito pinigų pavedimo, įmonė taip pat gali konkuruoti su greitųjų kreditų bendrovėmis, nors ir nesiūlo vienodai greito paskolos išdavimo.

Privalumai

• Vienos mažiausių palūkanų ir BVKKMN Lietuvoje.
  • Įvairūs būdai paskolai gauti.
  • Lizingas ir kiti finansavimo sprendimai.
  • Speciali mobilioji Mokilizingo programėlė per kurią galima pasiskolinti.
  • Patogi savitarna.
  • Paskolos išduodamos ir nedaro metu (vakarais ir savaitgaliais).
  • Galima gauti kreditą su bendraskoliu.
  • Galima išsiimti Mokilizingo kredito kortelę.
  • Paskoloms taikomos nuolaidos.

Trūkumai

• Lėtokas klientų aptarnavimas.
  • Nesuteikiamos refinansavimo paskolos.
  • Nėra kredito atidėjimo paslaugos.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Mokilizingas yra vienas daugiausiai finansavimo galimybių siūlantis kredito davėjas Lietuvoje. Palyginus su kitais Lietuvos kredito davėjas, Mokilizingas pirmiausia išsiskiria tuo, kad siūlo skirtingus būdus paskolai gauti. Dažniausiai kreditoriai suteikia tik vieną galimybę pasiskolinti: internetu. Be interneto, Mokilizingas pateikia galimybes gauti paskolą telefonu ir grynais. Taip pat yra galimybė gauti lizingą arba savo išlaidas finansuoti Mokilizingas kredito kortele.

Sąlygų prasme Mokilizingas išsiskiria iš teigiamos pusės. Yra tik keli Lietuvos kredito davėjai, kurie gali konkuruoti su Mokilizingas palūkanomis ir BVKKMN. Vertinant galimybes pasiskolinti skirtingas sumas, Mokilizingas yra labiau vidutiniškas kredito davėjas. Įmonę galima lyginti su bet kuriuo kitu kredito davėju: tarpusavio skolinimo platformų operatoriais, bankais, kredito unijomis ar greitųjų kreditų bendrovėmis ir Mokilizingas visais atvejais bus tarp geriausias sąlygas siūlančių kredito davėjų.

Kada verta pasinaudoti Mokilizingas paslaugomis

Mokilizingas gali pasiūlyti pakankamai pigų ir įvairiapusišką finansavimą visiems atvejams. Siūlomos sąlygos (ypač kainodara) yra tarp geriausių Lietuvoje. Mokilizingas  bus geriausias pasirinkimas ieškantiems patogumo ir nenorintiems už jį permokėti, kaip tai yra greitųjų kreditų atveju. Patogumas pirmiausia kyla iš išlaidų finansavimo būdų. Čia paraišką užpildęs klientas gali gauti paskolą telefonu, internetu, grynais, lizingu ar kredito kortele.

Mokilizingas vartojimo kreditu išduoda greitai (įmonės teigimu, per apytiksliai 30 minučių), bet tai gali būti per ilgai ieškantiems greito kredito. Taip pat besąlygiškai vertinantys platų pasirinkimą ir norintys pasiskolinti nestandartiškai daug arba nestandartiškai mažai, turės ieškoti kito kredito davėjo. Mokilizingas siūlo pakankamai lanksčias, bet ne pačias lanksčiausias sąlygas rinkoje.

mokilizingas

Paskolų sąlygos

• Kategorija: Vartojimo paskolos
  • Paskolos suma: 300 - 15 000 EUR
  • Paskolos terminas: 6 - 72 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 11.7%
  • Palūkanos: Nuo 4.9%
  • Paskolos išdavimas: apie 30 min.