Refinansavimas

Pati geriausia išeitis, kai prispaudžia skolos yra refinansavimas. Refinansuodami savo įsipareigojimus sumažinsite mokamas palūkanas bei mėnesio įmoką. Be to, galėsite susitarti dėl palankesnių grąžinimo sąlygų. Paskolų refinansavimas padės jums užsitikrinti lengvesnį kelią į paskolų grąžinimą. Jei toks yra jūsų tikslas, tuomet pasirinkite bent vieną refinansavimo davėją ir pateikite užklausą dėl paskolų refinansavimo.

FinBee

BVKMN: nuo 15%
Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

Fjord bankas

BVKMN: nuo 7.4%
Palūkanos: nuo 2.7%
Kredito suma: 1 000 – 20 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

mokilizingas

BVKMN: nuo 14.9%
Palūkanos: nuo 4.9%
Kredito suma: 300 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 72 mėn.

Manopaskola

BVKMN: nuo 9.93%
Palūkanos: nuo 9%
Kredito suma: 500 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 84 mėn.

Paskolu klubas

BVKMN: nuo 10%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 1 – 120 mėn.

smspinigai

BVKMN: nuo 21.99%
Palūkanos: nuo 3.67%
Kredito suma: 100 – 5 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

Vargu ar rasite paprastesnį ir efektyvesnį būdą savo finansinei situacijai pagerinti, nei refinansavimas refinansavimas. Jo suteikiamomis galimybėmis gali pasinaudoti norintys pakeisti savo mokėjimų ir kitas paskolų grąžinimo sąlygas į palankesnės ir patogesniems jiems. Taip pat paskolų refinansavimas įsiskolinusiems naudingas norintiems pasiskolinti papildomai, kai dėl įsipareigojimų kitiems kredito davėjamas yra atsisakoma suteikti paskolą. Paskolos turintiems skolų yra vienas didžiausių refinansavimo privalumų.

Puslapis atnaujintas: 2023-04-18.

Paskolų refinansavimas

RefinansavimasVartojimo paskolos sudaro vieną didžiausių dalių visų Lietuvoje kiekvienais metais išduodamų paskolų. Tai yra vienos iš paskolų, kurias žmonės renkasi refinansuoti dažniausiai. Tokių paskolų refinansavimas yra paklausus ir patrauklus, nes vartojimo paskolų palūkanų skirtumai gali būti reikšmingai dideli. Todėl neteisingas pasirinkimas gauti vartojimo paskolą iš kredito davėjo, kurio palūkanų norma yra didesnė nei kitų reiškia permokėjimą, kuris gali netrukus tapti problema.

Bet paskolos vartojimui yra tik vienos iš visų paskolų, kurias žmonės renkasi refinansuoti. Daug rečiau, tačiau žmonės taip pat refinansuoja paskolas automobiliui, būsto paskolas, greitas paskolas ir kitas paskolas internetu. Bent dalies šių paskolų vertė būna didesnė nei rinkos vidurkis, todėl jų refinansavimas tampa daug sudėtingesniu ir imliu laikui.

Bet paskolų refinansavimas yra gali padėti turint bet kokių ir bet kokios vertės įsipareigojimų. 

Kreditų refinansavimas

Greitieji kreditai taip pat yra viena dažniausiai pasirenkamų refinansuoti paskolų rūšių. Galima suprasti kodėl: greitojo kredito palūkanų norma yra tendencingai didesnė lyginant ją su visomis kitomis rinkoje išduodamomis paskolomis.

Greitojo kredito sutartis taip pat turi tendenciją būti nelanksti. Ji sudaroma trumpam terminui, dažnai neturi palankių išankstinio grąžinimo ir mokėjimų atidėjimo sąlygų. Pakeisti sąlygas kredito gavėjui palankesnėmis sąlygomis gali būti sudėtinga ir brangu.

Kreditų refinansavimas tampa išeitimi palankiausiomis sąlygomis, nes su refinansuotoju galima susidarti dėl mažesnių palūkanų ir palankesnių kreditų grąžinimo sutarties punktų.

NaudosKuo naudingas refinansavimas?

Mažesnės palūkanos

Mažesnės palūkanos

Refinansavimas padeda sumažinti metinę palūkanų normą, mokamas mėnesio įmokas ir kitus mokamus mokesčius.

Geresnės grąžinimo sąlygos

Geresnės grąžinimo sąlygos

Su refinansuotoju susitariama dėl geresnių ir individualiai pritaikomų paskolos grąžinimo sąlygų.

Tik viena įmoka

Tik viena įmoka

Visos turimos paskolos yra apjungiamos į vieną ir perkeliamos pas vieną refinansuotoją. Tai sumažina įmokų skaičių ir su tuo susijusias išlaidas.

Papildomas skolinimasis

Papildomas skolinimasis

Refinansuojant paskolas galima pasiskolinti papildomai. Refinansavimas sumažina pajamoms tenkančius mokėjimus, todėl galima gauti paskolą turintiems skolų.

Patogesnės įmokos

Patogesnės įmokos

Refinansavimas pritaiko įmokų mokėjimą prie konkrečių kliento aplinkybių. Įmokas galėsite atlikti tik po to, kai gausite atlyginimą ar kitas pajamas.

Termino pratęsimas

Termino pratęsimas

Tariantis su refinansuotoju galima susitarti dar ir dėl paskolos termino pratęsimo. Tai garantuoja mažesnes mėnesio įmokas, nes ta pati grąžinama suma yra išskaidoma per ilgesnį laikotarpį.

image

Refinansavimo skaičiuoklė

[REFINANSAVIMO SKAIČIUOKLĖ BUS PARUOŠTA NETRUKUS]

Standartinio greitojo vartojimo kredito kainos skaičiavimo pavyzdys: sudarius sutartį dėl 1 500 EUR vertės greitojo kredito, kreditą grąžinant per 12 mėn., kurio fiksuota metinė palūkanų norma – 4.9%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0.5% nuo paskolos sumos, mėnesinis paskolos administravimo mokestis – 0.25% nuo paskolos likučio, mėnesio įmoka bus – 175.35 EUR, bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma – 9.35%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 2 104.20  EUR.

Dažniausiai užduodami klausimai apie refinansavimą

Refinansavimas – turimų įsipareigojimų apjungimas ir perkėlimas pas vieną kreditorių, leidžiantis sumažinti palūkanas ir susitarti dėl palankesnių paskolų grąžinimo sąlygų.

Ne, visada suteikiamos paskolų refinansavimas be užstato (išskyrus būsto paskolos atvejus), todėl turto įkeitimas nėra būtinas. 

Taip, kaip ir kitos paskolos, refinansavimas internetu yra suteikiamas, jei kreditorius apskritai suteikia paskola internetu.

Taip, bet tai priklauso nuo konkretaus refinansuotojo ir konkrečių refinansavimo gavėjo turimų įsipareigojimų. Tai yra individualaus vertinimo ir susitarimo klausimas. 

Refinansuotojai negali iš anksto nurodyti konkrečių refinansavimo sąlygų, nes jos priklauso nuo individualių aplinkybių ir abiejų pusių susitarimo. Rekomenduojama refinansavimo užklausą išsiųsti bent keliems refinansuotojams, kurie yra pateikti šio puslapio viršuje bei atkreipti dėmesį į palūkanų normą, kurią refinansuotojas taiko kitoms savo paskoloms. 

Refinansavimą suteikia bankai (Swedbank, Luminor, SEB, Šiaulių bankas / SB lizingas, Medicinos bankas, Citadele), tarpusavio skolinimo platformų operatoriai (Finbee, Paskolų klubas, Savy), kredito unijos (LKU, Mano.bank), spec. bankai (Bigbank, Fjord bank, GF bankas, TF bank), kredito bendrovės (Credit24, SMSPinigai, Vivus, Bobutės paskola, Mokilizingas, ).

Galima refinansuoti visų tipų įsipareigojimus: greitus kreditus, greitas paskolas, vartojimo paskolas ir kitas paskolas internetu, paskolas automobiliui, būsto paskolas, antstolius ir kt.

Taip, jei refinansavimas sumažina įsipareigojimus taip, kad jų įmokos sumažėja žemiau 40% pajamų, galima pasiskolinti papildomai tiek, kad senų ir naujų įsipareigojimų suma neviršytų 40% į rankas gaunamų disponuojamųjų pajamų.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite