SMSSMS kreditai

Kai prireikia pasiskolinti greičiausiu būdu, nerasite geresnio pasirinkimo už SMS kreditus. Pasiskolinti telefonu, SMS žinute – paprasčiausias būdas gauti kreditą. SMS kreditai suteikiami trijų kreditorių: SMSPinigai, Vivus Finance (susijungęs su SMSCredit) ir Moment Credit.

smspinigai

BVKMN: nuo 21.99%
Palūkanos: nuo 3.67%
Kredito suma: 100 – 5 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

vivus smscredit

BVKMN: nuo 20.5%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 84 mėn.

momentcredit

BVKKMN: nuo 18.14%
Palūkanos: nuo 4.9%
Kredito suma: 50 – 10 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

SMS kreditai yra viena iš greitųjų kreditų rūšių. Juos galima gauti per 5, 10 ar 15 minučių po to, kai išsiunčiama SMS žinutė ir yra patvirtinama taip išsiųsta paraiška paskolai gauti.

Kad gauti SMS kreditą reikalingas tik mobilusis telefonas, kreditoriaus nurodyti raktažodžiai, kuriuos reikia išsiųsti kreditoriaus nurodytu trumpuoju numeriu, taip pat nurodant norimą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam norima pasiskolinti. Kreditoriui patvirtinus paraišką, kredito gavėjas gaus patvirtinimą SMS žinute. Iš karto to po kreditorius atliks bankinį pavedimą į iš anksto kredito gavėjo nurodytą banko sąskaitą.

SMS kreditaiSMS paskolos yra nedidelių sumų įsipareigojimai net lyginant juos su greitais kreditais. Šia prasme, SMS kreditai internetu taip pat yra vienas iš pasirinkimų. Jie taip yra vadinami dėl smulkaus įsipareigojimo dydžio, kuris taip pat yra trumpalaikis. Iš visų trumpalaikių vartojimo paskolų, SMS kreditai turi trumpiausią vidutinį įsipareigojimo terminą. Tai – alternatyvus įsipareigojimo būdas, turintiems internetą ir norintiems pasiskolinti internetu. Bet SMS paskolos yra viena iš nedaugelio alternatyvų skolinimuisi internetu.

Kita – paskola grynaisiais, kuomet įsipareigojimas sudaromas susitikus gyvai. Tai – labai reta paslauga, kurią siūlo mažiau kreditorių, nei paskolas SMS žinute. Todėl vertinant realistiškai, SMS kreditai yra vienintelė alternatyva greitai paskolai internetu, kurią taip pat galima gauti ne tik SMS žinute, jei tokia galimybė reikalinga.

Konkrečiai tai pamatyti galima pažvelgus į tokius greituosius kreditus siūlančias bendroves. Yra trys kreditus telefonu teikiančios bendrovės. Tai – SMSPinigai, SMSCredit (šiuo metu veikianti po Vivus Finance prekiniu ženklu) ir Moment Credit. Tai yra pagrindinės bendrovės, kuriuos suteikia kreditus SMS žinute, bet tokiomis paskolomis ir neapsiriboja. Šių kreditorių internetiniuose puslapiuose galite rasti ir SMS paskolų internetu ir kitų vartojimo paskolų pasiūlymų.

TelefonuPaskolos telefonu

Paskolos telefonu, tai ne tik SMS kreditai. Paskolą telefonu taip pat galite gauti paskambinus kreditoriaus nurodytais kontaktais. Ne visi kredito davėjai tokią galimybę suteikia. Bet jei esate anksčiau patvirtinęs savo tapatybę ar anksčiau gavęs paskolą kitais būdais, pasiskolinti telefonu nebus sunku.

Žinoma, yra ir kitų būdų pasiskolinti telefonu. Galima ne tik tą padaryti SMS žinutėmis, bet pasinaudojus mobiliuoju internetu. Tuomet pasiskolinti galite lygiai taip pat kaip skolinantis naudojantis kompiuteriu. Taip yra ir daug lengviau palyginti paskolas telefonu.

Kiekviena paskola telefonu gali būti išduota tik tuo atveju, kai jos norintis asmuo yra patvirtinęs savo tapatybę pas atitinkamą kreditorių. Prieš SMS kredito ar kitos paskolos telefonu paraiškos pateikimą, kiekvienas paraiškos teikėjas turės patvirtinti savo tapatybę vienu iš kreditoriaus leidžiamų būdų.

Norint tą padaryti jums reikės užsiregistruoti kreditoriaus internetiniame puslapyje ir patvirtinti savo banką sąskaitą. Tą padaryti galėsite atlikdami vieno cento pavedimą iš savo sąskaitos, pasinaudodami Smart-ID programėle ar mobiliuoju parašu arba nusiųsti kreditoriui savo asmens dokumentų kopiją (toks tapatybės patvirtinimas neatleis nuo prievolės patvirtinti ir savo asmeninę banko sąskaitą). Tai atlikę jūs galėsite gauti kreditą telefonu. Jums tereikės išsiųsti SMS žinutę su atitinkamu kodu ir norima pasiskolinti suma. Tuomet jūs pinigus gausite per kelias minutes nuo žinutės išsiuntimo (paraiškos patvirtinimo atveju).

NaudosSMS kreditų ir paskolų telefonu privalumai

Lengva pasiskolinti

Kai reikia pinigų, nerasite paprastesnio būdo gauti paskolą, nei SMS kreditas. Tam nėra reikalingas internetas, jums reikės tik savo telefono!

Mažesni reikalavimai

SMS paskolos turi mažiausiai reikalavimų paskolai gauti. Tai padidina šansus paraiškos patvirtinimui ir jį pagreitina.

Greitas pavedimas

Visi greitieji kreditai yra išduodami greitai. Bet paskolos telefonu - išskirtinai greitai gaunama paskola. Iš karto pateikiamas atsakymas į užklausą ir momentinis bankinis pavedimas tą užtikrina.

Dažniausiai užduodami klausimai apie SMS kreditus ir paskolas telefonu

SMS kreditai yra mažesnės vertės paskolos, kurias galima gauti išsiuntus SMS žinutę kredito davėjo kontaktais su juo nurodytais raktažodžiais.

Telefonu galima pasiskolinti išsiuntus SMS žinutę arba paskambinus kreditoriaus bei pasinaudojus mobiliuoju internetu.

Šiuo metu galimybes pasiskolinti telefonu arba gauti SMS kreditą siūlo trys bendrovės: SMSPinigai, SMSCredit (dabar Vivus Finance) ir Moment Credit.