PajamosPaskolos be pajamų

Gauti paskolą be pajamų yra neįmanoma, nes kreditoriai privalo užtikrini, kad vartojimo kreditus gautų tik mokūs, pastovias pajamas galintys įrodyti asmenys. Jei asmuo neturi pajamų iš darbo santykių (negauna atlyginimo), bet gauna kitas pajamas (individualios veiklos, verslo, nuomos, autorinių sutarčių ir t.t.), tuomet galimybių pasiskolinti yra. Tačiau negaunant jokių pajamų arba jas gaunant neoficialiai – paskola suteikta nebus.

Paskolos neturint darbo?

Paskolos be pajamųSamdomo darbo nedirbantis asmuo gali neturėti pajamų iš darbo santykių, bet vis tiek gauti individualios veiklos pajamas, pajamas pagal autorystės sutartis, pajamas iš verslo ir kt. Priimant sprendimą suteikti ar nesuteikti paskolą, dalis kreditorių vertina ir tokias pajamas. Tačiau reikia turėti omenyje, kad net jei kreditorius sutinka įvertinti tokias pajamas, dėl mažesnio jų apibrėžtumo ir didesnio nestabilumo, jiems yra taikomi aukštesni standartai. Taip pat svarbu, kad pajamos būtų oficialiai deklaruotos ir matomos Sodros, VMI ir kitose sistemose bei banko išrašuose.

Paskolos be oficialių pajamų yra teisiškai apribotos. Tai reiškia, kad paskolos davėjas negali suteikti paskolos asmeniui, kuris negali įrodyti savo pajamų. Užsienyje ir Lietuvoje nelegaliai dirbantys asmenys bei savo pajamų oficialiai nedeklaruojantys piliečiai pasiskolinti iš Lietuvos banko prižiūrimų kreditorių negalės.

Svarbu: jei jau turite įsipareigojimų ir paskolos be pajamų ieškote todėl, kad praradote darbą ir savo pajamas, rekomenduojame kreiptis į turimas paskolas išdavusius kreditorius ir derėtis dėl situacijos sprendimo (įmokų atidėjimo, refinansavimo ar pan.).

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasiskolinti be oficialiai deklaruotų pajamų yra neįmanoma. Paskolos paraiškos teikėjas turi įrodytu gaunamas pajamas, pvz. valstybės išmokas, verslo pelną, pajamas iš individualios veiklos ir kt.

Minimalių pajamų dydis paskolai gauti priklauso nuo turimų įsipareigojimų ir kreditoriaus keliamų reikalavimų.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite