PajamosPaskolos be pajamų

Paskolos be pajamų yra vienos sunkiausiai gaunamų paskolų. Bedarbiai gali pasiskolinti, jei turi kitų pajamų šaltinių, ne tik susijusių su darbo santykiais. Tai gali būti individuali ar verslo veikla, nuomos sutartys ar renta. O gauti paskolą be pajamų yra sudėtinga, nes oficialūs kreditoriai privalo užtikrini, kad vartojimo kreditus gautų tik pastovias pajamas galintys įrodyti asmenys.

FinBee

Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

Paskolos be pajamų yra labai panašios į paskolas bedarbiams: abiem atvejais norima pasiskolinti neturint pastovių iš oficialių darbo santykių gaunamų pajamų. Bedarbiams gali būti sudėtinga gauti paskolą dėl minėto įstatymo. Pagal jį vartojimo kreditai gali būti išduodami tik turint pastovias pajamas, kas dažnai yra tolygu pastoviai darbovietei. Neturint darbo, paskola gali būti neišduota.

Tiesa, gali būti atsižvelgta į gaunamas nedarbo išmokas ir kitas pašalpas. Todėl nepaisant pajamų statuso, paskolos nedirbantiems vis tiek yra prieinamos. Paskolos be oficialių pajamų – sunkiau.

Puslapis atnaujintas: 2022-06-27.

BedarbiaiPaskolos be pajamų neturint darbo

Paskolos be pajamųBedarbis yra asmuo, kuris neturi pastovios darbo vietos. Tačiau tai nereiškia, kad jie neturi kitų pajamų. Be jau minėtų valstybės išmokų, nedirbantis asmuo gali gauti individualios veiklos pajamas, pajamas pagal autorystės sutartis, pajamas iš verslo ir kt. Svarbu, kad pajamos būtų oficialiai deklaruotos ir matomos Sodros, VMI ir kitose sistemose bei banko išrašuose.

Paskolos be oficialių pajamų yra teisiškai apribotos. Tai reiškia, kad paskolos davėjas negali suteikti paskolos asmeniui, kuris negali įrodyti savo pajamų. Užsienyje ir Lietuvoje nelegaliai dirbantys asmenys bei savo pajamų oficialiai nedeklaruojantys piliečiai pasiskolinti iš Lietuvos banko prižiūrimų kreditorių negalės.

Sunku pasiskolinti ir bedarbiams, kurių pajamos yra ribotos ir apsiriboja valstybės išmokomis, pensija ar panašiomis pajamomis. Teisiškai tokie asmenys gali gauti paskolą be pajamų iš darbo santykių, bet paskolos suma gali būti smarkiai apribota. Dar sunkiau gauti paskolą be pajamų minėtame kontekste yra jei turima bloga kredito istorija ar įsiskolinimai. Tačiau jei turite pajamų, nėra problemos gauti paskolą turintiems skolų ar paskolą su bloga kredito istorija. Kitu atveju, rekomenduojama ieškoti greitos paskolos su akcijomis, kurios sumažintų palūkanų mokėjimus ir taip galėtų padidinti leistiną pasiskolinti sumą.

AkcijosKreditai be pajamų ir paskolų akcijos

Norint gauti paskolą be pajamų geriausia yra ieškoti įvairių paskolos akcijų. Tam yra labai paprasta priežastis: gauti tokias paskolas yra lengviausia. Pagrindinė priežastis kodėl gali būti atsisakyta išduoti paskolą vartotojui yra per didelė tikimybė, kad ji nebus grąžinta laiku. Tokiais atvejais įprastai yra siūloma pasiskolinti su didesne palūkanų norma. Bet greitųjų kreditų tiekėjai tokio pasirinkimo neturi, nes jų palūkanų ir taip yra praktiškai aukščiausios, kokios gali būti pagal įstatymą. Todėl tokiais atvejais kreditoriams nebelieka nieko kito kaip tik atsisakyti suteikti paskolą.

Greitieji kreditai be pajamų išsiskiria tuo, kad paraiška jiems gauti gali būti atmesta, kai kitais atvejais būtų pasiūlytos tik didesnės palūkanos. Bet svarbi tokių kreditų ypatybė yra konkurencija tarp kreditorių. Ji garantuoja, kad potencialūs paskolų gavėjai sulauks nuolatinių akcinių paskolos pasiūlymų.

Greitųjų kreditų bendrovės, norėdamos patraukti vartotojus į savo pusę, yra priverstos pasiūlyti išskirtines skolinimosi sąlygas, kurios dažnai pateikiamos kredito akcijų formoje. Todėl vartotojams yra siūloma pirma paskola nemokamai, kuri leidžia pasiskolinti be palūkanų. Tokios paskolos visuomet turės didesnius šansus būti grąžintos ir todėl yra suteikiamos paprasčiau. Todėl geriausia skolintis būtent paskolas su akcijomis, nes tokiu atveju turėsite geriausius šansus gauti paskolą be pajamų. Tai turėtų padėti greičiau išspręsti susidariusias finansines problemas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas be pajamų

Pasiskolinti be oficialiai deklaruotų pajamų yra neįmanoma. Paskolos paraiškos teikėjas turi įrodytu gaunamas pajamas, pvz. valstybės išmokas, verslo pelną, pajamas iš individualios veiklos ir kt.

Minimalios pajamos paskolai gauti – 257 eurai grynųjų pajamų per mėnesį.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite