Apie mus

Kas mes tokie?

Puikipaskola.lt yra greitųjų kreditų bei kitų paskolų palyginimų puslapis. Čia galite sužinoti geriausiai Lietuvoje įvertintų greitųjų kreditų bendrovių siūlomų paskolų sąlygas bei jas palyginti tarpusavyje. Puslapyje pateikiama ne tik bendrinė informacija, tačiau ir labiau specifinė informacija apie siūlomas akcijas bei mokesčius. Pateiktų pasiūlymų sąlygas yra nuolatos atnaujinamos.

Veiklą pradėję 2017 metais, nuo 2018 metų vasaros pradėjome teikti ne tik greitųjų kreditų, bet ir kitų paskolų palyginimas.

Nuo 2022 metų vasaros puslapis visiškai atsinaujino ir dabar lankytojams gali pasiūlyti dar daugiau funkcionalumo ir patogumo siekiant savo tikslų.

PuikiPaskola.lt

Kaip mes uždirbame?

Visa mūsų pateikta informacija, analizės ir rekomendacijos yra visiškai nemokamos. Mūsų pateikiama informacija yra tiksli ir remiasi viešai prieinamuose šaltiniuose pateiktais duomenimis.

Mes uždirbame iš partnerystės programos, bendradarbiaudami su kredito davėjais. Mes gauname atlygį (komisinį mokestį) už kiekvieną klientą, kuris pasinaudoja kredito davėjo paslaugomis paspaudęs mūsų puslapyje pateiktą rekomendacinę nuorodą. Tai - neįtakoja galutinės kredito kainos, tačiau gali įtakoti mūsų pateikiamą kredito davėjo vertinimą ar jo įtraukimą į palyginimą.