Be palūkanųPaskolos be palūkanų

Paskolos be palūkanų yra pigiausias įmanomas būdas pasiskolinti. Tai yra paskolų akcija, kuri dažniausiai taikoma naujiems klientams, kai paskolos gavėjui nereikia mokėti palūkanų. Kreditai be palūkanų šiuo metu suteikiami kelių kreditorių, kurie siūlo skirtingas sąlygas tokiai akcinei paskolai gauti. Žemiau pateikiame visus šiuo metu Lietuvoje nemokamas paskolas siūlančius kredito davėjus.

smspinigai

Paskolos be palūkanų gali būti skirstomos į skirtingas kategorijas. Kiekviena iš jų turi savo sąlygas, kurios skiriasi vienos nuo kitų. Gauti tokią paskolą siekiantys asmenys turėtų gerai įvertinti siūlomas sąlygas, kad nepasiskolintų tokiomis sąlygomis, kurios jam nepriimtinos ir kurių jis nenorėjo. Kreditus be palūkanų galima skirstyti į šiuos akcijos pasiūlymų tipus:

  • pirma paskola nemokamai;
  • nemokama paskola;
  • paskola be pabrangimo.

Tai yra trys panašūs, bet kiek skirtingi paskolų akcijos pasiūlymai, kurie leidžia gauti pigesnę paskolą, nei skolinantis be akcijos. Tačiau jei gauti nemokamą paskolą yra viena, tai pasiskolinti be pabrangimo – kiek kitokio tipo akcija. Be to, gali skirtis ir kiekvienos iš šių akcijos tipų pasiūlymų sąlygos. Suprasdami šiuos skirtingus paskolų be palūkanų pasiūlymus ir jų sąlygų skirtumus, kiekvienas paskolos gavėjas galės gauti pigiausią įmanomą paskolą ir nepasiskolinti taip, kad tektų nusivilti.

Puslapis atnaujintas: 2023-04-18.

PirmaPirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamaiPirmas kreditas nemokamai yra dažniausiai taikoma paskolos be palūkanų akcija. Ją taiko greitųjų kreditų bendrovės, siūlydamos pasiskolinti naujiems klientams, kurie skolinasi pirmą kartą. Visais atvejais tokios akcijos sąlygos yra vienodos: pirma paskola nemokamai suteikiama asmenims, kurie niekada nepateikė paskolos prašymo akciją siūlančiam kreditoriui arba kurių prašymas niekada nebuvo patenkintas. Akcija taikoma tik pirmai paskolai ir tik pirmą kartą paskolą gaunantiems klientams.

Greitasis kreditas, kuriam taikomos akcijos sąlygos turi iš anksto numatytas maksimalias kredito sumos ir termino vertes. Tai – iki 1 000 eurų vertės paskola, kurios sutartis sudaroma iki 1 metų laikotarpiui. Skolinantis didesnę sumą ar ilgesniam terminui, paskolos gavėjui bus taikoma įprasta kainodara net jam skolinantis pirmą kartą.

Pirmos paskolos nemokamai akciją beveik visada taiko tik greitųjų kreditų bendrovės ir tik mažesnės vertės vartojimo kreditams. Šiuo metu tokią akciją siūlo SMSPinigai, Paskolos.lt ir Paskolų klubas. Pastarasis tokią akciją paskolai iš žmonių šiuo metu taiko pirmą kartą.

NemokamaiNemokamos paskolos

Paskolos be palūkanųPasiskolinti nemokamai taip pat gali tik pirmą kartą paskolos paraišką akciją siūlančiam kreditoriui pateikiantis asmuo. Nemokamos paskolos sąlygos yra beveik visada atitinkančios aukščiau aptartos pirmo kredito nemokamai akcijos sąlygas.

Nemokami kreditai taip pat gali būti tie, kurie yra išduodami be sutarties ar registracijos mokesčių. Kreditai be registracijos mokesčiai yra nemokami ta prasme, kad nereikia mokėti sutarties sudarymo mokesčio, kurį taiko dauguma kredito davėjų. Šis mokestis gali būti didesnis nei taikomos palūkanos, todėl metinė palūkanų norma ne visada tinkamai atspindi kredito kainos. Todėl tiksliau ją vertinti pagal BVKKMN, kurią gali įtakoti nemokamos paskolos taikoma išlyga sutarties ar registracijos mokesčiui.

Taip pat nemokamomis paskolomis laikomos ir jau anksčiau aptartos paskolos be palūkanų, kuriomis gali būti taikomi visi kiti mokesčiai, bet netaikomi palūkanų mokėjimai. Kuris pasiūlymas vertingesnis priklausys nuo santykinio palūkanų ir kitų taikomų mokesčių dydžio ir kitų išlygų, numatytų akcijos sąlygose.

Be pabrangimoPaskolos be pabrangimo

Paskolos be pabrangimoDar viena susijusi akcija – paskolos be pabrangimo. Tai yra kreditas arba lizingas (pirkimas išsimokėtinai), kuomet įsipareigojimo sutarties sąlygose nurodoma, kad suteikiamas kreditas be pabrangimo. Mokilizingas siūlo lizingą be pabrangimo.

Tai taip pat gali būti paskolos, kurių palūkanų norma nekinta visą sutarties laikotarpį. Tai reiškia, kad pritaikyta metinė palūkanų norma bus išlaikoma fiksuota visą laiką, kol paskola bus aktyvi.

Galiausiai tai gali būti jau minėtos paskolos be palūkanų akcijos, kai asmuo gauna nemokamą paskolą ir jai nėra pritaikomos jokios palūkanų. Credit24 siūlo paskolos be palūkanų akciją, kurios metu 90 dienų nebus taikomos palūkanos, todėl visą 90 dienų laikotarpį bus taikomos paskolos be pabrangimo sąlygos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas be palūkanų

Paskola be palūkanų yra finansinis įsipareigojimas, kuris visą ar dalį sutarties laikotarpio leidžia paskolos gavėjui nemokėti palūkanų.

Nemokamas kreditas yra finansinis įsipareigojimas, kuris:

  • leidžia paskolos gavėjui nemokėti palūkanų arba;
  • leidžia paskolos gavėjui nemokėti sutarties sudarymo ar registracijos mokesčio;

Pirma paskola nemokamai yra paskolų akcija, kuri yra taikoma pirmą kartą kredito davėjui išduodant paskolą konkrečiam asmeniui, leidžiant jam pasiskolinti be palūkanų.

Šiuo metu (2022 m. birželio mėn.), paskolos be palūkanų akciją siūlo: SMSPinigai, Credit24, Mokilizingas, Paskolų klubas, Paskolos.lt.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite