Privatumas

Ši puikipaskola.lt privatumo ir slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta: 2022-06-24.

Asmens duomenų apsauga

Mūsų privatumo politika pilnai atitinka Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą (GDPR) Nr. 2016/679, kuris buvo galutinai patvirtintas 2018 metų gegužės 25 dieną išdėstytus reikalavimus. Mes:

  • renkame tik informaciją susijusią su slapukais (angl. cookies). Tai yra daroma norint užtikrinti kokybiškiausią Jūsų patirtį naudojantis puikipaskola.lt puslapio paslaugomis;
  • nerenkame jokios asmeninės informacijos susijusios su greitųjų kreditų suteikimu, bet nukreipiami Jus į mūsų partnerių, suteikiančių greituosius kreditus, svetaines;

Bet kokia kitokio pobūdžio informacija mūsų puslapyje nėra renkama. Visa asmeninės informacijos kontrolė priklauso konkrečiam asmeniui, kuriam ji priklauso.

Kas mes esame?

Puikipaskola.lt yra privačiai valdoma individualios veiklos pažymą turinčio fizinio asmens. Puikipaskola.lt tarpininkauja tarp greitųjų ir kitų paskolų ieškančių asmenų bei greitąsias ir kitas paskolas išduodančių bendrovių.

Puikipaskola.lt neišduoda jokių paskolų ir nereikalauja jokių asmeninių duomenų paskolai gauti ar bet kokiems kitiems tikslams. Tačiau bendradarbiaudama su trečiosiomis šalimis, puikipaskola.lt nukreipia lankytojus į kreditorių internetinius puslapius, kuriuose galima gauti norimą paskolą.

Kokius duomenis mes renkame?

Komentuodami lankytojai privalo nurodyti savo vardą arba slapyvardį bei elektroninio pašto adresą. Ši informacija yra laikoma puikipaskola.lt duomenų bazėje iki kol lankytojas pats ištrina arba paprašo ištrinti šią informaciją svetainės administratorių.

Puslapyje taip pat yra naudojami slapukai, kuriais siekiama pagerinti svetainės veikimą bei užtikrinti geriausią patirtį klientui. Tai yra trečiųjų šalių naudojami slapukai, kurie registruoja informaciją apie klientų veiksmus šiame puslapyje.

Ar mes dalinamės duomenimis su trečiosiomis šalimis?

Puikipaskola.lt tiesiogiai nesidalina jokia asmenine informacija su trečiosiomis šalimis. Tačiau bendradarbiaudama su greitųjų kreditų bendrovėmis, puikipaskola.lt naudoja slapukus, kurie leidžia registruoti lankytojų spustelėjimus ant išeinančių nuorodų į kredito bendrovių internetinius puslapius.

Kiek laiko yra saugomi jūsų duomenys?

Slapukų surinkta informacija yra saugoma tiek, kiek numato minėtieji reglamentai ir kiti susiję teisės aktai. Lankytojui paprašius ištrinti informaciją apie jį anksčiau – tai yra padaroma per 2 darbo dienas nuo prašymo pateikimo.

Slapukai jūsų kompiuteryje yra laikoma iki 30 dienų, nebent jie yra ištrinami pačio lankytojo, naudojant naršyklėje numatomas funkcijas.

Kaip su mumis susisiekti?

Turėdami bet kokių klausimų, su mumis susisiekti galite el. paštu: info@puikipaskola.lt arba telefonu: +37060436390.