Privatumas

Ši puikipaskola.lt privatumo ir slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta: 2023-10-01.

Asmens duomenų apsauga

Mūsų privatumo politika pilnai atitinka Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą (GDPR) Nr. 2016/679, kuris buvo galutinai patvirtintas 2018 metų gegužės 25 dieną išdėstytus reikalavimus. Mes:

  • renkame tik informaciją susijusią su slapukais (angl. cookies). Tai yra daroma norint užtikrinti kokybiškiausią Jūsų patirtį naudojantis puikipaskola.lt puslapio paslaugomis (žr. slapukų politiką);
  • nerenkame jokios asmeninės informacijos susijusios su greitųjų kreditų suteikimu, bet nukreipiami Jus į mūsų partnerių, suteikiančių greituosius kreditus, svetaines;

Bet kokia kitokio pobūdžio informacija mūsų puslapyje nėra renkama. Visa asmeninės informacijos kontrolė priklauso konkrečiam asmeniui, kuriam ji priklauso.

Slapukų politika

Naudojantis puikipaskola.lt svetaine, lankytojo kompiuteryje yra įrašomi slapukai, kurie leidžia svetainės valdytojams gauti statistinę informaciją apie lankytojus ir jų veiksmus svetainėje (įskaitant, bet neapsiribojant IP adresu, naršymo įrenginiu, naudojama naršykle, lokaciją ir kt.). Slapukai taip pat naudojami suasmenintai reklamai rodyti. 

Norėdami tvarkyti slapukus, galite tą padaryti apsilankę https://optout.aboutads.info puslapyje.

Norėdami tvarkyti slapukus, susijusius su Google Adsense ir susijusių trečiųjų šalių platformų suasmenintų reklamų rodymu, galite tą padaryti apsilankę https://myadcenter.google.com.

Kas mes esame?

Puikipaskola.lt yra privačiai valdoma individualios veiklos pažymą turinčio fizinio asmens. Puikipaskola.lt tarpininkauja tarp greitųjų ir kitų paskolų ieškančių asmenų bei greitąsias ir kitas paskolas išduodančių bendrovių.

Puikipaskola.lt neišduoda jokių paskolų ir nereikalauja jokių asmeninių duomenų paskolai gauti ar bet kokiems kitiems tikslams. Tačiau bendradarbiaudama su trečiosiomis šalimis, puikipaskola.lt nukreipia lankytojus į kreditorių internetinius puslapius, kuriuose galima gauti norimą paskolą.

Kokius duomenis mes renkame?

Komentuodami lankytojai privalo nurodyti savo vardą arba slapyvardį bei elektroninio pašto adresą. Ši informacija yra laikoma puikipaskola.lt duomenų bazėje iki kol lankytojas pats ištrina arba paprašo ištrinti šią informaciją svetainės administratorių.

Puslapyje taip pat yra naudojami slapukai, kuriais siekiama pagerinti svetainės veikimą bei užtikrinti geriausią patirtį klientui. Tai yra trečiųjų šalių naudojami slapukai, kurie registruoja informaciją apie klientų veiksmus šiame puslapyje (žr. slapukų politika).

Ar mes dalinamės duomenimis su trečiosiomis šalimis?

Puikipaskola.lt tiesiogiai nesidalina jokia asmenine informacija su trečiosiomis šalimis. Tačiau bendradarbiaudama su greitųjų kreditų bendrovėmis bei dalyvaudama Google Adsense reklamos programoje, puikipaskola.lt naudoja slapukus (žr. slapukų politika).

Kaip su mumis susisiekti?

Turėdami bet kokių klausimų, su mumis susisiekti galite el. paštu: info@puikipaskola.lt.