ŽmoniųPaskolos iš žmonių

Norite gauti paskolą iš žmonių? Nieko nuostabaus! Paskolos iš žmonių gali būti net iki kelių kartų pigesnės nei greitieji kreditai. Jų vidutinė palūkanų norma ir BVKKMN taip pat gali būti net keliais procentais mažesnės nei kitų finansinių įstaigų vartojimo paskolos. Skolintis iš žmonių – pigiausias pasirinkimas.

FinBee

BVKMN: nuo 15%
Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

Paskolu klubas

BVKMN: nuo 10%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 1 – 120 mėn.

Savy

BVKKMN: nuo 12.33%
Palūkanos: nuo 5%
Paskolos suma: 300 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 120 mėn.

Paskolos iš žmonių yra geriausia alternatyva greitiems kreditams ir vartojimo paskoloms, jei jūsų prioritetas yra mokėti kuo mažesnes palūkanas. Didelė investuotojų konkurencija investuojant į kiekvieną paskolos pasiūlymą garantuoja, kad paskola iš žmonių bus pigesnė už kitas paskolas ir kreditus.

Lietuvoje veikia trys didžiausių tarpusavio skolinimosi platformų operatoriai: Finbee, Savy ir Paskolų klubas. Jų pasiūlymus ir palyginimą matote aukščiau patalpintoje lentelėje. Jie užtikrina sklandų tarpininkavimą tarp paskolos gavėjų, kurie įprasta tvarka pateikia prašymą paskolai gauti ir paskolos davėjų, kurie šiuo atveju yra investuotojai, pasirinktinai investuojantys į kiekvieną iš platformos operatoriaus patvirtinamų prašymų paskolai gauti.

Puslapis atnaujintas: 2023-04-18.

Kaip gauti paskolą iš žmonių?

Paskolos iš žmoniųPaskolą iš žmonių, kaip ir kitas paskolas vartojimui, galima gauti internetu. Paskolos paraiškos teikėjas turi užpildyti tarpusavio skolinimosi platformos operatoriaus puslapyje esančią formą. Joje būtina nurodyti pagrindines paskolos sąlygas (paskolos sumą ir terminą) bei užpildyti visus kitus laukelius, kurių užpildymo reikalauja platformos operatorius. Tai yra finansinė ir kita susijusi informacija, kuri yra būtina operatoriui įvertinti paskolos gavėjo rizikos kategoriją / laipsnį bei padėti investuotojams apsispręsti dėl investavimo į paskolą ir galimos minimalios metinės palūkanų normos nustatymo.

Pateikus tokį pilnai užpildytą prašymą paskolai gauti vienam iš tarpusavio skolinimo platformų operatorių (jei nesate tikri dėl paskolos gavimo, galite paraišką pateikti visose platformose), sulauksite operatoriaus atsakymo. Finbee, Savy ir Paskolų klubas vadovaujasi panašiais vertinimo kriterijais dėl paskolos (ne)suteikimo.

Teigiamo atsakymo atveju, jūsų paskolos paraiška bus sukurta ir investuotojai galės varžytis investuodami į paskolą. Kuo geresnė jūsų paraiška, t.y. kuo mažesnė rizika yra susijusi su jūsų paskolos prašymu ir finansine padėtimi, tuo žemesnei rizikos kategorijai būsite priskirti. Tai užtikrins mažesnę palūkanų normą ir didesnį polinkį investuoti į jūsų paskolą. Tai taip pat leis jums tikėtis, kad paskolos suma bus pasiekta greičiau, o taip pat greičiau bus pervestos ir lėšos.

Kodėl paskolos iš žmonių yra pigesnės?

Paskolos iš žmonių yra pigesnės, nes priešingai kitoms paskoloms, žmonės skolina ne pavieniui, o per minėtąsias tarpusavio skolinimo platformas. Jose viena paskola yra išduodama daugiau nei vieno fizinio ar juridinio asmens. Į bet kurią platformoje pasiūlytą paskolos paraišką investuoja (ją finansuoja) bent keli (o dažnai ir daug daugiau) investuotojai. Tai leidžia diversifikuoti riziką, padidinti konkurenciją ir todėl pasiūlyti mažesnę minimalią metinę palūkanų normą.

Daug fizinių ir juridinių asmenų vienu metu dalyvauja tokios paskolos suteikime. Tai garantuoja, kad palūkanos mažės iki kol jos pasieks žemiausią įmanomą lygį. Tai priklauso nuo daugybės faktorių: paskolos sumos, rizikos, turimų įsipareigojimų, kredito istorijos ir t.t. Bet galutiniame rezultate paskolos iš žmonių vis tiek yra nepalyginamai pigesnės už greituosius kreditus ir bent vidutiniškai pigesnės už kitas vartojimo paskolas.

PrivalumaiPaskolos iš žmonių privalumai

Pigesnės paskolos

Pigesnės paskolos

Vertinant vidutines palūkanų normas bei BVKKMN, paskolos iš žmonių yra pigiausios tarp visų vartojimo paskolų.

Individualios sąlygos

Individualios sąlygos

Paskolos iš žmonių sąlygos yra pritaikomos individualiai. Geresnėje finansinėje padėtyje esantys žmonės galės pasiskolinti palankesnėmis sąlygomis.

Lanksčios sąlygos

Lanksčios sąlygos

Pasiskolinti per tarpusavio skolinimo platformas galima įvairiomis sąlygomis: nuo minimalios sumos iki tos, kuri siekia 30 000 eurų.

image

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas iš žmonių

Paskolos per tarpusavio skolinimo platformas gali būti išduotos per 1-4 darbo dienas ar ilgiau, priklausomai nuo jūsų norimų sąlygų ir rizikos kategorijos.

Paskolos iš žmonių yra išduodamos tarpusavio skolinimo platformų operatorių. Šiandien tokią veiklą vykdo Finbee, Savy ir Paskolų klubas.

Paskolos iš žmonių gali būti skirstomos į šias kategorijas: vartojimo paskolas, paskolas automobiliui, paskolas verslui ir paskolų refinansavimą.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite