Nuo 1990 iki 2022 metų iš Lietuvos emigravo per 9000 000 piliečių. Dažniausiai, žinoma, dėl noro susirasti geresnį darbą užsienyje. Norvegija, Anglija, Airija, Švedija – tai tik kelios valstybės, į kurios ieškoti geresnio darbo iškeliauja mūsų tautiečiai. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių šiems žmonėms gali prireikti pasiskolinti. 2022 metais egzistuojant tokiai galimybei yra pradedama ieškoti paskolų dirbantiems užsienyje.

Finbee
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

Todėl paskolos dirbantiems užsienyje ir paskolos emigrantams, kurie šiais 2022 metais gali laikinai neturėti darbo, yra labai paklausios. Jas gauti nėra sudėtinga, nes esant gerai ekonomei padėčiai, kreditoriai yra linkę lengva ranka išduoti tokias paskolas. Paskolos gyvenantiems užsienyje suteikimas gali priklausyti ir nuo kitų detalių, bet ten laikinai dirbantys gali drąsiai pasiskolinti Lietuvoje. 2022 metais tai yra dar labiau įprastas procesas nei anksčiau!

Nors detalės priklauso nuo konkrečios šalies, praktiškai nėra jokios valstybės, kuri neribotų paskolų išdavimo užsieniečiams. Bet kokiai paskolai gauti užsienietis privalo atitikti keletą esminių reikalavimų. Pradžiai jis privalo turėti legalų darbą toje šalyje, kurioje dirba. Tačiau ir to gali neužtekti, nes toks darbas turi garantuoti tam tikrą pajamų kiekį. Nors mums 1 500 eurų atlyginimas gali atrodyti didelis, užsienio kreditoriams tai gali būti per mažai, kad būtų galima kalbėti apie paskolos išdavimą. O jei to būtų maža, asmuo dar turi šalyje būti išgyvenęs nustatytą laikotarpį – dažniausiai keletą metų. Kai kurios valstybės yra ir dar griežtesnės – užsieniečiams paskolos apskritai nėra suteikiamos.

paskolos dirbantiems užsienyje

Tokiomis aplinkybėmis gauti paskolą užsienyje yra per daug sudėtinga. Net jei jūs atitinkate visus reikalavimus, kalbos ir kiti trikdžiai gali sukliudyti gauti kreditą. Tačiau net ir gavus jį, niekada negali žinoti ar tikrai jį gavai geriausiomis sąlygomis, nes nesuprantant kalbos – sunku palyginti skirtingus kreditorius. Tai gali būti ypatingai skausminga jei kalba eina apie greitųjų kreditų gavimą. Juk net ir menkiausias palūkanų skirtumas gali būti labai ženklus! Todėl emigrantams nėra kitos išeities, kaip dairytis atgal ir paskolos dirbantiems užsienyje ieškoti Lietuvoje.

Greitieji kreditai dirbantiems užsienyje suteikiami Lietuvoje

Mes esame įpratę, kad greitieji kreditai lietuviams yra suteikiami be didesnių problemų. Žinoma, kad reikia atitikti keletą įstatyme numatytų reikalavimų, tačiau juos atitikus – problemų kelyje praktiškai nebelieka. Bet retas iš mūsų susimasto apie tai ar kreditai gali būti suteikiami dirbantiems užsienyje.

greitieji kreditai emigrantamsAtsakymas yra labai paprastas – taip, bet su viena sąlyga. Ta sąlyga taip pat yra savaime suprantama. Norintys gauti paskolą Lietuvoje, bet dirbantys svetur, privalo turėti legalų darbą. Priešingu atveju kreditoriui jūs būsite bedarbis, nes sistemoje jis nematys jūsų pajamų. O kaip yra žinoma, gauti greitąjį kreditą bedarbiams gali būti keblu. Todėl pirmoji taisyklė yra tokia, kad jūs turite turėti legalų darbą ir legalias pajamas užsienyje. Turbūt neverta net sakyti, kad tos pajamos taip pat turi būti įformintos ir įregistruotos Lietuvoje. Kitaip tariant jas turi matyti Sodra iš kurios duomenis gauna kreditoriai.

Tačiau tos pajamos taip pat turi būti pakankamai didelės. Neužtenka tik turėti darbą ir gauti pajamas. Uždirbant per mažai kreditoriai įstatymiškai negalės jums suteikti paskolos. Tiesiog potencialios kredito įmokos negali būti didesnėje proporcijoje nei numatyta įstatyme. Be to norint gauti paskolą dirbant užsienyje būtina, kad didžioji dalis pajamų būtų laisvai disponuojamos. Tai reiškia, kad didžioji jų dalis privalo būti laisvos nuo finansinių įsipareigojimų.

2019 metais yra reali galimybė gauti paskolą ir iš užsienio kreditorių, tačiau jų reikalavimai yra kur kas didesni ir dauguma emigrantų net formaliai negalėtų jų atitikti ir gauti paskolos dirbantiems užsienyje.

Kokias paskolas gali gauti dirbantys užsienyje?

Atitikus visas iškeltas sąlygas (kurios dažniausiai yra identiškos toms, kurios iškeliamos dirbantiems Lietuvoje), jūs turite visas galimybes gauti paskolą. Apie kokių tipų paskolas eina kalba?

Jūs turėsite praktiškai identiškas sąlygas, kaip ir visi kiti. Jūs galėsite gauti vartojimo paskolą, būsto paskolą, paskolą būsto remontui ar paskolą automobiliui įsigyti ar įprastą greitąją paskolą. Kai kurie kreditoriai gali net būti linkę suteikti šias paskolas geresnėmis sąlygomis. Bet tam jūsų gaunamos pajamos turi būti pakankamai didelės bei turite turėti pakankamai aukštą stažą toje pačioje darbovietėje.

Būsto paskolos atveju jums galite tekti net ir atlikti pirmą kredito įnašą. Tai reiškia, kad reikės ne tik turėti aukštas pajamas, bet ir nemažai santaupų. Nuo būsto paskolos vertės priklausys ir šio įnašo dydis. Bet jis gali siekti net ir daugiau nei 10 000 eurų.

Su vartojimo paskola irgi gali būti sudėtinga. Mat ją reikia gauti iš banko, kas ne visada reiškia pavyks ją gauti internetu. O tai jau sukuria problemų (grįžimas į Lietuvą, dokumentų tvarkymas ir t.t.). Todėl tokios vartojimo paskolos emigrantams gali būti sunku gauti. Kita vertus, ieškant būsto paskolos į tėvynę grįžti vis tiek reikės, nes tokios paskolos internetu nėra suteikiamos.

Kaip ir visi kiti, besidarbuojantys emigrantai turi galimybę gauti ir paskolų refinansavimą. Kartais paskolos dirbantiems užsienyje gali ne tik padėti, bet ir pakenkti. Pavyzdžiui įsiskolinimų gali prisikaupti, o staiga praradus darbą ar sumažėjus pajamoms – tokia įsipareigojimų našta gali pasidaryti sunkiai pakeliama. Tokiais atvejais gali gelbėti refinansavimo paslauga.

Tiesa, ji gali būti suteikiama tik jei jūsų įsipareigojimai yra gauti Lietuvoje. Turint įsipareigojimų užsienyje gauti refinansavimą net jei jūsų pajamos yra pakankamai didelės – sunkiai įmanoma misija. Paprasčiausiai tokių skolų apjungimas į vieną būtų per daug sudėtingas kreditoriui. Tačiau kadangi ši paslauga dažniausiai yra derinama individualiai, neabejotinai parašykite kreditoriui ir pasiteiraukite apie tokią galimybę. Niekada negali žinoti kokio atsakymo galite sulaukti.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Viso įvertinimų: 6

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos dirbantiems užsienyje [2022]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.