UžsienyjePaskolos dirbantiems užsienyje

Kiekvienas emigrantas gali susidurti su situacija, kai prireikia paskolos dirbantiems užsienyje. Galima skolintis užsienio šalyje, tačiau dauguma emigrantų renkasi skolintis Lietuvoje. Emigrantai gali gauti vartojimo paskolą, paskolą automobiliui ar net būsto paskolą. Kad gauti paskolą dirbantiems užsienyje geriausiomis sąlygomis galite iš šiame puslapyje rekomenduojamų kreditorių.

Lietuvoje kiekvienas emigrantas, kuri dirba legaliai ir gali pagrįsti savo pajamas Sodros duomenimis, turės galimybę gauti paskolą. Išskyrus papildomas sąlygas būsto paskolos atveju, emigrantams yra taikomi identiški reikalavimai, kaip ir bet kuriam kitam Lietuvos piliečiui.

Atitikus numatomas sąlygas, paskolos dirbantiems užsienyje bus suteikiamos, o paskolos lėšos išmokamos tik į lietuvišką banko sąskaitą. Emigrantai galės gauti paskolą internetu, todėl turės galimybę pasiskolinti net gyvendami užsienyje ir negrįždami į Lietuvą. Tačiau nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruojant ne Lietuvoje, o užsienio valstybėje, gauti paskolą gali būti sudėtinga. Tokiais atvejais paskolos emigrantams lengviausia siekti šalyje, kurioje jie yra deklaravę savo nuolatinę gyvenamą vietą.

Dažniausiai dėl paskolos dirbantiems užsienyje kreipiasi ir ją lengviausiai gauna Anglijoje (UK), Norvegijoje, Airijoje, Švedijoje, Olandijoje ir Vokietijoje dirbantys Lietuvos piliečiai.

Kokias paskolas gali gauti dirbantys užsienyje?

Paskolos dirbantiems užsienyjeAtitikus visas iškeltas sąlygas (kurios, kaip minėjome, dažniausiai yra identiškos toms, kurios iškeliamos dirbantiems Lietuvoje), emigrantas turi visas galimybes gauti paskolą.

Emigrantas galės gauti vartojimo paskolą, būsto paskolą, paskolą būsto remontui ar paskolą automobiliui įsigyti ar įprastą greitąją paskolą. Visais atvejais, išskyrus finansavimą būsto įsigijimui, paskolos gavėjui bus taikomos standartinės sąlygos. Paskolos davėjai vertina ne kurioje šalyje asmuo turi darbo vietą, bet jo darbo stažą ir gaunamų pajamų dydį bei pastovumą. Lengviausiai internetu suteikiama vartojimo paskola dirbantiems užsienyje.

Kaip ir visi kiti, besidarbuojantys emigrantai turi galimybę gauti ir paskolų refinansavimą. Įsiskolinimų gali prisikaupti, o staiga praradus darbą ar sumažėjus pajamoms – tokia įsipareigojimų našta gali pasidaryti sunkiai pakeliama. Tokiais atvejais gali gelbėti refinansavimo paslauga.

Tiesa, paskolų refinansavimas dirbantiems užsienyje gali būti suteikiama tik jei jūsų įsipareigojimai yra gauti Lietuvoje. Turint įsipareigojimų užsienyje gauti refinansavimą net jei jūsų pajamos yra pakankamai didelės – sunkiai įmanoma.

Paskolų dirbantiems užsienio sąlygos

Vartojimo paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos įprastomis sąlygomis, o pinigai išmokami pagal tas pačias sąlygas. Tai reiškia, kad emigrantui yra būtina turėti banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, nes lėšos bus pervedamos tik į lietuvišką banko sąskaitą.

Emigrantui pasiskolinti automobiliui įsigyti galima. Bet prie jau minėtų keliamų sąlygų, automobilis galės būti įsigyjamas ir registruojamas tik Lietuvoje. Autolizingas dirbantiems užsienyje gali turėti dar daugiau papildomų sąlygų dėl kurių reikėtų kalbėti su konkrečiu kredutoriu.

Refinansavimas emigrantams suteikiamas, tačiau prie visų minėtų keliamų sąlygų reikia pridėti, kad visi turimi įsipareigojimai, kuriuos siekiama apjungti ir refinansuoti, privalo būti prisiimti Lietuvoje. Jei turite įsipareigojimų užsienyje, juos refinansuoti galėsite paskolų išdavimo šalyje.

You can Click edit/delete button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.With thousands of Flash Components, Files and Templates, Star & Shield is the largest library of stock Flash online. Starting at just $2 and by a huge community.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas dirbantiems užsienyje

Užsienyje dirbantys emigrantai turi atitikti tuos pačius reikalavimus, kaip ir kiti Lietuvos piliečiai, kurie nori pasiskolinti iš Lietuvos kreditorių:

• Lietuvos Respublikos pilietybė arba leidimas nuolat gyventi šalyje;
  • Minimalus 18 metų amžius;
  • Nuolatinė darbo vieta, kurioje pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 mėnesius iki paskolos prašymo užpildymo;
  • Ne daugiau nei 40% pajamų sudarančios skolos;
  • Lietuviška banko sąskaita.

Vartojimo, automobilio, būsto remonto, refinansavimo ir kitos tokio pobūdžio paskolos emigrantams suteikiamos įprastinėmis, visiems vienodai taikomomis sąlygomis.

Būsto paskolos emigrantams reikalauja papildomų žingsnių, kuriuos reikia suderinti su banku ar kredito unija, kuri finansuos būsto įsigijimą.

Kreditoriui gali reikėti pateikti:

• Darbo sutartį;
  • Banko sąskaitos išrašą;
  • Kitas pajamas įrodantys dokumentai (individualios veiklos sutartys ir kt.).

Ne, visos paskolos dirbantiems užsienyje, išskyrus būsto paskolas, yra suteikiamos be užstato, nebent užstato reikalavimas yra taikomas kreditoriaus visiems.