GreitosGreitos paskolos

Greitos paskolos yra naudingiausios, kai pinigų pavedimas į banko sąskaitą reikalingas labai greitai – per 15 minučių ir greičiau. Greitoji paskola tokį poreikį patenkina: paskolos davėjai siūlo paraišką užpildyti ir paskolą gauti internetu, o pinigus į greitos paskolos internetu gavėjo sąskaita įsipareigoja pervesti per 15 min. ar greičiau. Tai – patogiausias būdas pasiskolinti, o žemiau rasite geriausias greitas paskolas internetu siūlančias įmones.

FinBee

BVKMN: nuo 15%
Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

smspinigai

BVKMN: nuo 21.99%
Palūkanos: nuo 3.67%
Kredito suma: 100 – 5 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

mokilizingas

BVKMN: nuo 14.9%
Palūkanos: nuo 4.9%
Kredito suma: 300 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 72 mėn.

Lentelėje pateikiame mūsų manymu geriausius greitos paskolos variantus. Prie kiekvieno iš jų pateikiame minimalią metinę palūkanų normą, paskolos sumos ir laikotarpio sąlygų rėžius. Pagal tai galite nesunkiai pasirinkti paskolos davėją, kuris gali pasiūlyti tai, ko jums ir reikia. Visi mūsų siūlomi paskolos davėjai skolina internetu bei suteikia greitus kreditus, o tai užtikrina, kad greitą paskolą galėsite gauti skubiai.

InternetuGreitos paskolos internetu

Greitos paskolosPaskolos internetu yra patogiausias būdas pasiskolinti. Visai nesvarbu, kuri paskola jums domina. Vartojimo paskolos, greitieji kreditai ir net paskolos automobiliui, bei kitos finansinės paslaugos dabar gali būti suteikiamos internetu, neiškeliant kojos iš namų.

Tai reiškia, kad gauti paskolą internetu gali ne tik tie, kuriems reikia skubios paskolos smulkiems poreikiams patenkinti. Taip pat galima pasakyti, kad pasiskolinti internetu galima ne tik iš greitų kreditų bendrovių. Paskolas internetu suteikiamos ir bankų, ir kredito unijų, ir kitų įmonių, kurios užsiima pinigų skolinimu. Tad akivaizdu, kad visos paskolos internetu yra pasiekiamos kiekvienam klientui.

Tai nereiškia, kad kiekvieną iš jų galėsite gauti vienodai greitai. Tik skubios paskolos nedidelėms išlaidoms gali būti paimtos per 15 minučių. Kitais atvejais, kai reikia pasiskolinti daugiau pinigų (pvz. automobiliui įsigyti), paskolos išdavimas gali užtrukti kelias darbo dienas ar net ilgiau nei savaitę. Bet visais atvejais, viską galite susitvarkyti internetu: nuo paraiškos užpildymo, išsiuntimo ir pasirašymo iki dokumentų pateikimo.

NaudosKuo naudingos greitos paskolos?

Skolinimasis internetu

Visos greitos paskolos yra imamos ir išduodamos internetu. Internete galite pasitikrinti sąlygas, pateikti prašymą ir dokumentus bei pasirašyti sutartį.

Daug galimybių pasiskolinti

Greitą paskolą galite gauti ir internetu, ir kitais būdais. Galite apsilankyti paskolos davėjo skyriuje, pasinaudoti Perlo terminalais bei kitais kreditoriaus numatytais būdais.

Greitas bankinis pavedimas

Gauti greitą paskolą per 15 min. yra labai paprasta. Jūs pateikiate prašymą paskolai gauti, ji yra įvertinama ir galiausiai pasirašoma. Viskas, įskaitant bankinį pinigų pavedimą, užtrunka labai trumpai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie greitas paskolas

Greita paskola yra nedidelės vertės paskola, kuri pasižymi trumpu pinigų pervedimo terminu. Beveik visuomet terminas tarp sutarties pasirašymo ir pinigų pervedimo yra trumpesnis nei 15 minučių. Greitoji paskola pasižymi ir viso paskolos gavimo proceso paprastumu ir trumpumu.

Greitą paskolą gali gauti visi, kurie atitinka paskolos gavėjui taikomus reikalavimus dėl turimų įsipareigojimų kiekio. Jie numato, kad greitą paskolą gali gauti visi, kurių įsipareigojimai neviršija 40% grynųjų pajamų (pajamų „į rankas”).

Turint daugiau įsipareigojimų, įsiskolinimų ar pradelstų mokėjimų, siūlo kreiptis dėl paskolos turintiems skolų arba refinansavimo.

Greitųjų paskolų bendrovės greitą paskolą jos gavėjui perveda per 15 minučių.

Greitos paskolos turi skirtingas palūkanų normas, kurios kinta nuo pasirinkto kredito davėjo ir paskolos skaičiuoklėje bei prašyme paskolai suteikti pasirinktų sąlygų. Tokių paskolų metinė palūkanų norma gali prasidėti nuo beveik 4% ir pasiekti daugiau nei 70% metinių palūkanų.

Visas greitas paskolas galima gauti internetu. Kitos išdavimo sąlygos priklauso nuo kreditoriaus. Pasiskolinti galima tikėtis partnerių įmonėse, Paypost skyriuose, Perlo terminaluose.