SkolosPaskolos turintiems skolų

Jei jūsų įsipareigojimai nėra per daug dideli, o pajamos – pakankamai didelės, tuomet paskolos turintiems skolų davėjų galite surasti. Išsirinkę tokį kreditorių galėsite gauti vartojimo paskolą ar refinansavimą, priklausomai nuo konkrečios jūsų situacijos ir kreditoriaus atliekamo mokumo vertinimo. Svarbu neturėti pradelstų mokėjimų ir įsiskolinimų, kurie būtų oficialiai įregistruoti ir įtraukti į jūsų kredito istoriją.

Pagrindinė paskolų turintiems įsipareigojimų forma – paskolų refinansavimas. Tokios paskolos ypatingos tuo, kad jos gali nepabloginti asmens finansinės situacijos, o priešingai – ją pagerinti. Tinkamai panaudojus refinansavimo paskolą, kitų įsipareigojimų turinys skolininkai gali panaudoti ją savo finansų stabilizavimui. Pigią paskolą, kurios palūkanų normą ir BVKKMN yra mažesnės nei kitų turimų įsipareigojimų, skolininkas gali panaudoti padengti skolas, kurios yra brangesnės, t.y. turi aukštesnę palūkanų normą ir BVKKMN.

Taip gali būti sumažinti turimi įsipareigojimai bei jų santykis su pajamomis. Tai gali leisti gauti greitą kreditą ar kitą paskolą, kurios nebuvo galima gauti dėl 40% pajamų viršijančių įsipareigojimų.

Puslapis atnaujintas: 2023-04-18.

Kaip ir kurKaip ir kur gauti paskolą turint skolų?

Paskolos turintiems skolųJei turimą skolų, dažnai svarstomas dar vienos paskolos klausimas. Net jei su kredito mokėjimais viskas yra tvarkoje, pasiskolinti dar kart gali prireikti dėl visai kitų priežasčių.

O kaip lengviausią gauti tokią paskolą? Atsakymas yra labai paprastas: jei kredito mokėjimai nesudaro didelės dalies gaunamų pajamų (<40%) ir nėra turima pradelstų kredito įmokų, tuomet paskolos turintiems skolų gali būti išduotos tipiniu būdu ir atitikdami kitus reikalavimus.

Na, o jei atsitinka taip, kad jūsų skolos yra tokios didelės, kad jų įmokos yra didesnės nei minėta dalis pajamų, tuomet pagelbėti gali tik refinansavimas ir dažniausiai tik dėl paskolos sutarties sąlygų pakoregavimo susitariant individualiai su esamas paskolas išdavusiomis įstaigomis. Pertvarkydamas jūsų mokėjimų grafiką, jis gali sumažinti vienam mėnesiui tenkančių mokėjimų dalį nuo jūsų pajamų. Daug priklauso ir nuo kitų aplinkybių į kuriuas atsižvelgs kreditorius. Pavyzdžiui, nuo kredito istorijos, bendros finansinės padėties, kitų mokumą įtakojančių veiksnių.

ĮsiskolinimaiPaskolos įsiskolinusiems

Paskolos, skolos, įsipareigojimai, įsiskolinimai ir antstoliai – skirtingi dalykai. Pirmieji trys nereiškia nieko ypatingo: pasiimti paskolą ir turėti tokio tipo skolą (įsipareigojimą) nėra finansinis minusas, kuris pats iš savęs trukdytų jums pasiskolinti. Palyginimui, paskutinieji du – gali.

Todėl skiriasi ir paskolų davėjų požiūris į šias kategorijas klientų. Gauti paskolą turintiems skolų nėra sudėtinga, jei įsipareigojimai nėra per dideli. O įsiskolinimai reiškia, kad tos skolos jau yra per didelės ir/arba yra registruotų pradelstų kredito įmokų. Todėl į įsiskolinusius klientus kreditoriai žiūri kitaip, o tai reiškia, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims nėra suteikiamos.

AntstoliaiPaskolų suteikimas turintiems antstolių

Net ir turint ilgalaikių įsipareigojimų – jei jie nėra per daug dideli – gauti papildomą kreditą ar refinansavimą nėra neįmanoma. Tačiau antstoliai – kiek kita istorija. Jei jūsų įsipareigojimai buvo perduoti antstoliams, gauti paskolą ar refinansuoti antstolius ar kitus įsipareigojimus yra neįmanoma.

PagalbaKita pagalba turintiems skolų

Pagrindinė pagalba turintiems skolų – refinansavimas. Juo pasinaudojus galima refinansuoti greitus kreditus, vartojimo paskolas ir daugumą kitų įsipareigojimų. Refinansavimas sumažins įsipareigojimų sukeliamus neigiamus finansinius padarinius, priderins juos prie pasikeitusių finansinių aplinkybių ir sumažins jų kainą. Bet refinansavimas – tiek viena iš pagalbos turintiems skolų formų.

Pagalba turintiems skolų gali būti suteikta ir kitomis formomis. Pavyzdžiui, finansinio raštingumo paskaitomis ar kitomis jo skatinimo formomis, kurios padėtų priimti teisingesnius finansinius sprendimus. Taip galima išspręsti skolų ir įsiskolinimų problemą bei padėti pamatus tam, kad tokios problemos nebepasikartotų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas turintiems skolų

Paskolą turintiems skolų gali gauti asmenys, kurių finansiniai įsipareigojimai nėra didesni nei 40% jų gaunamų pajamų ir kurie neturi pradelstų mokėjimų.

Ne, paskolos suteikiamos tik tais atvejais, kai asmuo vienoje darbovietėje yra nepertraukiamai išdirbęs bent 4 mėnesius arba turi kitų nuolatinių pajamų.

Taip, kadangi refinansavimas sumažina įsipareigojimų ir pajamų santykį, atsiranda galimybė pasiskolinti papildomai.

Ne, paskolos su pradelstais mokėjimais negali būti suteikiamos.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite