SkolosPaskolos turintiems skolų

Jei jums kyla klausimas, kur gauti paskolą turint skolų – apsilankėte ten, kur reikia. Ne visos įmonės skolina įsiskolinusiems. Bet jei jūsų įsipareigojimai nėra per daug dideli, paskolos turintiems skolų davėjų tikrai surasite. Išsirinkę tokį kreditorių galėsite gauti vartojimo paskolą, refinansavimą ar paskolą skoloms, pradelstiems mokėjimams, antstoliams ar kitiems įsipareigojimams padengti. 

FinBee

BVKMN: nuo 15%
Palūkanos: nuo 7%
Kredito suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

mokilizingas

BVKMN: nuo 14.9%
Palūkanos: nuo 4.9%
Kredito suma: 300 – 15 000 EUR
Laikotarpis: 6 – 72 mėn.

Manopaskola

BVKMN: nuo 9.93%
Palūkanos: nuo 9%
Kredito suma: 500 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 84 mėn.

Paskolu klubas

BVKMN: nuo 10%
Palūkanos: nuo 5%
Kredito suma: 100 – 30 000 EUR
Laikotarpis: 1 – 120 mėn.

smspinigai

BVKMN: nuo 21.99%
Palūkanos: nuo 3.67%
Kredito suma: 100 – 5 000 EUR
Laikotarpis: 3 – 72 mėn.

Paskolos turintiems skolų ypatingos tuo, kad jos gali nepabloginti asmens finansinės situacijos, o priešingai – ją pagerinti. Tinkamai panaudojus tokią paskolą, kitų įsipareigojimų, įsiskolinimų ar net antstolių turinys skolininkai gali panaudoti ją savo finansų stabilizavimui. Pigią paskolą, kurios palūkanų normą ir BVKKMN yra mažesnės nei kitų turimų įsipareigojimų, skolininkas gali panaudoti padengti skolas, kurios yra brangesnės, t.y. turi aukštesnę palūkanų normą.

Taip gali būti sumažinti turimi įsipareigojimai bei jų santykis su pajamomis. Tai gali leisti gauti greitą kreditą ar kitą paskolą, kurios nebuvo galima gauti dėl 40% pajamų „į rankas” viršijančių įsipareigojimų.

Puslapis atnaujintas: 2023-04-18.

Kaip ir kurKaip ir kur gauti paskolą turint skolų?

Paskolos turintiems skolųJei turite skolų ar net įsiskolinimų, kurių nepavyksta padengti, dažnai svarstomas dar vienos paskolos klausimas. Net jei su kredito mokėjimais viskas yra tvarkoje, pasiskolinti dar kart gali prireikti dėl visai kitų priežasčių. Dėl tų priežasčių gausos paskolos turintiems skolų yra paklausesnės nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

O kaip lengviausią gauti tokią paskolą? Atsakymas yra labai paprastas: jei kredito mokėjimai nesudaro didelės dalies gaunamų pajamų (<40%), tuomet paskolos turintiems skolų gali būti išduotos tipiniu būdu ir atitikdami kitus reikalavimus, ją galėsite gauti greito kredito bendrovėse ar kitur.

Na, o jei atsitinka taip, kad jūsų skolos yra tokios didelės, kad jų įmokos yra didesnės nei minėta dalis pajamų, tuomet pagelbėti gali tik refinansavimas. Pertvarkydamas jūsų mokėjimų grafiką, jis gali sumažinti vienam mėnesiui tenkančių mokėjimų dalį nuo jūsų pajamų. O ją sumažinus pakankamai, galima gauti reikiamą kreditą, kuris neabejotinai aktualus turintiems skolų.

Daug priklauso ir nuo kitų momentų į kuriuos atsižvelgs kreditorius. Pavyzdžiui, nuo kredito istorijos. Tai nėra pats svarbiausias momentas, vertinant paraišką, bet kartais paskolos su bloga kredito istorija gali ir būti neišduotos. Kas yra paradoksalu, turint omenyje, kad įsiskolinimai yra svarbiau, bet jos vis tiek išduodamos. Bet tokia jau paslauga yra refinansavimas.

ĮsiskolinimaiPaskolos įsiskolinusiems

Paskolos, skolos, įsipareigojimai, įsiskolinimai ir antstoliai – skirtingi dalykai. Pirmieji trys nereiškia nieko ypatingo: pasiimti paskolą ar turėtų skolų nėra finansinis minusas, kuris pats iš savęs trukdytų jums pasiskolinti. Palyginimui, paskutinieji du – gali.

Todėl skiriasi ir paskolų davėjų požiūris į šias kategorijas klientų. Gauti paskolą turintiems skolų nėra sudėtinga, jei skolos nėra per didelės. O įsiskolinimai reiškia, kad tos skolos jau yra per didelės. Todėl į įsiskolinusius klientus kreditoriai žiūri atsargiau, o tai reiškia, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims yra suteikiamos imantis papildomų atsargumo priemonių.

Pagrindinis kreditorių siūlomas pasirinkimas ir pagrindinis įsiskolinusių asmenų pasirinkimas – paskolų refinansavimas. Tai – efektyviausia paskola įsiskolinusiems, kurią panaudojus efektyviai gali susimažinti turimų įsiskolinimų metinę palūkanų normą ir mėnesio įmoką.

AntstoliaiPaskolų suteikimas turintiems antstolių

Net ir turint ilgalaikių įsipareigojimų – jei jie nėra per daug dideli – gauti papildomą kreditą ar refinansavimą nėra neįmanoma. Tačiau antstoliai – kiek kita istorija. Čia gali įsipainioti ir teisiniai raštai, kurie gali apriboti galimybę skolintis. Tačiau daugeliu atveju antstoliai gali būti traktuojami, kaip bet koks kitas įsipareigojimas. Tokiais atvejais paskolos turintiems antstolių gali būti suteikiamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir kitiems klientams. Tai yra, jei antstoliai nėra per daug dideli ir kitaip jūsų finansiškai neapriboja, paskolą gauti jums turėtų pavykti.

Paskolos turintiems pradelstų mokėjimų – nepriklausomai ar jie susiję su antstoliais ar ne – taip pat yra išduodamos pagal tuos pačius kriterijus. Nors tai įeina į kreditoriaus vertinimą, kaip ir kredito istorija, tai tikrai neuždaro visų kelių norimai paskolai gauti.

Tačiau dėl konkrečių detalių visuomet yra naudingiausia pasitarti su pačiais kreditoriais. 

PagalbaKita pagalba turintiems skolų

Pagrindinė pagalba turintiems skolų – refinansavimas. Juo pasinaudojus galima refinansuoti greitus kreditus, vartojimo paskolas ir daugumą kitų įsipareigojimų. Refinansavimas sumažins įsipareigojimų sukeliamus neigiamus finansinius padarinius, priderins juos prie pasikeitusių finansinių aplinkybių ir sumažins jų kainą. Bet refinansavimas – tiek viena iš pagalbos turintiems skolų formų.

Pagalba turintiems skolų gali būti suteikta ir kitomis formomis. Pavyzdžiui, finansinio raštingumo paskaitomis ar kitomis jo skatinimo formomis, kurios padėtų priimti teisingesnius finansinius sprendimus. Taip galima išspręsti skolų ir įsiskolinimų problemą bei padėti pamatus tam, kad tokios problemos nebepasikartotų.

Taip pat galima pasinaudoti alternatyvaus finansavimo įmonių paslaugomis. Jos veikia panašiai kaip refinansavimas ir yra skirtos būtent su skolomis ir įsiskolinimais susidūrusiems asmenims.

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas turintiems skolų

Paskolą turintiems skolų gali gauti asmenys, kurių finansiniai įsipareigojimai nėra didesni nei 40% jų „į rankas” gaunamų pajamų.

Ne, paskolos suteikiamos tik tais atvejais, kai asmuo vienoje darbovietėje yra nepertraukiamai išdirbęs bent 4 mėnesius arba turi kitų nuolatinių pajamų.

Taip, kadangi refinansavimas sumažina įsipareigojimų ir pajamų santykį, atsiranda galimybė pasiskolinti papildomai.

Taip, paskolos su pradelstais mokėjimais gali būti suteikiamos, bet tai priklauso nuo kelių kriterijų: pačio paskolos davėjo vertinimo, pradelstų mokėjimų dydžio ir trukmės, ar jie yra registruoti išorinėse skolininkų duomenų bazėse ir t.t.

Sąrašą bendrovių, kurios suteikia paskolas turintiems skolų pateikiame puslapio viršuje.

Jei jūsų turimos skolos neviršija 40% pajamų, gauti paskolą galite bet kurioje jas suteikiančioje bendrovėje.

Jei jūsų turimos skolos viršija 40% pajamų, pasiskolinti galėsite tik ten, kur yra suteikiamas paskolų refinansavimas.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite