Paskola neišdirbus 4 mėnesių

Kreditoriai reklamuojasi, kad paskolas dabar išduoda greitai ir be nereikalingų klausimų. Jie aiškiai sako, kad internetu gauti paskolą galima kelių minučių bėgyje. Tai – didelis privalumas, kai reikia pasiskolinti greitai, kad viskas būtų paprasta, o pinigai banko sąskaitą pasiektų vos tik užpildžius ir pridavus reikiamus dokumentus bei išgirdus teigiamą atsakymą. Kaip ir kitos paskolos, paskolos bedarbiams ar paskola neišdirbus 4 mėnesių manytinai laikoma prie tų pačių standartų.

Bet šitie kreditoriai nepasako visko. Yra keletas dalykų, kuriuos jie suprantamai nutyli. Natūralu, juk visko į reklamas nesudėsi ir kiekvieno individualaus atvejo nenumatysi. Ir būtent todėl nereikėtų pasiduoti reklamų paviršutiniškumui: reikia suprasti, kad kiekviena situacija ir kiekvienas atvejis yra individualus. Todėl bendrovės tuos atvejus ir vertins individualiai, nepaisant visos automatizacijos, skaitmenizacijos ir reklamuojamo plataus priėjimo prie paskolų.

Paskola neišdirbus 4 mėnesių

Taip, gauti greitąjį kreditą galima labai greitai, bet tam būtina atitikti svarbias sąlygas. Kokios jos? Tai labai priklausys nuo jūsų pasirinkto kreditoriaus, nes kiekvienas iš jų taiko ne tik įstatyme įrašytus, bet ir savo sukurtus standartus, kurie „atsijoja“ didesnę ar mažesnę dalį norinčių pasiskolinti klientų. Bet jei pabandytume situaciją įvertinti bendrai, žiūrėti į vidutinę greitųjų kreditų bendrovę, mes galėtume išskirti tokius reikalavimus:

  • Žmogus privalo būti pilnametis.
  • Žmogus turi gauti pajamas.
  • Žmogus turi pastoviai gyventi Lietuvoje.
  • Žmogus neturi turėti pradelstų įmokų.

Tai yra standartinės sąlygos. Kiekviena bendrovė jas gali koreguoti. Pavyzdžiui, kai kurioms neužtenka, kad asmuo būtų pilnametis: jis turi būti bent 21 ar 24 metų amžiaus. Yra ir kitų detalių ir didesnių ar mažesnių sąlygų, todėl jūs visada išgirsite pagrįsta rekomendaciją prieš skolinantis susipažinti su konkretaus kreditoriaus skolinimo sąlygomis ir keliamais reikalavimais.

Šioje vietoje įdomu, kad tarp kai kurių kreditorių yra toks nerašytas reikalavimus būti išdirbus bent 4 mėnesius toje pačioje darbovietėje. Kai kurie iš jų reikalauja, kad žmogus apskritai turėtų darbą ir gautus pastovias pajamas, kurios būtų didesnės nei 230 eurų. O kai kurie ir į tai nekreipia didelio dėmesio bei gali pasiūlyti paskolas bedarbiams be jokių papildomų reikalavimų.

Nors pastarąsias paskolas galinčių pasiūlyti bendrovių nėra tiek jau daug, paskola neišdirbus 4 mėnesių yra suteikiama pakankamai plačiai, su sąlyga, kad yra gaunamos pajamos iš kitur. Jei atitinkate šiuos reikalavimus, jums tereikia išsirinkti vieną iš tokių bendrovių ir standartiniu būdu užpildyti paraišką paskolai gauti ir tuomet galite tikėtis, kad greitasis kreditas bus jūsų.

Priežastis, kodėl paskola neišdirbus 4 mėnesių gali nebūti išduoda ir kodėl toks reikalavimas yra keliamas yra susijęs su darbo pajamų stabilumu ir pastovumu. Išpildžius šį reikalavimą, kreditorius gali jaustis saugiau skolindama, nes jis gali pasitikėti jūsų gebėjimu išsaugoti savo darbo vietą bei iš to gaunamų pajamų stabilumu.

Kadangi neišdirbę numatyto laiko vis tiek turi darbo vietą, šansų gauti paskolą jie turi gerokai daugiau nei bedarbiai, kuriems kelią gauti paskolą užkerta dauguma kreditorių. Žinoma, visai kitaip jei bedarbiai pajamas gauna kitais būdais: pavyzdžiui, iš investicijų ar kitų šaltinių, kur pastovus samdomas darbas nėra reikalingas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-06-27.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Jolanta

Jolanta daug metų kaupė patirtį finansų ir greitųjų kreditų rinkoje. Ji yra dirbusi keliose greitųjų kreditų bendrovėse ir komerciniame banke, kas jai leidžia būti savo srities profesionale ir lydere. Jolantos pateikiami patarimai atspindi visą sukauptą patirtį, todėl kiekvienas galvojantis apie greituosius kreditus gali pasikliauti jos patarimais. Su Jolanta susisiekti galite šiuo el. paštu: puikipask@puikipaskola.lt