Paskolos pensininkams

Pensiją ar kitas valstybės išmokas gaunantys asmenys gali pasiskolinti tik tokiu atveju, jei atitinka visus Atsakingojo skolinimo nuostatų reikalavimus ir papildomas kreditorių numatytas sąlygas.

Paskolos pensininkams

Dažnas kreditorius turi numatęs papildomus apribojimus paskolos gavėjams. Vienas jų – amžiaus apribojimas, kai paskola nesuteikiama asmenims, kurie yra jaunesni arba vyresni nei numatyti amžiaus rėmai.

Svarbus kriterijus – amžius

Įstatymas neleidžia skolinti nepilnamečiams. Tačiau kai kurie kreditoriai reikalauja, kad paskolos gavėjas ne tik vyresnis nei 18 metų amžiaus, bet ir ne jaunesnis nei, pvz., 21 metų amžiaus. Taip pat gali būti numatomi ir maksimalaus skolininko amžiaus reikalavimas.

Tai – maksimalus amžius, kada vartojimo paskola gali būti suteikta. Įprastai tai yra 65-70 metų amžiaus riba. Žmonės perkopę šį amžių, jau nebegalės pasiskolinti. Tai – svarbiausia, kas apriboja paskolų pensininkams prieinamumą.

Pajamų dydžio svarba

Vertinant galimybes gauti paskolą, yra svarbus ir bendras pajamų dydis. Tai – vienas pagrindinių vertinimo kriterijų visais atvejais. Gaunant per mažas pajamas arba turint per daug įsipareigojimų lyginant su pajamomis, paskola nebus išduota nepriklausomai nuo kliento amžiaus.

Atsižvelgiama ir į kredito istoriją

Taip pat atkreipiamas dėmesys, kad kreditorius įvertins ne tik jūsų amžių ir gaunamas pajamas. Jis taip pat norės sužinoti kaip iki šiol tvarkėtės su savo kredito ir kitokiais mokėjimais. Tam jis patikrins jūsų asmeninę kredito istoriją. Todėl gali būti, kad dėl blogos asmens kredito istorijos, paskola jums nebus išduota net atitikus prieš tai aprašytus reikalavimus.

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Viso įvertinimų: 4