Paskolos su individualia veikla

Paskolų gali reikėti ne tik paprastiems dirbantiesiems. Paskolos vykdantiems individualią veiklą taip pat yra aktualios dėl tų pačių priežasčių. Mūsų šalyje yra manoma, kad jei kažkas nedirba samdomo darbo, tuomet jis yra „verslininkas”, o visi verslininkai yra turtingi ir jiems paskolų nereikia.

Toks požiūris yra akivaizdžiai klaidingas vien dėl to, kad verslo paskolos yra tiek pat paklausios, kiek greitos paskolos ar vartojimo kreditai. Vykdyti verslą pradedant nuo nulio ar jį plėsti vien tik iš gaunamo pelno ar apyvartinių lėšų yra sunkiai įmanoma. Todėl verslo subjektai ar juos valdantys individualūs asmenys labai dažnai kreipiasi į bankus ar kitus kreditorius dėl verslo paskolos.

Paskolos su individualia veikla

Tai yra dar aktualiai vykdantiems individualią veiklą, nes paskolos su individualia veikla užsiimantiems žmonėms yra dar paklausesnės. Taip yra todėl, kad jų veikla ir jos rezultatai dažnai yra mažiau prognozuojami ir ne tokie stabilūs kaip dirbant samdomą darbą ar turint realiai egzistuojantį verslą.

Priešingai nei gali pasirodyti, dažnai individualią veiklą vykdantys asmenys neturi didelių pajamų ir neatitinka to „verslininko” stereotipo, kuris yra gajus mūsų visuomenėje. Todėl paskolos su individualia veikla yra paklausios dar ir todėl, kad kartais dėl šio nestabilumo žmonės gali būti priversti pasiskolinti paprasčiausiam pragyvenimui. Juk visi tie šimtai tūkstančių individualia veikla užsiimančių žmonių tikrai nėra tokie turtingi ir negauna tokių pajamų, kad apie paskolas galėtų pamiršti amžiams.

Taigi, paskolos su individualia veikla yra paklausios, o jas gauti – paprasta. Iš tiesų, jei kalbėsime apie greitą kreditą, tuomet pasiskolinti internetu tokie asmenys gali taip pat kaip ir bet koks kitas asmuo – dirbantis ar ne. Jiems yra taikomi tie patys reikalavimai, kaip ir visiems kitiems, kurie kreipiasi dėl paskolos.

Tačiau dar yra ir paskolos skirtos individualiai veiklai. O tai jau visai kas kita, nes tokiu atveju yra skolinamasi ne asmeniniams poreikiams ar paprasčiausiam pragyvenimui, bet pačios veiklos plėtrai. Šiuo atveju, tokia paskola yra panašesnė į verslo paskolas nei į vartojimo kreditus, kurie yra skirti išimtinai asmeninių poreikių tenkinimui.

Kaip gauti paskolą individualiai veiklai?

Nors gali pasirodyti, kad paskolą individualiai veiklai vykdyti ar plėsti gauti yra sudėtinga, iš tiesų viskas yra labai paprasta. Jūs turite du kelius tokiai paskolai gauti.

Vienas iš jų yra paprastos, universaliems poreikiams skirtos paskolos panaudojimas jūsų verslo, t.y. individualios veiklos reikmėms. Tokiu atveju nėra svarbu ar mes kalbėsime apie greitąjį kreditą, vartojimo paskolą ar bet kokią kitą paskolą, kuri nėra sutarties sąlygomis surišta su konkrečiomis išlaidomis.

Jei norima pasiskolinti suma yra pakankamai nedidelė, o tokių paskolų palūkanos negąsdina, tuomet gauti paskolą individualiai veiklai tokiu būdu yra lengviausia. Jums tereikės standartiniu būdu pateikti paraišką, o gautus pinigus galėsite panaudoti kaip norite. Jei skolinsitės šiuo būdu, tai jūsų apie paskolos paskirtį ar individualią veiklą niekas net neklaus.

Kitas būdas yra kreiptis dėl verslo paskolos. Tiesa, kai kurie kreditoriai suteikia specialiai individualią veiklą vykdantiems asmenims skirtas paskolas. Bet pats principas iš tiesų yra vienodas kaip ir verslo paskolų bendrai. Šioje situacijoje jums reikės pateikti kažką panašaus į verslo planą bei detaliai aprašyti savo vykdomą veiklą ir planuojamų išlaidų paskirtį bei jų atsiperkamumą.

Tai – sudėtingesnis ir ilgesnis kelias iki paskolos, todėl tokios paskolos yra laikomos ilgalaikėmis. Siūlome juo pasinaudoti tais atvejais, kai reikalinga paskolos suma yra didesnė nei galima pasiskolinti per greitus kreditus arba kai pastarųjų palūkanų norma yra per didelė, kad pateisintų investiciją.

Tai yra du pagrindiai būdai, kaip gauti paskolą individualiai veiklai.

Paskolos su verslo liudijimu

Paskolos su verslo liudijimu

Paskolos su individualia veikla yra išduodamos labai panašiomis sąlygomis kaip ir paskolos su verslo liudijimu. Abiem atvejais žmonės vykdo veiklą, kuri nėra susijusi su samdomu darbu ir pajamos čia gaunamos ne iš darbo santykių, o iš kitur.

Iš esmės nėra didelio skirtumo su kokiu dokumentu skolinsitės: paskolos su verslo liudijimu yra suteikiamos taip pačiais principais kaip ir aukščiau aprašyta. Svarbiausia yra ne kurį dokumentą savo veiklai vykdyti naudojote, ne kaip teisiškai jį pagrindžiate, o kokias pajamas ir kiek stabiliai jūsų veikla generuoja.

Verslo liudijimas ir individualios veiklos pažyma yra labiau susijusi su kitais dalykais, kurie liečia mokesčius ir kitas teisines peripetijas. O kalbant apie galimybę gauti paskolą, tai tiek vienu, tiek kitu atveju atveju tą galėsite padaryti identiškais būdais be jokių esminių skirtumų kreditoriaus požiūryje į jus.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2023-04-19.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.3 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!