BedarbiamsPaskolos bedarbiams

Kai susiduriame su nedarbu, mums reikia finansinės pagalbos, todėl ieškome paskolos bedarbiams. Lietuvoje paskolos nedirbantiems pasiūlymų nėra daug, todėl pasiskolinti neturint darbo yra sunkiau, nei kitiems. Laimei, net ir bedarbiai gali gauti paskolą, nes kreditoriui yra svarbus kliento mokumas, kurį galite įrodyti net ir neturėdami darbo!

FinBee

Palūkanos: nuo 7%
Paskolos suma: 300 – 25 000 EUR
Laikotarpis: 12 – 84 mėn.

Paskolą nedirbantiems kai kuriais atvejais galima gauti lengviau nei paskolą be darbo stažo. Net jei žmogus turi darbą, bet neturi pakankamo darbo stažo, jam pasiskolinti gali būti sunkiau nei nedirbantiems. Todėl kartais gali būti aktualus ne kreditas bedarbiams, bet paskola neišdirbus 4 mėnesių. Ir vienu ir kitu atveju pasiskolinti darbo, stažo ar pajamų neturintiems asmenims yra sunkiau, nei kitiems.

Greitieji kreditai turi lengviausiai įgyvendinamus reikalavimus. Jie beveik niekada nėra sudėtingesni nei tie, kuriuos privalo taikyti kiekvienas vartojimo kredito davėjas. Todėl kreditai bedarbiams yra didžiausią pasisekimą turinti skolinimosi instrumentas. Jie taip pat turi ir didžiausią palūkanų normą, todėl greitieji kreditai bedarbiams turėtų būti imami tik išskirtinėse situacijoje (su sąlyga, kad toks kreditas nedirbantiems apskritai galės būti suteiktas).

Puslapis atnaujintas: 2022-06-27.

InternetuPaskolos be darbo stažo

Paskolos bedarbiamsPaskolos nedirbantiems suteikiamos lengviausiai, kai gavėjas turi kitų pajamų. Šiandien nėra būtina turėti darbą ir darbo stažą, kad gauti pajamų, kuriomis galima pagrįsti finansinio įsipareigojimo prisiėmimą. Paskola be pajamų – gaunama sunkiau.

Paskolos be darbo stažo turi panašias suteikimo sąlygas, kaip ir paskolos bedarbiams. Bent 4 mėnesių nepertraukiamas darbo stažas yra numatytas kaip vienas iš visų vartojimo kreditų reikalavimų. Tai reiškia, kad kiekvieno paskolą gauti pretenduojančio asmens darbo stažas yra vertinamas ne apskritai, bet atsižvelgiant tik į pastarąjį kelių mėnesių laikotarpį prieš paskolos paraiškos išsiuntimą. Darbo stažas gali būti nevertinamas, jei asmuo savo pajamas grindžia ne darbo santykiais. Tai reiškia, kad paskolą be darbo stažo lengviau gauti tiems, kurie gauna kitas pajamas (iš nuomos, individualios veiklos, pagal kitas ne darbo santykių sutartis).

Paskolos be darbo stažo, kaip ir paskolos bedarbiams, bus lengviausiai legaliai išduodamos tiems asmenims, kurie gauna kitas pajamas. Tuomet darbo turėjimas, darbo stažas ir pajamos iš atlyginimo nėra vertinamos ar nėra vertinamos taip griežtai.

DavėjaiPaskola bedarbiams ir be jokių registracijos mokesčių

Asmenys, kuriems reikalinga paskola bedarbiams dažnai ieško ir kito tipo paskolos: be registracijos mokesčių. Šitas mokestis iki šiol buvo taikomas dvejopai, todėl gali nurodyti į du skirtingus mokesčius:

  • vieno centro registracijos mokestį, kuris buvo naudojamas kaip tapatybės ir banko sąskaitos patvirtinimo pavedimas;
  • sutarties sudarymo / registracijos mokestį, kuris gali sudaryti nuo dešimtosios procento dalies iki kelių procentų visos paskolos sumos sumos ir yra įskaičiuojamas į BVKKMN.

Šiuo metu kreditoriai pereina nuo tapatybės ir banko sąskaitos patvirtinimo vieno centro registracijos mokesčio pavedimu prie tapatybės patvirtinimo Smart-ID programėlės pagalba. Todėl tikėtina, kad jei paskola bedarbiui bus suteikta, toks registracijos mokestis nebus taikomas.

Tuo tarpu sutarties sudarymo (registracijos) mokestis yra taikomas pagal kreditoriaus numatytą kainodarą. Jei jis yra taikomas visoms paskoloms, tai jis bus taikomas ir paskoloms nedirbantiems. Jei aktualu tokio mokesčio nemokėti, reikėtų pasirinkti skolintis iš kreditorių, kurie netaiko jokių sutarties registracijos mokesčių.

DavėjaiPatarimai norintiems gauti paskolą bedarbiams

Norintiems gauti paskolą nedirbantiems reikia nesukurti papildomų kliūčių sau, o tuo pačiu ir kreditoriui. Per daug neigiamų finansinių momentų gali dar labiau sumažinti ir taip menkus šansus pasiskolinti neturit darbo, pajamų ar darbo stažo.

Kad padidinti savo šansus gauti paskolą, rekomenduojame:

  • turėti nepriekaištingą kredito istoriją. Paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos, tačiau jei prie blogos kredito istorijos pridėsime darbo ar jo stažo neturėjimą, gali iškilti papildomų sunkumų pasiskolinti;
  • neturėti įsiskolinimų. Jei turite skolų, jums reikėtų galvoti ne apie kreditą, bet apie bandymą susitvarkyti sumažinti savo finansinius įsipareigojimus. Tą lengviausia padaryti su paskolų refinansavimu. Jis tuomet gali būti panaudotas ir paskolai turint skolų gauti.
  • turėti pagrindžiamas pajamas ne pagal darbo sutartį. Didžiausia tikimybė gauti paskolą bedarbiui, tai turėti kitų pajamų, kurių dydį ir legalumą galima įrodyti dokumentais.
Tai padidins jūsų šansus pasiskolinti, jei neturite darbo.

Dažniausiai užduodami klausimai apie

Ne, paskolos bedarbiams yra suteikiamos be užstato ir turto įkeitimo.

Dėl refinansavimo ir jo sąlygų yra tariamasi invidualiai. Ar bedarbis gali gauti refinansavimą dažnai priklauso nuo kitų faktorių: turimų įsiskolinimų, kredito istorijos, pajamų ne darbo sutarties pagrindu ir kt.

Jei bedarbis gauna teigiamą atsakymą dėl paskolos išmokėjimo, tuomet ji bus išduota per tą patį terminą, kuris yra numatomas kreditoriaus. Paskolos išmokėjimas gali svyruoti nuo 15 minučių iki kelių darbo dienų.

Vidutinė paskola bedarbiui turi aukštesnę nei vidutinę minimalią metinę palūkanų normą, o paskolos suma dažniausiai neviršija 2 000 eurų.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite