Paskolos nuo 18 metų

Lietuvoje paskolos nuo 18 metų yra suteikiamos įprastomis sąlygomis. Didžioji dauguma kreditorių aštuoniolikmečiams paskolas išduoda taip pat, kaip ir kitiems. Todėl jei ieškote tokios paskolos, tiesiog pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų kreditorių ir užpildykite paraišką tokiai paskolai gauti. Viskas!

Nors paskolos nuo 18 metų asmenims yra pakankamai įprastas reiškinys, gali būti kreditorių, kurie dėl tam tikrų priežasčių gali atsisakyti tą daryti. Kai kurie iš jų turi atskirus amžiaus cenzus. Kiti – nors ir formaliai asmenims nuo 18 metų skolina, tačiau turi reikalavimų, kurių tokio amžiaus žmonės dažniausiai negali patenkinti.

Pavyzdžiui, nors komerciniai Lietuvos bankai išduoda vartojimo paskolas visiems Lietuvos piliečiams nuo 18 metų, tačiau jų reikalavimai dažnam aštuoniolikmečiui yra per sudėtingi. Pavyzdžiui, bankas gali reikalauti, kad asmuo turėtų fiksuotas ir stabilias pajamas, kurios pagrįstų piliečio galimybes pasiimtą paskolą grąžinti laiku. Dėl šios ir kitų panašių priežasčių bankų suteikiami kreditai tokio amžiaus piliečiams yra nepasiekiami.

Paskolos nuo 18 metų

Be abejo, tas pats galioja ir paskolų be darbo stažo atveju. 2022 metais beveik bet kokio tipo paskolas galima gauti tik pagrindžiant savo pajamas ir/ar darbo stažą pastaruoju laikotarpiu. Tam yra išimčių, kurias aptarsime šiek tiek vėliau.

Žinoma, ar paskola nuo 18 metų bus išduota ar ne priklauso ir nuo norimos gauti paskolos tipo. Didesnės vertės, ilgalaikės paskolos beveik niekada nėra išduodamos tokio amžiaus asmenims, nes jų reikalavimai – didžiuliai. Dažniausiai jos reikalauja, kad būtų įkeistas turtas, ko tik į suaugusiųjų pasaulį įžengę jaunuoliai negali padaryti, nes paprasčiausiai nėra jo užgyvenę.

Tas pats galioja ir kitų didesnės vertės ir ilgesnės skolinimo trukmės paskolų atveju, pavyzdžiui, paskolų skoloms dengti. O ir be to, tokio amžiaus piliečiams neabejotinai aktualiau pirmieji kreditai, kurie turbūt nėra itin didelės vertės.

Tokiu atveju reikėtų kreiptis dėl greitojo kredito ten, kur tokių kreditų suteikimas yra bendrovės specializacija. Mažos vertės greitieji kreditai yra SMScredit bendrovės specializacija, todėl ieškantiems paskolos nuo 18 metų pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į šią bendrovę. Tai galėtų būti geriausias sprendimas, jei norimos paskolos suma yra ypač maža ir apsiriboja daugiausia keliais šimtais eurų. Tai yra viena iš kredito bendrovių, kuri dėl nedidelių išduodamų paskolų sumų turi mažiausiai reikalavimų norintiems gauti paskolą.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2023-04-19.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!