Paskolų klubas (AB „NEO finance“) yra vienas iš trijų Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų operatorių. Įmonė veikia ilgą laiką ir jau yra išdavusi daugiau nei dešimt tūkstančių paskolų. Paskolų klube galima rasti standartinį finansavimo pasirinkimas: paskolas remontui, automobiliui, verslui bei refinansavimą. Dėl plataus pasirinkimo, čia pasiskolinti galės ir ieškantys greitojo kredito. Kai kuriais atvejais Paskolų klubas vartojimo kreditą gali išduoti taip pat greitai kaip ir greitųjų kreditų bendrovės. Tačiau įvertinus bendrai, šis tarpusavio skolinimo platformos operatorius pagrindine savo veikla laiko vartojimo paskolas.

Privalumai

• Vienos mažiausių palūkanų normų ir BVKKMN.
  • Platus paskolos sumos ir termino pasirinkimas.
  • Vartojimo paskolas galima gauti išskirtinai greitai.
  • Netaikomas paskolos sutarties mokestis.
  • Geras klientų aptarnavimas ir konsultavimas.

Trūkumai

• Didelis paskolos sutarties administravimo mokestis.
  • Jei norima gauti individualią, investuotojų finansuojamą vartojimo paskolą, gali reikėti palaukti iki dviejų savaičių.
  • Negalimas paskolos grąžinimo termino pratęsimas.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Pirmiausia Paskolų klubą reikėtų lyginti su kitais tarpusavio skolinimo platformų operatoriais – Finbee ir Savy. Lyginant su abejomis šiomis platformomis, Paskolų klubas išsiskiria savo sąlygų lankstumu. Apskritai, vertinant galimybę pasiskolinti įvairios vertės paskolas skirtingiems laikotarpiams, Paskolų klubas yra vienas plačiausią pasirinkimą siūlančių kredito davėjų Lietuvoje. Vertinant paskolų kainą, Paskolų klubas taip pat išsiskiria kaip vienas mažiausias palūkanas ir žemiausią BVKKMN taikančių kredito davėjų.

Tačiau šis kreditorius retai pateikia išskirtinius pasiūlymus naujiems ar lojaliems klientams. Tai tiesioginį palyginimą su kitais kreditoriais padaro kiek sudėtingesnį. Pavyzdžiui, nors Finbee siūlo kiek prastesnes standartines sąlygas, kreditorius dažnai pritaiko išskirtines sąlygas bent daliai savo finansavimo paslaugų.

Bendrai, Paskolų klubas gali pasiūlyti vienas geresnių sąlygų Lietuvoje. Čia pasiskolinti galės ieškantys individualių sąlygų, trumpalaikio ir ilgalaikio finansavimo, taip pat greito kredito.

Kada verta pasinaudoti Paskolų klubas paslaugomis

Paskolų klubo sąlygos yra vienos geriausių Lietuvoje, todėl tai gali būti net pirmas pasirinkimas skolinantis. Dalis kreditorių gali pasiūlyti geresnes sąlygas vienos ar kitos formos paskolai, bet įvertinus bendrai, pasirinkus Paskolų klubą kaip skolinimosi vietą, galima tikėtis nepermokėti.

Platforma kiek mažiau tinkama norintiems greito kredito, nes Paskolų klubas specializuojasi teikdami vartojimo paskolas, kurias finansuoja investuotojai. Toks procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių. Todėl Paskolų klubą pirmiausia turėtų rinktis ieškantys pigesnio vartojimo kredito, kuriems paskolos išdavimo terminas nėra aktualus ar nėra prioritetas.

Paskolu klubas

Paskolų sąlygos

• Kategorija: Vartojimo paskolos
  • Paskolos suma: 100 - 30 000 EUR
  • Paskolos terminas: 1 - 120 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 10%
  • Palūkanos: Nuo 5%
  • Paskolos išdavimas: iki 14 d.d.