Fjord bank (AB „Fjord Bank“) yra specializuotas bankas. Jis atlieka daugelį pilnaverčio komercinio banko funkcijų ir gali pasiūlyti skirtingus finansavimo būdus privatiems ir verslo klientams. Fiziniams asmenims Fjord banke nėra išduodami greitieji kreditai, o tik vartojimo paskolos. Kaip ir kituose didesnėse paskolas siūlančioje finansų įstaigose, Fjord banke išduodamos ir kitos paskolos: automobiliui, būsto remontui ir pan. Taip pat – paskolų refinansavimas. Banko siūlomos sąlygos yra geresnės nei vidutinės, tačiau reikalavimų norintiems pasiskolinti – daugiau nei kitur.

Fjord bank gali pasiūlyti individualius finansavimo sprendimus. Tai reiškia, kad suteikiant paskolą kiekvieno kliento situacija yra įvertinama individualiai. Tokiu būdu yra pasiūlomos individualios sąlygos, kurios kuo geriau atitiktų kiekvieno paskolos gavėjo situaciją, galimybes ir poreikį.

Privalumai

• Žema metinė palūkanų norma ir mažesnė nei vidutiniškai BVKKMN.
  • Individualiai pritaikomos paskolos sąlygos.
  • Įvairūs finansavimo ir kiti finansiniai sprendimai.
  • Lankstus požiūris į klientą.
  • Patogu naudotis paslaugomis.

Trūkumai

• Aukštas sutarties administravimo mokestis.
  • Daugiau nei vidutiniškai reikalavimų norintiems gauti paskolą.
  • Aukšta minimali paskolos suma (netinkama norintiems smulkaus ir greito kredito).
  • Paskolos skaičiuoklėje pateikiama ne visa svarbi informacija.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Fjord bank yra specializuotas bankas, kuris savo klientams siūlo įvairias finansines paslaugas. Šiuo aspektu jis yra panašesnis į komercinius bankus (Mano.bank, Bigbank ir t.t.) ir kredito unijas ir mažiau panašus į tarpusavio skolinimo platformas ir greitųjų kreditų bendroves.

Lyginant su kitais komerciniais ir specializuotais bankais, Fjord bank paskolų sąlygos yra daugmaž vidutiniškos. Bet bankas taip pat kelia daugiau ir griežtesnių reikalavimų paskolos gavėjams (pvz. minimalus amžius paskolai gauti – 21 metai).

Palyginus su visais paskolos davėjais (įskaitant greitųjų kreditų bendroves), Fjord banko sąlygos yra tarp geriausių rinkoje. Į tai įtraukiame asmeniškai įvertinama kiekvieną paskolos paraišką, patogumą naudotis paslaugomis, taikomą kainodarą ir paskolos sąlygas bendrai.

Kada verta pasinaudoti Fjord banko paslaugomis

Fjord bank paslaugos naudingiausios tiems, kurie ieško platesnio finansinių paslaugų paketo ir neturi kitų alternatyvų. Taip pat asmenims, kurie ieško finansavimo ir kurių asmeninė finansinė padėtis yra gera. Tai yra, kurie turi pakankamai aukštas pajamas, aukštą kredito reitingą ir gerą kredito istoriją. Tai garantuos galimybę gauti Fjord bank paskolą ir gauti ją sąlygomis, kurios būtų proporcingos asmeninei finansinei padėčiai.

Fjord bank paskolos netiks tiems, kurių finansinė padėtis nėra gera ir kuriems aktualūs smulkūs greitieji kreditai. Bankas nesuteikia smulkių kreditų (minimali paskolos suma – 1 000 eurų) ir neišduoda paskolų greitai (išdavimas užtrunka tarp vienos ir dviejų darbo dienų).

Fjord bankas

Paskolų sąlygos

• Category: Vartojimo paskolos
  • Paskolos suma: 1 000 - 20 000 EUR
  • Paskolos terminas: 12 - 84 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 14.45%
  • Palūkanos: Nuo 2.7%
  • Paskolos išdavimas: 1-2 d.d.