Mano.bank (AB „Mano bankas“), dar žinoma Mano paskola prekės ženklu, yra specializuotas bankas. Neseniai specializuoto banko licenciją gavusi, o anksčiau kaip Mano paskola kredito unija veikusi įmonė siūlo daug įvairių finansinių paslaugų. Iš mano.bank galima pasiskolinti vartojimui, automobiliui, būstui ar verslo veiklai. Taip pat galima refinansuoti įvairius įsipareigojimus. Banke dar galima laikyti indėlius ir naudotis kitomis tik bankų suteikiamomis paslaugomis.

Privalumai

• Vienas mažiausių BVKKMN tarp visų Lietuvos kredito davėjų;
  • Galimybė pasiskolinti iki 25 000 eurų.
  • Deklaruojamas noras padėti klientams išspręsti jų problemas grąžinant paskolą.
  • Patogi savitarnos sistema interneto svetainėje.
  • Refinansavimo paskolos įvairiems įsipareigojimams.

Trūkumai

• Daug reikalavimų paskolos gavėjams.
  • Ilgas paskolos paraiškos pateikimo procesas, reikalaujantis daug detalių duomenų be patvirtinimo garantijos.
  • Ilgai užtrunkantis paskolos išdavimas.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Pirmiausia reikia pastebėti, kad mano.bank paskolos yra vienos pigiausių tarp visų kredito davėjų. Ar lyginsime jas su kredito unijomis, komerciniais ir kitais bankais ar su kredito bendrovėmis, beveik visos jos nusileidžia mano.bank siūloma bendra vartojimo kredito kainos metine norma (BVKKMN). Tik keletas kredito davėjų gali pasiūlyti bent panašiai gerą kainą už paskolą (tai taip pat specializuoti bankai – Bigbank, General financing bankas, Mokilizingas.

Sąlygų lankstumu mano.bank taip pat nenusileidžia kitiems kredito davėjams. Vertinant pagal šį kriterijų ir lyginant su kitomis įmonėmis, mano.bank sąlygas galima įvertinti kaip geresnes nei vidutiniškas. Paskolos sąlygų pasirinkimas nėra pats didžiausias, tačiau toli gražu nėra ir pats mažiausias. Čia galima paminėti faktą, kad banke galima gauti iki 25 000 eurų vertės paskolą.

Mano.bank iš daugumos kitų kredito davėjų išsiskiria paskolos gavėjams keliamais reikalavimais. Iš banko pasiskolinti gali tik 21 metų amžiaus sulaukę asmenys, kurie taip pat privalo turėti nepriekaištingą finansinę reputaciją (kredito istoriją ir kredito reitingą).

Kada verta pasinaudoti mano.bank paslaugomis

Mano.bank paslaugomis pasinaudoti galės ne kiekvienas norintis. Dėl išskirtinai mažos bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN), kitiems faktams nekintant, daugelis ieškančių kur pasiskolinti, tą padaryti norės mano.bank banke vien dėl kainodaros. Tačiau ne kiekvienas galės tą padaryti dėl reikalavimų, kurie yra keliami paskolos gavėjams. Paskolą čia gauti galės tik gerą kredito istoriją ir aukštą kredito reitingą turintys asmenys.

Mano.bank gali netikti norintiems paskolą gauti greitai. Bankas kredito perlaidos neatlieka greitai, o ir pati paskolos paraiška yra detali, reikalaujanti daug duomenų, laiko ir detalumo, kad ją užpildyti. Net atitikus griežtus banko reikalavimus vartojimo ir kitoms paskoloms gauti, mano.bank paskolą galutinai išduos tik per kelias darbo dienas – tiek trunka visas procesas nuo paraiškos pateikimo iki patvirtinimo ir pavedimo.

Paskolų sąlygos

• Kategorija: Vartojimo paskolos
  • Paskolos suma: 500 - 25 000 EUR
  • Paskolos terminas: 3 - 84 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 9.93%
  • Palūkanos: Nuo 9%
  • Paskolos išdavimas: 1 d.d.