Smspinigai (UAB „Nordecum“) yra greituosius kreditus išduodanti įmonė. Bet tai – ne vienintelės paslaugos, kurias galima rasti įmonėje interneto svetainėje. Smspinigai gali pasūlyti kitas vartojimo paskolas: pvz. paskolą automobiliui. Be šių ir kitų (pvz. refinansavimo) paslaugų, Smspinigai išsiskiria pasiūlydama kredito kortelės ir kredito linijos paslaugas. Tai yra tik nedaugelio įmonių siūlomos paslaugos. Jos dar labiau išsiskiria lyginant tik greitųjų kreditų bendroves.

Privalumai

• Kaip greitųjų kreditų bendrovei, pakankamai žema palūkanų norma ir BVKKMN.
  • Pirmo nemokamo kredito akcija.
  • Mėnesio įmokos dienos korekcijos.
  • Kredito grąžinimo atidėjimo variantas.
  • Paskolų refinansavimas.
  • Patogi mobilioji svetainės ir savitarnos versija.
  • Galima gauti smulkų greitąjį kreditą.

Trūkumai

• Tobulintinas klientų aptarnavimas.
  • Aukštesnės palūkanos lyginant su kitais, ne greitųjų kreditų paskolų davėjais.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Vienas didžiausių Smspinigai išskirtinumų yra nuolatos taikoma pirmo nemokamo kredito akcija. Įmonė šią akciją taiko nuolatos visiems naujiems klientams. Atmetus šią akciją ir vertinant įmonės kainodarą be jos, ji yra pakankamai vidutiniška. Lyginant su kitomis greitųjų kreditų bendrovėmis ji yra kiek geresnė nei vidutinė. Bet lyginant su visais vartojimo kreditų davėjais, palūkanų norma ir BVKKMN galėtų būti geresnė. Smspinigai, kartu su kita UAB „Nordecum“ įmonės bendrove Paskolos.lt, yra vienintelės greitųjų kreditų bendrovės, kurios nuolatos taiko paskolos be palūkanų akciją naujiems klientams.

Smspinigai ne tik nuo greitųjų kreditų bendrovių, bet nuo daugumos kitų vartojimo kredito davėjų skiriasi dėl kredito kortelės ir kredito linijos paslaugų. Tai yra alternatyvūs išlaidų finansavimo būdai žmonėms, norintiems papildomo patogumo ir nenorintiems teikti paraiškos vartojimo ar greitam kreditui gauti. Abiem atvejais palūkanos skaičiuojamos tik už panaudotą sumą pinigų. Kiekviena Smspinigai kredito linijos ar kredito kortelės sutartis yra sudaroma numatant tam tikrą kredito limitą.

Kada verta pasinaudoti Smspinigai paslaugomis

Visų pirma, Smspinigai paslaugomis rekomenduojama pasinaudoti ieškantiems nemokamos paskolos. Smspinigai yra vienas nedaugelio kredito davėjų, kurie pirmo kredito nemokamai akciją taiko nuosekliai ir nuolatos. Todėl jei dar nebuvote pasinaudojęs įmonės paslaugomis ir būtumėte traktuojamas kaip naujas klientas, pasiskolinti iš Smspinigai galėsite nemokėdami palūkanų.

Smspinigai paslaugos taip pat naudingos norintiems kreditą gauti greitai, bet tuo pačiu ir nepermokėti. Iš įmonės galima pasiskolinti greitai ir pinigus gauti per 15 minučių, bet tuo pačiu tikėtis greitiems vartojimo kreditams toleruojamų palūkanų.

smspinigai

Paskolų sąlygos

• Kategorija: Greitieji kreditai
  • Paskolos suma: 100 - 15 000 EUR
  • Paskolos terminas: 3 - 72 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 21.99%
  • Palūkanos: Nuo 3.67%
  • Paskolos išdavimas: 15 min.