Vivus Finance (UAB „Credit Service“) yra viena iš didžiausių Lietuvos greitųjų kreditų bendrovių. Įmonė siūlo viską, ko galima tikėtis iš tokios įmonės: greituosius kreditus, vartojimo paskolas ir refinansavimą. Priedo šioms siūlomoms paslaugoms nuolatos pritaikomos įvairios nuolaidos. Jų sąlygos gali būti taikomos ir naujiems ir seniems, lojaliems klientams (išskyrus nemokamą kreditą, kuris visada ir išimtinai taikomas naujiems klientams). O maksimaliam patogumui, Vivus Finance kreditą gauti galima skirtingais būdais (internetu, telefonu, grynais).

Privalumai

• Dažnai kreditams pritaikomos nuolaidos.
  • Galimybė finansavimą gauti skirtingais būdais.
  • Įmonės teigimu, greitas kreditas pervedamas per 10 minučių.
  • Netaikomas paskolos sutarties mokestis.
  • Kredito grąžinimo atidėjimo galimybė.

Trūkumai

• Greitiems kreditams ne pats trumpiausias įmanomas terminas (3 mėn.),
  • Antstoliams perduodami įsiskolinimai be išankstinio perspėjimo.
  • Gali būti taikomas didelis paskolos sutarties administravimo mokestis.

Palyginimas su kitais kredito davėjais

Vivus Finance yra viena seniausių ir didžiausių Lietuvos greitųjų kreditų bendrovių. Jos siūlomos sąlygos neiškrenta iš bendro šių kreditų rinką sudarančių įmonių konteksto. Tiek savo pasiūlymų sąlygomis, tiek taikomomis akcijomis Vivus Finance yra pakankamai vidutiniška bendrovė. Tik įmonė teigia, kad greitus kreditus gali išduoti greičiau nei kiti: per 10 minučių vietoje kitiems įprastai nurodomų 15 minučių.

Kadangi Vivus Finance neišsiskiria iš greitųjų kreditų rinkos konteksto (lyginant su Smspinigai, Paskolos.lt ir kitomis bendrovėmis), neišsiskiria jos paslaugos ir lyginant jas platesniame vartojimo kreditų rinkos kontekste. Įmonė siūlo jau Lietuvos įprastais tapusius greituosius kreditus įprastomis jiems sąlygomis. Vivus Finance yra greitųjų kreditų rinkos standartas.

Kada verta pasinaudoti Vivus Finance paslaugomis

Vivus Finance paslaugomis pasinaudoti verta, kai prioritetą teikiate greitiems kreditams, jei jums reikia banko sąskaitą papildyti labai greitai. Tokiu atveju įmonė galėtų būti puikus pasirinkimas, nes jos pačios teigimu, pavedimą ji gali atlikti per 10 minučių. Bet net ir tuomet būtina pasinaudoti greitųjų kreditų palyginimu, mat tipinio Vivus Finance kredito sąlygos yra pakankamai vidutiniškos. Greitas kreditas be palyginimo gali baigtis tuo, kad pasiskolinsite prastesnėmis sąlygomis vien todėl, kad kiti greito kredito davėjai būtų paskolinę su akcija (nemokama kredito ar kita).

Jei prioritetą teikiate ne patogumui, o kainai, tuomet Vivus Finance paslaugomis naudotis nevertėtų. Nebent jūs atitinkate kurios nors akcijos sąlygas ir galite pasiskolinti pigiau nei galėtumėte kitur.

vivus smscredit

Paskolų sąlygos

• Kategorija: Greitieji kreditai
  • Paskolos suma: 100 - 15 000 EUR
  • Paskolos terminas: 3 - 84 mėn.
  • BVKKMN: Nuo 20.5%
  • Palūkanos: Nuo 5%
  • Paskolos išdavimas: 10 min.